VIDEO | 105 ditë pa shënuar, merr fund pritja e Susos

0

Milani ka mbyllur pjesën e parë të takimin ndaj Bolonjës në avantazhin e një goli. Ishte futbollisti spanjoll Suso, ai që ka vënë emrin në listën e shënuesve pas një kohe të gjatë.

Suso është rikthyer të shënojë për Milanin pas më shumë se tre muajsh. Sulmuesi spanjoll ndëshkoi Bolonjën në minutën e 37-të  me një depërtim të bukur në zonë dhe një të majtë që la në vend portierin Skorupski.

 

 

Standings provided by Sofascore LiveScore

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.