Vinisjus romancë me “ish”-in e Nejmarit, në Brazil janë të shqetësuar

0

Vinisjus Zhunuar është parë të darkojë në Madrid modelen e famshme braziliane Bruna Markezina, e cila është ndarë para pak muajsh nga ylli i PSG-së Nejmar pas një lidhje që zgjati më shumë dy vite.

Talenti i Real Madrid ka marrë së fundmi ftesën e parë nga trajneri i kombëtares së Brazilit dhe pritet që në vitet në vijim të jetë një ndër lojtarë bazë të “Seleçaos”, por kjo lidhje mund të prishë balancat me Nejmar, i cili më parë është grindur disa herë me shokët e skuadrës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.