Dibala vendos, ja ç’ndodh rreth transferimit te Junajtid

Juventusi ishte shumë pranë Lukakut dhe largimit të Dibala nëpërmjet një ndërrimi mes dy yjeve. Megjithatë,…

E konfirmon trajneri, Junajtid vendos rekordin historik

Mançester Junajdit ka hapur thesin për të mbyllur “plagët” e mbrojtjes. Ata pritet të zyrtarizojnë blerjen…

Junajtid me mbrojtje “të vobektë”, nis ofensivën për një katalanas

Mançester Junajtid po ushtron të gjithë fuqinë financiare për të kompletuar një repart “të plagosur” si…

Dibala me një këmbë jashtë, agjentët takim në Angli

E ardhmja e Paulo Dibalas ka ardhur në një “degëzim”. Vendi i tij te Juventusi nuk…

“Çmendet” Perez, oferta e fundit për Pogba është historike

Florentino Perez nuk e sheh dot Realin në këtë gjendje dhe do të hapë thesin përsëri.…

Sergej drejt Junajtid, Pogba-Real është “autostradë”

Pogba ja ka bërë të qartë klubit të Junajtid përmes agjentit të tij se dëshiron të…

Lajmi i fundit | Arrihet akordi, vendoset e ardhmja e Milinkoviç-Saviç

Lacio ka arritur të marrë sa mundte nga cilësite e Sergej Milinkoviç-Saviç dhe tani ka ardhur…

Një mbrojtës më pak për Solskjaer, Meguajër tani i domosdoshëm

Junajtid ka ndoshta mbrojtjen më të dobët të 6 vendeve të para të Premier Ligës. Ky…

De Geas nuk i mjaftojnë milionat, kërkon edhe diçka nga Junajtid

David De Gea duket se është bindur për të rinovuar me Juanjtid dhe së shpejti do…

De Ligt flet hapur: Paragjykues dhe të bezdishëm, ja pse nuk zgjodha Junajtid

Matijs De Ligt është transferuar te Juventusi, por ky sezon ka qenë shumë i vështirë për…

Bejl në “stendë”, Reali mori katër ‘shuplaka’ të ndryshme!

Garet Bejl bëhet çdo ditë e më shumë i tepërt në “Santiago Bernabeu”. Zidan prej kohësh…

Disfata ndaj Junajtid, Konte: Interi im ka nevojë të përmirësohet!

Interi u shfaq zhgënjyes në miqësoren ndaj Mançester Junajtid. Zikaltrit u mundën 1-0, por ajo që…

Junajtid-Juventus, takim për yllin e sulmit

Mançester Junajtid kërkon Paulo Dibalën. “Gazzetta dello Sport” raporton se Junajtid kanë treguar interes konkret për…

VIDEO | Dy ekipet e Mançesterit fitojnë me “poker”, shkëlqen Rodri

Mançester Siti dhe Junajtid kanë arritur të fitojnë ndeshjet përkatëse në kuadër të fazës pregatitore para…

E kryer | Lukaku lojtar i Interit, Junajtid përfiton shifra të çmendura

Nga Spanja e bëjnë të kryer: Romelu Lukaku është lojtar i Interit. Siç pati premtuar vetë…

Kutinjo: Rikthim te Liverpuli? Nuk e di nëse kanë nevojë

Filip Kutinjo nuk ka përjetuar aspak një periudhë të mirë në Barcelonë. Braziliani nuk ka arritur…

Në Angli vetëm Junajtid, Solskjaer bëri çmos të më mbante

PSG pavarësisht largimit të Rabiot ka arritur të bëjë një afrim tjetër të madh me kosto…

Lumë ofertash për Bakajokon, vendimin final e jep Lampard

Bakajoko është kthyer te Çelsi pas një huazimi njëvjeçar në Milano. Mesfushori ka treguar një nivel…

Igli Tare fluturon në Mançester, bisedime për mesfushorin

Mançester Junajtid është i interesuar për Milinkoviç-Saviç. Serbi është një nga xhevahirët e merkatos, me Lacion…

Ylli i “Dhelprave” kërkon largimin, “buzëqesh” Mançesteri

Leister edhe pse jo një klub me buxhet shumë të madh ka treguar se paratë nuk…

Olmo i shkel syrin Milanit: Momenti për ndryshim

Dani Olmo është një nga talentet më të mëdhenj të gjeneratës së re të Spanjës. 21-vjeçari…

Mançesteri nuk kursehet, një portugez zëvendëson Herrerën

Ikja e Ander Herrera ka krijuar jo pak probleme në Mançester. Mesfushori ishte një nga pikat…

E do gjithë Evropa, Junajtid hedh hapin e parë për spanjollin

Dani Olmo është një nga talentet që ka ”çmendur” gjithë klubet e mëdha evropiane. E kërkojnë…

Talenti Van-Bisaka: E pabesueshme ta quaj veten lojtar të këtij klubi!

Aron Van Bisaka është lojtari më i ri i Mançester Junajtid dhe njëkohësisht anglezi më i…

Junajtid pa frena, “rrëmben” yllin e rivalëve të përjetshëm!

Mançester Junajtid më në fund kanë shpërthyer në merkato dhe duket se nuk do kenë të…

“27 vjeç, i alkoolizuar dhe pa shoqëri”, rrëfimi prekës i ish-portierit

Karriera e një futbollisti është aq e brishtë sa mund të prishet me gabimin më të…

Junajtid bën përpara, gati rinovimi me yllin e sulmit

Mançester Junajtid po synon të rrisë sa më shumë cilësinë dhe të ulë sa më shumë…

Godet Junajtid, akord me goleadorin portugez

Bruno Fernandes mahniti gjithe Evropën këtë sezon. Edhe pse mesfushor, 24-vjeçari shpërtheu, duke e mbyllur kampionatin…

VIDEO | Agjenti i Lukakut në Milano, kalimi te Interi një realitet

Interi dhe Romelo Lukaku pritet të bashkohen këtë verë. Belgu do të jetë zëvendësuesi i Mauro…

Shkëmbimi më i madh në histori, Junajtid jep përgjigjen e prerë

Nejmar është e sigurtë se nuk do të jetë në Paris sezonin e ardhshëm. Braziliani e…

Në Mançester vjen një lajm i mirë, Solskjaer merr frymë lirisht

Mançester Junajtid po përballet me shumë vështirësi këtë merkato. Mungesa e prezencës në Champions League sezonin…

Ofertë për Mesin e Turqisë, Junajtid sfidon “mallkimin”

Mançester Junatid është në kërkim të lojtarëve të rinj e të talentuar. Këtë radhë janë përqëndruar…

Efekti Marota, Interi rikthehet me një blerje të madhe

Më në fund Interi po arrin të bëjë një blerje të madhe që do i gëzojë…

Murinjo: Junajtid nuk shënonte as në 900 minuta, jo më në 90!

Ndodh në futboll që një skuadër të humbë “fillin” dhe të jetë aq e turbullt sa…

Real nuk është ëndrra e Pogba, francezi ka një tjetër dëshirë

Pol Pogba ka pohuar se dëshiron një sfidë të ndryshme nga ajo në Mançester dhe kërkon…

Rikthim i bujshëm? Juve përgatit ofertën për Pogba

Pol Pogba është dëshira më e madhe në Torino për këtë merkato. Francezi me deklaratën e…

Bejl te Bajerni? Agjenti i uellsianit i vë vizën

Garet Bejl e pret një verë me tepër angazhim. Uellsianit me shumë mundësi do i duhet…

I ka mbaruar kontrata, Mata merr vendimin për të ardhmen

Mançester Junajtid, përtej lojtarëve të rinj që po merr, duhet t’i ndërthurë patjetër me individë me…

Rabiot pranon bisedimet me dy gjigantë evropianë, vendimi pas pushimeve

Adrien Rabiot më në fund mund ta zgjidhë të ardhmen e tij. Mesfushori ka një vit…

Lukaku-Inter gati një realitet, sulmuesi belg nuk e fsheh!

Romelo Lukaku nuk gëzon një rol kryesor në Mançester dhe zgjidhja e vetme është largimi. Belgu…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online