Plas te Reali, Bejl braktis skuadrën pas veprimit të presidentit Perez

“Telenovela” Gareth Bejl te Real Madrid s’po ka fund. Pak ditë më parë trajneri Zinedin Zidan…

Dy opsione për të ardhmen, Bejl i duhet të nxitojë

Garet Bejl nuk e di se çfarë do të ndodhë këtë verë. Sulmuesi i Real Madrid…

Bejl qëndron, Reali ndryshon mendje dhe i mohon milionat e Kinës

Garet Bejl ka gjatë gjithë kësaj kohe që tenton të qëndrojë te Reali, ndërsa klubi spanjoll…

Bejl “fut në sherr” Zidan me Modriç, tjetër dëmtim te Reali

Çështja e Garet Bejl shqetëson Realin e Madridit dhe po jep pasoja negative në ekip. Zinedin…

Prapaskena me Bejl, ja çfarë i ishte premtuar Zidanit

Garet Bejl brenda pak ditësh do të largohet nga Reali. Sulmuesi nuk gëzon aspak simpatinë e…

“Reali i ndarë në lidhje me Bejl, ja çfarë i kërkoi Zidan presidentit”

Çështja e Garet Bejl po mban peng Realin e Madridit. Trajneri Zidan dëshiron shitjen e tij,…

Bejl në Kinë? Gafat në Instagram i “vënë kapakun”

Gareth Bejl është pranë transferimit në kampionatin kinez. Sulmuesi uellsian kërkon largimin nga Real Madrid, por…

Bejl në “stendë”, Reali mori katër ‘shuplaka’ të ndryshme!

Garet Bejl bëhet çdo ditë e më shumë i tepërt në “Santiago Bernabeu”. Zidan prej kohësh…

Ofertë e çmendur për Bejl, klubi kinez e mbulon me para

E ardhmja e Gareth Bejl pritet të vendoset ne ditët në vazhdim. Futbollisti uellsian e ka…

Zidan i befasuar nga talenti japonez, konfirmon një largim

Zinedin Zidan ka dalë në një konferencë për shtyp në kuadër të ndeshjeve miqësore që Real…

Bejl te Bajerni? Kovaç flet troç

Bajerni i Mynihut ka qenë një ndër klubet më të përfolura si destinacioni i ardhshëm i…

1 milionë euro në javë, ylli europian refuzon çmendurinë kineze!

Milionat kineze e tundojnë çdo lojtar, sidomos ata që janë në hapat e fundit të karrierës.…

Oferta e fundit nuk refuzohet dot, Reali befason Junajtid

Real Madrid nuk dëshiron ta humbasë garën për Pol Pogba. Francezi është objektivi i madh i…

Bejl në huazim te Bajern? Agjenti sqaron gjithçka

Garet Bejl është një çështje delikate në Madrid. Zidan i ka treguar derën uellsianit, me këtë…

Bejl te Bajerni? Agjenti i uellsianit i vë vizën

Garet Bejl e pret një verë me tepër angazhim. Uellsianit me shumë mundësi do i duhet…

Njësoj si me Hames Rodrigez, Bajerni kërkon yllin e Realit

Bajern Mynih po kërkon për zëvendësuesit e Arjen Roben dhe Frenk Riberi. Ideja e fundit quhet…

“Lufta” sapo ka nisur, Bejl kërcënon Realin: 51 milionë euro ose rri e luaj golf!

Mes Realit të Madridit dhe Garet Bejl ka një konflikt serioz. Klubi dëshiron të shesë, ndërsa…

“Qesharake të heqësh dorë nga Bejl, ju zbuloj dëshirën e tij të madhe”

Reali i Madridit e mbylli sezonin me një humbje në shtëpi. Ekipi i Zidan u mposht…

Bejl i padëshiruar, projektohet rikthimi i madh në Premier Ligë

Zinedin Zidan nuk e dëshiron më Bejl. Uellsiani nuk është në planet e trajnerit francez dhe…

“Le Parisien” hedh bombën, PSG 210 milionë euro për tre yje të Realit

Reali është klubi më i përfolur në këtë prag merkato, me madrilenët që janë lidhur me…

Merkatoja “faraonike” e Realit, dalin zhvillime të reja brenda klubit

Tifozët e Realit të Madridit mezi po presin mbarimin e këtij sezoni për t’u konkretizuar blerjet…

Reali po pret ta shesë, agjenti i Bejl ka një mesazh për Perez

Ky sezon ka qenë i vështirë për gjithë Realin e Madridit. Nuk kishte si të ishte…

Bejl i braktisur nga të gjithë, Reali mendon skenarin e çmendur

Garet Bejl është kthyer në një çështje te Reali i Madridit. Zinedin Zidan nuk e përfshin…

“Shkëlqimi dhe rënia” e Garet Bejl, ja sa vlen sot uellsiani!

Garet Bejl nuk u bë kurrë një lider te Reali i Madridit. U shpresua se do…

Dëshironi Bejlin? Reali vendos çmimin dhe ka një plan për të

Reali i Madridit pritet të bëjë ndryshime të mëdha në merkaton e verës. Disa lojtarë të…

Zidan me pagë super, por nuk është ai “sheiku” te Reali

Zinedin Zidan është kthyer në Madrid, për të ringritur një skuadër të rrënuar dhe për të…

“Bernabeu” i mallkuar për Gareth Bejl, thuajse 6 muaj pa shënuar

Gareth Bejl nuk po kalon një moment të mirë te Real Madrid. Uellsiani ka humbur vendin…

Fyerjet në derbi, Komisioni Disiplinor vendos për Bejl

Garet Bejl do të jetë i gatshëm për Realin e Madridit në të dyja Klasiket që…

Kriza e Gareth Bejl, Shyster e thotë troç: Solari po e provokon

Ish-trajneri i Real Madrid ka komentuar situatën problematike të Gareth Bejl te “Los Blancos”. Në një…

VIDEO | Jo vetëm në fushë, Reali “vuan” edhe për të… festuar golin!

Reali i Madridit hasi vështirësi për të fituar përballë Levantes në transfertë. Dy golat nga pika…

Gjesti provokativ në derbi, Bejl rrezikon dënimin e rëndë

Real Madrid mori një triumf mjaft të rëndëishëm në derbin e luajtur fundjavën që lamë pas…

“Që nga finalja me Liverpulin nuk kam folur më me të”, rrëfehet Garet Bejl

Garet Bejl po përjeton një tjetër sezon mes ulje-ngritjesh, ku pavarësisht se tashmë në Madrid nuk…

Ish-presidenti, Kalderon: Ju tregoj të vërtetën e largimit të Zidan nga Reali

Pasi arriti të fitonte për herë të tretë rresht Champions Ligën në stolin e Realit të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online