Giannis përbindësh, Warriors kursehen ndaj Lakers

Sezoni i Los Angeles Lakers ka përfunduar dhe kjo periudhë shërben vetëm për të evidentuar ndonjë…

Lakers merr një shuplakë nga Raptors, përmbysje e Nuggets

Toronto Raptors nuk ka “mëshirë” për Los Angeles Lakers. Kanadezët fituan 111-98 dhe e treguan forcën…

Fluturojnë Bucks, Boston Celtics i fortë për LeBron James

Milwaukee Bucks ka regjistruar fitoren e 50-të sezonale, teksa mundi së fundmi Charlotte Hornets me rezultatin…

Lakers e James nuk shohin dritë, Spurs e Celtics marshojnë

Los Angeles Lakers dhe LeBron James nuk kanë çfarë bëjnë përballë makinerisë Denver Nuggets, që iu…

Lakers pikiatë, Bucks befasohen nga Suns. Spurs thyejnë Nuggets

Phoenix Suns ka befasuar Milwaukee Bucks me rezultatin 114-105, edhe me Giannis Antetokounmpo (21 pikë, 6…

Durant rikthen kampionët, Lakers tjetër disfatë shokuese

Golden State Warriors janë rikthyer te fitorja pas dy humbjeve. Kampionët në fuqi triumfuan ndaj Philadelphia…

Befasohet Golden State, Los Angeles Lakers rigjejnë fitoren

Golden State Warriors janë befasuar nga Miami Heat, që fitoi 126-125. Skuadra vendase krijoi një diferencë…

Rockets thyen Warriors edhe pa Harden, kapitullojnë Lakers

Golden State Warriors nuk ia ka dalë të fitojë ndaj Houston Rockets, edhe pse këta të…

Warriors e Bucks nuk njohin rivalë, James fiton duelin me Harden

Golden State Warriors nuk e ndalin hapin. Kampionët në fuqi mposhtën Sacramento Kings me rezultatin 125-123.…

Warriors likuidojnë Utah Jazz, James nuk mjafton për Lakers

Golden State Warriors marshon në NBA. Kampionët në fuqi kanë regjistruar fitoren e 41-të, teksa këtë…

LeBron James i pafuqishëm ndaj Pacers, Raptors likuidojnë 76ers

Toronto Raptors ka arritur të mundë Philadelphia 76ers me rezultatin 107-119, edhe pse Joel Embiid ishte…

VIDEO | Bien Warriors dhe Raptors, Lebron James rikthehet fuqishëm

Stephen Curry me 41 pikët e tij, apo Kevin Durant me 25, nuk e kanë shpëtuar…

Makineria Warriors “shtyp” Wizards, “No James, no Party” për Lakers

Golden State Warriors vazhdojnë serinë e fitoreve. Washington Wizards nuk i ka bërë dot ballë kampionëve…

VIDEO | Thompson “show”, Lakers pa James janë… zero

Los Angeles Lakers është një ekip normal pa LeBron James dhe këtë herë janë mposhtur nga…

VIDEO | Kyle Kuzma bën Lebronin, Suns dorëzohet në fund me Raptors

Toronto Raptors marshon, edhe pse Phoenix Suns u mundua të rezistonte dhe pas tre periodave të…

VIDEO | “Makineria” Harden nuk i bën punë Rockets, Kuzma nderon Lakers

Houston Rockets nuk ia ka dalë të përballojë forcën e Milwaukee Bucks, që triumfoi me rezultatin…

VIDEO | Antetokounmpo dhe Harden dhurojnë “show”, Lakers rigjejnë rrugën

James Harden e ka ulur pak ritmin, pasi në fitoren që Houston Rockets mori kundër Denver…

VIDEO | Raptors e Clippers nuk ndalen, Lakers pa “kokë”

Toronto Raptors nuk di të ndalet, teksa këtë herë ka mundur 121-105 Indiana Pacers dhe ka…

Bucks shpërthejnë ndaj Hawks, Lakers pa “busull”

Milwaukee Bucks nuk i ka kursyer as Atlanta Hawks, teksa i ka mundur me rezultatin 144-112…

Raptors bëjnë detyrën, rikthehen Lakers dhe Mavericks

Toronto Raptors ka bërë detyrën kundër Chicago Bulls, duke triumfuar me rezultatin 95-89. Kawhi Leonard, si…

Rrëshqasin Raptors e Lakers, shpërthen Russell Westbrook

Mbrëmje “jo” për Toronto Raptors, që u mund nga Orlando Magic 116-87. Kawhi Leonard me 21…

Harden “show”! Bien Warriors dhe Lakers, Durant-Curry të pafuqishëm

Golden State Warriors janë thyer në shtesë nga Portland Trail Blazers, në një ndeshje që përfundoi…

VIDEO | Warriors të pafuqishëm ndaj Lakers, “alarmon” LeBron James

Golden State Warriors kanë ngecur ndaj Los Angeles Lakers, që triumfoi me rezultatin 101-127. Lebron James…

LeBron James nuk mjafton, Nuggets likuikojnë Mavericks

Brooklyn Nets nuk i ka hapur rrugë Los Angeles Lakers, që i ka mundur me rezultatin…

Lebron James udhëheq Lakers, Harden i papërmbajtshëm për Rockets

Los Angeles Lakers kanë kaluar me sukses Charlotte Hornets me rezultatin 100-128, ndërkohë që LeBron James…

LeBron James përulet para Harden, Clippers shpartallohet nga Spurs

James Harden ka qenë i papërmbajtshëm dhe Houston Rockets ka mundur Los Angeles Lakers 126-111. Plot…

Lebron James merr për dore Lakers, “rrëshqasin” Nuggets dhe Clippers

Los Angeles Lakers ia kanë dalë me sukses të mposhtin Memphis Grizzlies 88-111. LeBron James (20…

Warriors “makineri”, bien Lakers dhe Toronto Raptors

Golden State Warriors ia kanë dalë të fitojnë një ndeshje të vështirë ndaj Milwaukee Bucks me…

Curry e James të mrekullueshëm, Toronto Raptors thyejnë 76ers

Golden State Warriors kanë “shtypur” Cleveland Cavaliers me rezultatin 105-129. I papërmbajtshëm ka qenë Stephen Curry,…

I papërmbajtshmi Durant nuk mjafton, festojnë Raptors! James udhëheq Lakers

Përballje “e hekurt”: Toronto Raptors-Golden State Warriors. Në fund janë dashur shtesat dhe kanadezët kanë fituar…

Raptors nuk ndalen, Lebron James i pafuqishëm ndaj Nuggets

Toronto Raptors vijon të fitojë dhe këtë herë ka mposhtur Memphis Grizzlies. Një ndeshje e fortë,…

Marshojnë Warriors dhe Raptors, James gëzon me Lakers

Golden State Warriors ka shpartalluar Portlaind Trail Blazers 125-97. Kevin Durant dhe Kaly Thompson morën ekipin…

Zhgënjejnë Bucks dhe Raptors, James udhëheq “Lakers”-at

Los Angeles Lakers tashmë ka një bilanc pozitiv. LeBron James i ka udhëhequr drejt fitores kundër…

Toronto marshon, bien Nuggets. LeBron James mposht Derrick Rose

Toronto Raptors nuk di të ndalet. Kanadezët regjistruan fitoren e 11-të kundër Sacramento Kings me rezultatin…

Thompson rekord me Warriors, James nuk i shpëton dot “Lakers”-at

Marshojnë kampionët në fuqi. Golden State Warriors kanë mposhtur Chicago Bulls 124-149 dhe është thyer një…

Milwaukee Bucks si tank, LeBron James ndalet nga “Spurs”-at

Milwaukee Bucks nuk ndalen: gjashtë ndeshje, gjashtë fitore. “Viktima” e radhës ishte Orlando Magic, që e…

Nuggets “dorëzohen” para LeBron James, Pistons të pandalshëm

Denver Nuggets kanë pësuar humbjen e parë 121-114 dhe atë ia ka shkaktuar LeBron James me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online