Marota: Të lumtur me punën e Kontes, ja si e qetësuam

Xhuzepe Marota vazhdon punën për t’i dhuruar Antonio Kontes përforcimet e kërkuara dhe të nevojshme. Administratori i deleguar i Interi ka folur për Sportmediaset, duke u ndalur te merkato dhe puna e trajnerit të ri.

Zikaltrit barazuan kundër Juventusit në miqësore dhe u mposhtën pas goditjeve të penalltive. Një paraqitje pozitive e djemve të Kontes, të cilët nuk ishin aspak inferior përballë bardhezinjve të Sarrit.

Puna e Kontes shihet, jemi shumë të kënaqur me të. Ka akoma shumë gjëra për t’u bërë, por jemi optimistë. Ai është shumë më i qetë pas takimit me ne. E siguruam për merkaton dhe tani situata është më pozitive në çdo aspekt”, thekson Xhuzepe Marota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online