VIDEO | Festa i takon Junajtid, i riu Maldini e dreqos në fund

Mançester Junajtid dhe Milan zhvilluan një takim miqësor në Uells në kuadër të turneut “International Champions…

Jo vetëm Roma, “derbi” francez për Suson

Roma nuk është klubi i vetëm që po kërkon Suson. Spanjolli është më larg sesa afër…

“Ideal për ne, milanisti më pëlqen”, Lopetegui e do te Sevija

Sevija është një ndër klubet më aktive në këtë merkato. Shumë lëvizje dhe afrime pafund për…

Roma s’heq dorë nga Suso, tundon Milanin me një kampion bote

Stefan El Sharaui u largua drejt Kinës dhe Roma ka nevojë për një sulmues krahu. Dëshira…

“Doni Suson? Na jepni këtë lojtar”, Milani befason Romën

Milani dhe Roma vazhdojnë negociatat për Suson. Spanjolli pëlqehet shumë nga verdhekuqtë dhe është drejt transferimit…

Milani i Xhampaolos merr formë, Suso provohet në pozicionin e ri

Trajneri italian teston modulin e preferuar

E shitën për shifrën qesharake, ja sa jep tani Liverpuli për yllin e Milanit

Brendan Roxhers nuk i besoi

VIDEO | Dominimi i Milanit shpërblehet, vjen goli i parë në Firence!

Milani po luan një ndeshje shumë delikate në Firence, kundër Fiorentinës, sepse fitorja mban gjallë shanset…

VIDEO | 105 ditë pa shënuar, merr fund pritja e Susos

Milani ka mbyllur pjesën e parë të takimin ndaj Bolonjës në avantazhin e një goli. Ishte…

Dhjetë ndeshje afat, Milani duhet të vendosë për 3 titullarë!

Humbja në derbi ishte një goditje e rëndë për renditjen dhe për moralin e Milanit, ndërkohë…

Këshilla e Berluskonit: Nëse Gatuzo bën këtë lëvizje, Milani fiton thellë!

Nesër në darkë zhvillohet derbi i Milanos. Kuqezinjtë e Gatuzos vijnë nga një moment shumë i…

Ka një çështje te Milani, Suso në udhëkryq

Milani arriti të siguronte një barazim pa gola në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së…

“Spiunë” anglezë në Bergamo, mision për dy titullarët e Milanit

Milanin e pret një ndeshje shumë e vështirë sonte në mbrëmje. Djemtë e Gatuzos do të…

Çfarë lajmi për milanistët, ylli i skuadrës pranë rinovimit

Skuadra e Milanit duket në një periudhë shumë të mirë dhe përveç afrimeve me bujë, bordi…

Suso: “Ja pse Bilia është thelbësor për ne. Donaruma special”

Milani do të presë nesër në mbrëmje Kaljarin në “San Siro” dhe objektivi i vetëm i…

Leonardo drejt Francës me synime të qarta, Suso përjetë “djall”

Milan vijon të jetë mjaft aktiv edhe pse merkato është mbyllur prej më shumë se një…

Suso: “Champions detyrim, kujtoj si tani golin e Kakasë. Higuain bullafiq, e vërteta është ndryshe”

Këto vitet e fundit ka qenë ndoshta lojtari më i rëndësishëm për Milanin, por shpesh është…

FOTO | “Jemi zotër të fatit tonë!”, Suso merr për dore Milanin

Po bëhen disa sezone tashmë që spanjolli Suso është lojtari më i mirë te Milani dhe…

VIDEO | Milani fluturon, Borini dhe Suso e çojnë në “Champions”

Milani ka marrë një fitore me shumë vlera përballë Xhenoas në transfertë, duke i mposhtur këta…

Milani pa yllin e sulmit, Paketa është anti-Juventus

Milani dhe Juventusi do të përplasin brirët në Superkupën e Italisë, e cila do të luhet…

Mungesat nuk kanë fund, Gatuzo humbet lojtarin kryesor

Milani do të luajë mesditën e nesërme një sfidë delikate ndaj Frosinones në transfertë, ku pozitat…

Tre rikthime gëzojnë Gatuzon, ja situata e merkatos së Milanit

Milani viziton të martën Bolonjën dhe ekipi i Gatuzos do të bëjë të pamundurën për të…

Arbër Zeneli krahasohet me Mesin, Kuaresma e Suso më lart

Arbër Zeneli është një prej lojtarëve që po shkëlqen në Holandë. Lojtari i përfaqësueses së Kosovës…

Suso “shtang” kuqezinjtë: Ndihem mirë te Milani, por…

Një ndër protagonistët më të mëdhenj të ekipit aktual të Milanit, është padyshim Suso Fernandez. Spanjolli…

FOTO | Suso në “qiellin e shtatë” para ndeshjes me Juventusin

Suso pritet që të marrë përgjegjësitë e sulmit në ndeshjen e nesërme me Juventusin. Një ndeshje…

Gatuzo: Na duhet guxim nesër, Higuain mund të jetë gati kundër Juves

Milani do të luajë nesër ndaj skuadrës së Real Betis, e cila një javë më parë…

Klauzola e Suso, skuadrat e mëdha fërkojnë duart

Suso është një prej lojtarëve që po spikat më shumë te Milani. Sulmuesi ka shënuar 4…

Mbrojtje për Halloween, por Milanin e shpëton “Ibranjoli”

Është një Milan i çmendur, të paktën tifozët mund të ngushëllohen me faktin se tashmë kuqezinjtë…

Statistikat e bëjnë Suson më të mirin, Kaldara i pafat

Suso është njeriu i momentit te Milani. Mëngjarashi spanjoll regjistroi një gol dhe një asist në…

VIDEO | Sulmi shpëton Gatuzon, por ky Milan nuk ka mbrojtje

Milani ka fituar në një takim “me zemër në dorë”, duke triumfuar 3-2 ndaj Sampdorias. Të…

Suso: Gatuzo madhështor, ju tregoj sekretin e asisteve!

Milani luan sot kundër Betis në Europa League, ndërkohë që para kësaj ndeshjeje ka folur për…

Suso provokon para derbit: I kam thënë dy herë “jo” Interit!

Luhet derbi i Malos dhe në Itali skena është për kuqezinjtë dhe ziklatrit që do të…

Sarri “prishi” planin Suso-Kajehon

Të shtunën në mbrëmje Seria A na dhuron një nga ndeshjet më të bukura të kampionatit.…

Krenari Suso i gëzohet projektit të Milanit dhe… Higuainit

Suso e thotë qartë: Milani nuk do t’ia dijë për ofertat. Në një prononcim për spanjollen…

Suso-Milan, paratë e mbajnë kuqezi edhe… pak

Suso mund të largohet nga Milani këtë verë. prej kohësh është përfolur për shitjen e spanjollit,…

Kantieri Milan: Higuain thuajse e kryer, Roma bën ofertë për Suson

Takim deri afër orës 3 të mëngjesit në zyrat e Milanit: Leonardo, vëllai-agjent i Gonzalo Higuain…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online