Tifozja më speciale e Uest Hem, Mia Kalifa kapet në “twitter” me lojtarin e Arsenalit

Një ndër tifozet më të veçantë të klubit të Uest Hemit është ish-aktorja e filmave për të rritur, Mia Kalifa. Amerikania ishte sot prezente për të parë në stadium përballjen kundër Arsenalit dhe nuk u pendua, pasi skuadra e saj e zemrës fitoi me rezultatin 1 -0.

Gjithsesi, 25-vjeçarja nuk harroi të ngacmonte një ndër lojtarët e skuadrës së Arsenalit, francezin Mateo Genduzi.

“Genduzi të kam parë të shtriheshe përtokë në këtë ndeshje, më shumë se sa unë në vitin 2014”, shkroi në “Twitter” Kalifa. Sigurisht, futbollisti nuk i është kthyer aktores së famshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online