VIDEO | Nejmar refuzoi të festonte, Mbape nuk i mban dot nervat

PSG e ka nisur sezonin e ri me një trofe, duke mposhtur 2 – 1 Ren…

Mbape: Ju tregoj raportin me Nejmar, kam një dëshirë

PSG do të zbresë nesër në fushë për të fituar trofeun e parë sezonal. Kampionët do…

Nejmar te Juventus? CR7 thyen heshtjen

Kristiano Ronaldo dhe Nejmar janë miq dhe kanë një lidhje të veçantë me njëri-tjetrin. Braziliani dëshiron…

Ronaldo: Nuk ndikova në transferimin e De Ligt, Nejmar qëndron në Paris

Kristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për gazetën spanjolle “MARCA”. Ylli portugez u vlerësua…

Një hall më pak për Nejmar, policia braziliane jep lajmin e mirë

Vendimi i autoriteteve braziliane

Dy lojtarë dhe miliona euro për Nejmar, Juventusi e ka seriozisht

Ambiciet e Juventusit janë të mëdha dhe për fat të mirë nuk mungojnë as paratë. Bardhezinjtë…

Oferta për Nejmar? Leonardo flet “pa doreza”

Leonardo është ndalur te situata e Nejmar pas miqësores së zhvilluar kundër Nurembergut. Drejtori sportiv i…

Nejmar-PSG, një marrëdhënie e krisur që po çmend merkaton!

Mediat franceze kanë raportuar se marrëdhëniet midis kampionëve të Francës, PSG dhe Nejmar, nuk mund të…

Hazard apo Nejmar? Marselo zgjedh dhe ka një kërkesë për Realin

Nejmar është pranë largimit nga PSG. Braziliani nuk është i lumtur në kryeqytetin francez dhe ka…

Frikë nga Juventusi, Barcelona ofertë të çmendur për Nejmar

Barcelona dhe Juventusi janë gati për betejën e radhës në merkato. Në mes është Nejmar, i…

Juventusi e ka seriozisht, Nejmar jo më një ëndërr

Juventusi nuk fiton Champions Ligën prej 23 vitesh dhe në Torino kupa me veshë të mëdhenj…

Juventus i pangopur, ëndrra e radhës quhet Nejmar

Barcelona dhe Juventusi pritet të garojnë sërish mes tyre në merkato. Objektivi i përbashkët quhet Nejmar.…

Tuhel e thotë troç: Për Nejmar e dija!

PSG ka nisur përgatitjet për sezonin e ri dhe të martën luajti një miqësore ndaj Dinamo…

Vinisjus romancë me “ish”-in e Nejmarit, në Brazil janë të shqetësuar

Vinisjus Zhunuar është parë të darkojë në Madrid modelen e famshme braziliane Bruna Markezina, e cila…

Dy yje dhe 40 milionë euro, Barça çmenduri për Nejmar

Interesi i Barcelonës për Nejmar është i qartë, por PSG nuk ka ndërmend të bëjë ulje…

Takim 3 orë midis Leonardos e Nejmar, zbulohet çmimi i brazilianit

Nejmar Zhunior u rikthye ditën e sotme në Paris. Futbollisti brazilian mori pjesë në të parën…

Paqe midis Nejmar dhe PSG, braziliani shkel në Paris

Marrëdhëniet midis klubit të PSG-së dhe Nejmar po shkojnë drejt normalizimit. Media francez e “RMC” raporton…

“Dashakeqësi! Djali im u tregua i sinqertë”, reagon babai i Nejmar

Nejmar zemëroi shumë tifozë të PSG-së për shkak të një deklarate, ku braziliani tha se ndeshja…

Nejmar drejt Francës, planifikon takimin final të së ardhmes

Nejmar dhe PSG mund të ndahen këtë verë dhe në Brazil janë të sigurt që diçka…

E ardhmja e Nejmar, kompanitë e basteve zbulojnë skuadrën favorite

Barcelona ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin e Antuan Grizman, por klubi katalanas nuk ka ndërmend…

Çfarë gjobe, Nejmar paguan shtrenjtë rebelimin!

PSG ka nisur fazën përgatitore për seoznin e ri, por Nejmar nuk është bashkuar me skuadrën.…

Leonardo: De Ligt e Kulibali shumë të shtrenjtë, po kërkoj një mesfushor

Leonardo është rikthyer në rolin e drejtorit sportiv të PSG-së gjashtë pas largimit të tij nga…

Leonardo zbulon gjithçka: Nejmar e ka një çmim, presim oferta

Parisi po fillon të “vlojë”. Shkak për këtë është një ndër yjet më të mëdhenj të…

Plas te PSG-ja, klubi paralajmëron Nejmar: Do ndëshkohesh!

Përflitej prej kohësh se Nejmar u kishte kërkuar drejtuesve të PSG-së largimin pas vetëm dy vitesh…

“Nejmar do të tërhiqet para moshës 30-vjeçare, fajin ja ka… koka!”

Talenti i Nejmar nuk vihet në diskutim, por braziliani nuk ka arritur kurrë të bëjë atë…

Nejmar-Grizman, ky “OK” bëri të nisin negociatat!

Barcelona pritet të mbyllë këtë verë dy nga operacionet më të mëdha të merkatos, me Nejmar…

E bujshme: Sheikët i bind Leonardo, Nejmar i Barcelonës!

“E doni Nejmarin? Bëni gati 300 milionë euro”. Ky ishte mesazhi që PSG i dha Barcelonës,…

PSG “dorëzohet” më në fund, Leonardo afron Nejmar me Barçën

Një klub nuk mund të bëjë asgjë përballë insistimit të një lojtari. Mund të rezistojë, të…

“Rikthimi i Nejmar te Barça? Nuk habitem, kujtoni Fabregas dhe Pike!”

Nejmar Zhunior dhe rikthimi i tij te Barcelona janë tema kryesore në Katalonjë tashmë. Braziliani duket…

Në Spanjë lëshojnë bombën e radhës, akord Barça-Nejmar!

Nejmar dhe Barcelona kanë gjetur akordin dhe duket se kalimi i brazilianit në “Camp Nou” nuk…

“Nejmar ka karizmën për ta kaluar këtë moment. Barça? Ai e di çfarë po bën”

Marrëdhëniet midis Edinson Kavanit dhe Nejmar nuk kanë qenë kurrë të mira, madje “shkëndijat” mes dy…

Dëshira për t’u rikthyer, Nejmar “sakrifikon” për Barcelonën

Rikthimi i Nejmar te Barcelona është një mundësi reale. Braziliani nuk arriti kurrë të përshtatet me…

“Qetësohuni, po vij”, Nejmar jep mesazhin e qartë për të ardhmen!

Nejmar Zhunior dhe e ardhmja e tij janë një mister i plotë për momentin. Braziliani është…

PSG “tremb” dy klubet spanjolle: Ja sa kushton Nejmar!

Barcelona dhe Real Madrid nuk heqin dorë nga Nejmar, ndërsa PSG ka reaguar. Drejtuesit e klubit…

Futbolli si NBA, zbulohet shkëmbimi i çmendur mes PSG dhe Barçës

Në basketboll, sidomos ne NBA, shkëmbimet e çmendura nuk mungojnë në asnjë merkato dhe kështu duket…

Nejmar apo Grizman? Suarez e shpreh qartë dëshirën e tij!

Nejmar apo Antuan Grizman? Kjo është dilema më e madhe e Barcelonës aktualisht, me katalanasit që…

Akuzat për përdhunim, Nejmar kalon pesë orë në komisariat!

Rreth pesë orë është pyetur Nejmar në lidhje me akuzat për përdhunim. Braziliani i PSG-së ka…

“Ishim të dy të zemëruar”, 25-vjeçari zbulon sherrin me Nejmar

Debatet mes shokëve të një ekipi janë diçka normale në futboll, sidomos atë gjatë lojës. Nervat…

Largimi i Nejmar nga “Copa America”, Tite zgjedh zëvendësuesin

Ylli i Çelsit, Uillian, është zgjedhur për të zëvendësuar Nejmarin te kombëtarja e Brazilit, pasi sulmuesi…

Zbulohet akuza ndaj Nejmar, modeles i bëhet presion nga “njerëz me peshe”

Dëmtimi i fundit i hoqi mundësinë Nejmarit të marrë pjesë në Kupën e Amerikës me Brazilin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online