Njësoj si me Hames Rodrigez, Bajerni kërkon yllin e Realit

0

Bajern Mynih po kërkon për zëvendësuesit e Arjen Roben dhe Frenk Riberi. Ideja e fundit quhet Garet Bejl. Uellsiani i Real Madrid është me valixhe gati, pasi trajneri Zidan nuk e sheh më pjesë të skemave të tij.

Për 30-vjeçarin ka interesim nga Anglia, por ai mund të përfundojë në Bundesligë. Bavarezët po synojnë të përsërisin të njëjtën skemë që ndoqën me Hames Rodrigez.

Sipas raportimeve të The Sun, gjiganti gjerman synon ta marrë Bejl në huazim një-vjeçar me të drejtë blerje verën e ardhshme.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online