Browsing Category

Bundesliga

Boateng ka vdekur?!

E çuditshme dhe aspak etike për t'u shkruar, por është lajm. Gjermani Jerome Boateng ka vdekur në Camp Nou pas…

Hummels nuk shitet

Shefi ekzekutiv i skuadrës së Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka insistuar se nuk kanë asnjë presion që të…

Bajerni, titulli nje hap larg!

Bayerni ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 1-0 me gol te Schweinsteiger në kuadër të javës së 30-të për t’iu…