Sulmuesi shqiptar drejt Londrës, 10 milionë euro në lojë

Ekipi anglez ka përgatitur një ofertë të majme

Profecia e Redknap: Shikoni çfarë qëndrimi ka, Lampard do arrijë majat!

Frenk Lampard ishte një mesfushor fantastik, ndërsa tani ka nisur karrierën e trajnerit. Inteligjenca e madhe…

VIDEO | Blerja e re e Uest Hemit habit, shikoni veprimin unikal

Sebastian Haller është ylli i fundit i mbërritur në kryeqytetin anglez. Francezi ka firmosur për plot…

Zyrtare | Uest Hem prezanton blerjen rekord, goleadori kushton 50 milionë euro

Uest Hem ka thyer rekordin e transfertës më të shtrenjtë në historinë e klubit, duke paguar…

Ofertë e çmendur, bomberi i Bundesligës transferohet në Londër

Gjithçka është zyrtare. Bomberi i Ajntraht Frankfurt, Sebastian Haller, do të transferohet te skuadra londineze e…

Serie A apo Premier Ligë? Baloteli ka një preferencë

Mario Baloteli është një lojtar i lirë. Edhe pse zhvilloi një fazë të dytë pozitive dhe…

Uest Hem gati për blerjen historike, sulmuesi zhduket në male!

Maksimiliano Gomez është një nga pikat më të forta të Selta Vigos. Sulmuesi uruguaian ka një…

“Juventusi ta harrojë Kiezën”, Fiorentina tenton legjendën meksikane

Federiko Kieza është një nga shpresat e mëdha të futbollit italian. Anësori ofensiv i Fiorentinës kërkohet…

Interesim nga Premier Liga, katër klube pas Strakoshës

Tomas Strakosha është një nga pikat më të forta të Lacios dhe kombëtares shqiptare. 24-vjeçari e…

Refuzohen 35 milionë euro, çfarë interesi për talentin e Renes  

Klubi i Renes në Francë bëri një gabim të pafalshëm financiar, ku pranoi të shiste sulmuesin…

Uest Hemi largon tre lojtarë, sulmuesi nuk e beson: Zhgënjim, por kalova super

Uest Hemi ka vendosur të mos rinovojë me asnjërin prej tyre. Plot tre lojtarë i kanë…

VIDEO | “Çekiç” kokës, një gol historik thyen Totenhemin

Totenhemi pësoi golin e parë dhe humbjen e parë në stadiumin e ri. Uest Hemi befasoi…

VIDEO: Dy penallti dhe polemika, Junajtid “djersin” kundër Uest Hemit

Mançester Junajtid ka marrë një fitore shumë të vështirë 2-1 në “Old Trafford” përballë Uest Hemit.…

VIDEO | Redknap: Po çfarë “fair-play”, ishim gati ta vrisnim Di Kanion!

Paolo Di Kanio ka qenë një nga personazhet më të çuditshëm të futbollit. Klasiku i tipit,…

VIDEO | “Shut the fuck up”, Arnautoviç nuk përmbahet ndaj tifozit

Uest Hem u mund sot në Londër nga vizitorët e Evertonit. Një pjesë e tifozëve që…

Çelsi reziston për Hazard, Reali kërkon zbulimin e Igli Tares

Eden Hazard vazhdon të jetë një nga objektivat kryesorë të Realit të Madridit. Vetë lojtari ëndërron…

VIDEO | Liverpuli festival golash ndaj Uatfordit, Siti mjaftohet me Agueron

Liverpuli dhe Mançester Siti nuk gabojnë dhe triumfojnë në shtëpi, respektivisht ndaj Uatfordit me shifrat 5-0…

VIDEO | Meksikani i veçantë, goli me dorë fut në histori Çiçariton

Uest Hemi u rikthye te fitorja në kampionat një natë më parë, teksa triumfoi pastër me…

VIDEO: Çiçarito shënon me dorë dhe Uest Hemi fundos Ranierin!

Sa vijnë  e shtohen hallet për Fulhemin e Klaudio Ranierit. Ekipi londinez u mund në derbin…

Felipe Anderson: Në Brazil nuk ngopeshim me bukë, ju tregoj Nejmarin që nuk njihni!

Felipe Anderson la Lacion në verë për t’u transferuar tek ekipi i Uest Hemi. Braziliani po…

FOTO | Premtimi duhet mbajtur! Anglezi çudit botën me veprimin e tij

Skot Uagstaf, një emër i panjohur? Ndoshta, por me veprimin e tij, futbollisti i Uimbëlldon në…

VIDEO | Hart, Azpilikueta dhe Milner! “Viktimat” e yllit Anderson

Felipe Anderson ka qenë një nga zbulimet më të suksesshme të Igli Tares te Lacio. Sulmuesi…

Largimi i Ramsej drejt Juventusit, Arsenali studion dy zëvendësues

Aron Ramsej do t’i bashkohet Juventusit në verë, duke mbyllur aventurën e tij 11-vjeçare te Arsenali.…

103-vjeçari i mahnit të gjithë, qindra kilometra për klubin e zemrës!

Sakrificat e tifozëve për të ndjekur ekipet e zemrës janë ndër më të bukurat dhe të…

“Na eliminuan me gol 7 metra offside, Klop është mësuar me hile!”

Uest Hemi dhe Liverpuli zhvilluan një ndeshje shumë të fortë midis tyre. Gjithçka përfundoi në barazim…

VIDEO | Ndalet Liverpuli, as Shaqiri nuk e ndihmon dot

Skuadra e Liverpulit po udhëheq kampionatin anglez prej disa javësh, madje dhe me distancë në pikë…

Goditja e bujshme e Uest Hem, 50 milionë euro për sulmuesin uruguaian

Klubi i Uest Hemit është gati të thyejë rekordin e transferimeve. Objektivi i skuadrës londineze është…

Arnautoviç u jep fund dilemave, u drejtohet tifozëve me mesazhin e veçantë

Marko Arnautoviç ka sqaruar njëherë e mirë të ardhmen e tij. Për sulmuesin austriak erdhi një…

Merkato në Premier, nisin tentativat e fundit të skuadrave angleze

Në Premier Ligë, emrat e futbollistëve të njohur që transferohen në çdo merkato janë të shumtë.…

Kinezët të çmendur pas yllit të Uest Hemit, 50 milionë eurove s’mund t’i thuhet jo

Skuadra kampione në fuqi e kampionatit kinez, Shangai SIPG, po bën çmos për të sjellë në…

Tifozja më speciale e Uest Hem, Mia Kalifa kapet në “twitter” me lojtarin e Arsenalit

Një ndër tifozet më të veçantë të klubit të Uest Hemit është ish-aktorja e filmave për…

VIDEO | Transfertat konfirmohen “makth”, Arsenali bie ndaj Uest Hemit

Arsenali vijon me ulje-ngritjet dhe ditën e sotme në derbin ndaj Uest Hemit, ka marrë një…

“Të sëmurë” pas parave, sulmuesi u kërkon drejtuesve transferimin në Kinë

Prej kohës, futbolli në Kinë është zhvilluar shumë dhe shkak për këtë më së shumti janë…

Pakënaqësi tek Interi, projektohet largimi i parë

Merkatoja e janarit është hapur prej ditësh dhe lëvizjet e para kanë nisur. Në kampin e…

Çmenduri angleze, 700 paundë për të shoqëruar lojtarët

Prindërit në Angli mund të surprizojë fëmijët e tyre me një dhuratë shumë të veçantë. Skuadrat…

Gabigol mbetet i Interit, bie pista angleze

Rikthimi në vendlindje u duk se i bëri mirë sulmuesit të Interit Gabriel Barbosa, i njohur…

VIDEO | Surpriza e këndshme e Uest Hemit, yjet e skuadrës si taksistë

Klubi i Uest Hemit mendoi një surprizë shumë të këndshme për tre tifozë fatlumë. Kapiteni Mark…

Legjendë ka edhe Uest Hemi, ja 16 arsye fantastike!

Nëse mendoni se vetëm klubet e mëdhenj kanë lojtarë legjendarë, si Iniesta, Maldini e shumë të…

VIDEO | Leister-Uest Hem kthehet në “horror”, Nobëll i “pamëshirshëm”

Përballja e fundit e Premier Ligës për ditën e sotme ishte ajo midis Leisterit dhe Uest…

Operohet Jarmolenko, infermieria e “Çekiçëve” mbushet plot

Uest Hemi po has në probleme për shkak të dëmtimeve të lojtarëve. Janë plot pesë elementë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online