“Le Parisien” hedh bombën, PSG 210 milionë euro për tre yje të Realit

Reali është klubi më i përfolur në këtë prag merkato, me madrilenët që janë lidhur me shumë transferime të mundshme. Sidoqoftë, këtë herë nuk bëhet fjalë për Pol Pogban apo Eden Hazard, por për lojtarët në dalje.

Sipas asaj që raporton “Le Parisien”, PSG-ja po bën gati bombën e merkatos. Nga kryeqyteti francez bëhet me dije se kampionët e Francës kanë bërë gati 210 milionë euro për të tentuar blerjen e tre lojtarëve të Realit.
Bejl, Kros dhe Isko janë nën shënjestër nga drejtuesit e PSG dhe oferta do të vendoset shumë shpejt në tavolinën e “Los Blancos”. Plot 210 milionë euro, një shifër e çmendur…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online