Çështja Pol Pogba, Solskjaer: Agjentët vetëm… flasin!

Pol Pogba është njeriu që ia ka “ngrirë” zemrën gjithë tifozëve të Mançesterit këtë verë. Mesfushori,…

“Sa të dëshpëruar o Zot, Ky Junajtid ta shpif! Solskajer të kopjojë… Poçetinon”

Barazimi në transfertë ndaj Hadërsfilldit të rënë nga kategoria qëlloi fatal për Mançester Junajtid. Hapi fals…

Surprizon Solskjaer: Do të habiteni se kush kërkon të vijë te Junajtid!

Mançester Junajtid po kalon nje moment delikat të sezonit. Ekipi i drejtuar nga Solskjaer, me shumë…

Solskjaer: Siti ka vendosur një standard, kemi diferenca në cilësi

Në ndryshim nga humbja e fundjavës ndaj Evertonit, Ole Gunar Solskjaer, nuk kritikoi lojtarët e tij…

VIDEO | Solskjaer “thumbon” Nevill: S’është e lehtë të menaxhosh

Geri Nevill dhe Ole Gunar Solskjaer kanë formuar një miqësi tepër të ngushtë falë 11 viteve…

Solskjaer shpërthen: Unë do të jem këtu, shumë të tjerë jo

“Muaji i mjaltit” ka mbaruar midis Ole Gunar Solskjaer dhe lojtarëve të Mançester Junajtid. Humbja me…

Solskjaer i sinqertë: Nuk ka revolucion, s’mund të blejmë 7 lojtarë

Ole Gunar Solskjaer ka folur për herë të parë në lidhje me planet e merkatos së…

VIDEO | Rashford humbet porosinë, kuriozi Ter Shtegen zbulon “sekretin” e Junajtid!

Zhurma e madhe dhe atmosfera që krijojnë tifozët në shkallët e stadiumit i pengojnë shpeshherë trajnerët…

Solskjaer: Mesi tjetër nivel, ai bëri diferencën

Ole Gunar Solskjaer nuk i kurseu lëvdatat për Lionel Mesin dhe klubin e Barcelonës në përfundim…

Solskjaer: PSG na ndihmon, ka një rrugë për kualifikimin!

Ole Guner Solskjaer, trajneri i Mançester Junajtid, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për…

Solskjaer: Barça ekip hileqar, Buskets meritonte karton të kuq!

  Ole Gunar Solskjaer u shfaq i gëzuar pas fitores ndaj Uest Hem me dy penallti…

Solskjaer konfirmon largimin e kapitenit, hapet balotazhi për pasuesin

Ole Gunar Solskjaer ka konfirmuar largimin e parë nga Mançester Junajtid gjatë kësaj merkato vere. Bëhet…

“Solskjaer merr drogë më të fortë se Murinjo”, tifozët e Junajtid nuk përmbahen!

Mançester Junajtid nuk arriti të evitonte humbjen përballë Barcelonës në “Old Trafford”. Ndeshja e parë e…

Solskjaer: Nuk e imagjinoj dot largimin e Pogbas!

Ole Gunar Solskjaer i ka dhënë një “shkelm” të fortë lajme që kanë qarkulluar në ditët…

Jo vetëm PSG, Solskjaer “eliminon” edhe… Virxhil Van Dijk!

Shkarkimi i Zhoze Murinjos nga stoli i Mançester Junajtid në dhjetorin e kaluar bëri që drejtuesit…

Junajtid i sakatuar, ndaj PSG-së me tetë “kolopuçë”

Mançester Junajtid do të luajë nesër ndeshjen e kthimit kundër PSG në kryeqytetin francez. “Djajtë e…

Sekreti i “rilindjes”, Rashford: Merita e Solskjaer, ka depërtuar brenda nesh

Ole Gunar Solskjaer i ka surprizuar të gjithë. Ulja e norvegjezit në stol ka ndryshuar totalisht…

Solskjaer zbulon sekretin e fitores: Ja si e “paralizuam” Çelsin

Dy golat e Herrerës dhe Pogbasë i dhuruan fitoren Mançester Junajtid përballë Çelsit në FA Cup.…

Zola: Nuk jam befasuar nga Solskjaer, ka një vizion të qartë

Mançester Junajtid dhe Çelsi do të përplasen nesër në raundin e pestë të Kupës FA dhe…

Solskjaer: PSG tjetër nivel, Aleksis Sançez të gjejë vetveten

Ole Gunar Solskjaer pësoi humbjen e parë si trajner i Mançester Junajtid pas një fillimi përrallor…

Pogba tregon sekretin e rilindjes: Solskjaer nuk reciton, ai shpërndan gëzim!

Junajtid fitoi pastër kundër Fulhemit në ndeshjen e së shtunës. 0-3 për “Djajtë e Kuq”, që…

Marsial mesazh drejtuesve: Duam të vazhdojmë me Solskjaer

Kontrata e Ole Gunar Solskjaer me Mançester Junajtid mbaron në fund të sezonit, por me shumë…

Solskjaer e kalon “provën”, drejtuesit e Junajtid kanë gati kontratën e radhës

Dy muaj më parë, Zhoze Murinjo u shpreh para medieve se do të ishte një mrekulli…

Mrekullia me Mançesterin, vjen vlerësimi i parë për Solskjaer

Nëse Ole Gunar Solskjaer do të kishte nisur sezonin si trajner i Mançester Junajtid, ekipi i…

Solskjaer nuk ka kohë për fjalë, nga konferenca menjëherë në avion

Mançester Junajtid mori një fitore të rëndësishme në transfertë ndaj Leisterit ditën e sotme, duke vijuar…

Junajtid gati dhuratën për Solskjaer, por me një kusht!

Ole Gunar Solskjaer i ka befasuar të gjithë dhe po bën një punë fantastike me Mançester…

Rikthim në traditë, Solskjaer: U tregova djemve video të Ronaldos e Runit

Ole Gunar Solskjaer është njeriu i momentit në futbollin anglez. Tekniku  norvegjez njeh vetëm fitore, qëkur…

Solskjaer mbush xhepat e bastvënësve, kompania shlyen klientët para kohe

Mançester Junajtid ka pësuar një transformim të pabesueshëm në javët e fundit. Emërimi në krye të…

Filozofia “anti-Murinjo” dhe shefi Sir Aleks, Solskjaer zbulon “djajtë” e tij

Ole Gunar Solskjaer do të rikthehet nesër në “Old Trafford”, kësaj radhe jo si lojtar, por…

Runi thumbon Murinjon: Diçka duhet të ndryshonte, ja çfarë më thanë lojtarët

Shkarkimi i Zhoze Murinjos nga stoli i Mançester Junajtid dha frytet e para. Ole Gunar Solskjaer…

Solskjaer i mrekulluar: Kualiteti në ekip është i pabesueshëm!

Ole Gunar Solskjaer bëri një debutim perfekt ditën e sotme në stolin e Mançester Junatid, pas…

Solskjaer: Këtu vetëm për gjashtë muaj, si mund t’i thuhet jo këtij klubi

Ole Gunar Solskjaer ka folur në daljen e tij të parë për shtyp si trajneri i…

Statistikat i ka kundër, Solskjaer ka një detyrë të vështirë

Ditën e sotme Mançester Junajtid zyrtarizoi si trajner të ri, norvegjezin Ole Gunar Solskjaer. Ish-tekniku i…

Në verë eliminoi Laçin, tani zyrtarisht trajner i Mançester Junajtid

Zhose Murinjo u shkarkua një ditë më parë nga detyra e trajnerit të Mançester Junajtid. Pesë…

Pronarët e Junajtid marrin vendimin, ja trajneri i ri

Drejtuesit e Mançester Junajtid nuk kanë humbur kohë për të caktuar zëvendësuesin e Zhoze Murinjos. Në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online