Gega: Krenar për vlerësimin, do doja të drejtoja Valbonën

Skënder Gega është vlerësuar në Tropojë me çmimin “Qytetar Nderi”. Bashkia e kishte ftuar atë në…

“Nuk e kuptova si ndodhi, Partizani e ka provuar edhe më parë”

Franko Lerda pasoi Skënder Gegën te Partizani dhe për herë të parë do të drejtojë në…

“Lëshohet” Demi: Nuk po na e bëjnë stadiumin! Tirana? Ne gjithmonë më të fortë!

Presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, ka dhënë një intervistë për “Report TV”, ku ka folur për…

“Kur drejtuesit janë aq të zotë, pse nuk bëjnë edhe trajnerin?!”

Institucioni i trajnerit në Shqipëri është shumë i dobët. Bërrylat janë të shpeshtë, por ka edhe…

Skënder Gega pasuesi i Mirel Josës? Prishtina i vë “vulën”

Skënder Gega e ka mbyllur bashkëpunimin me Partizanin dhe një ditë më parë u raportua se…

E bujshme: Skënder Gega pranon ofertën, mbetet “kryeqytetas”

Skënder Gega u shpall kampion te Partizani dhe momentalisht është i lirë. Puna e bërë me…

Titulli “ha koka” trajnerësh, 4 vitet e fundit e faktojnë

Skënder Gega ikën kryelartë nga Partizani, pasi ktheu në kampin e kuq titullin kampin pas 26…

Nga ushtar Telushi, tek Asani befasues: dedikime pafund për Gegën

Skënder Gega e mbylli me Partizanin dhe arsyeja zyrtare është për arsye personale. Të gjithë kanë…

Surpriza e këndshme për Gegën, vizitorë specialë në stadium

Partizani ngre sot titullin kampion pas ndeshjes me Kukësin, ndërkohë që do të ketë edhe një…

Takimi me Takajn dhe batuta e gjunjëve, zbërthehet Skënder Gega  

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, ka dalë para mediave për të folur për ndeshjen e radhës…

Gega: Edhe Reali synon afrime! Çinari? Vllaznia nuk është Partizani!

Skënder Gega ka dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Teutën dhe ka folur për…

Telushi: Nuk u nisëm për titull, Tirana u fry shumë që në fillim

Mesfushori i Partizanit, Bruno Telushi, ishte i ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”, ku diskutoi…

Trashi: Dënimi im i bëri mirë Partizanit, çelësi i titullit është ky

Lorenc Trashi është kampion me Partizanin, ndërkohë që në derbin e titullit me Tiranën ishte vendimtar…

Gega: Ja pse nuk e aktivizoja Çinarin, doli i fituar prej durimit

Trajner i Partizanit, Skënder Gega, ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”. Trajneri i…

Gega në lot: Nuk më besohet, kishte paragjykime! Unë te Tirana? S’i kam armiq

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, pas ndeshjes derbi me Tiranën foli në emisionin “Gol pas Goli”…

Luftëtarët e derbit dhe porosia e Gaz Demit, gati për betejë

Partizani-Tirana, derbi. Luhet për qytetin, për krenarinë e tifozëve. Një ndeshje ndryshe nga të tjerat, edhe…

Gega: Për festën nuk i mbyllim derën askujt, nesër mund të shënojë edhe… Hoxha!

Pasditen e nesërme do të luhet një ndër derbit më të veçantë të historisë së Partizani-Tirana,…

Një dinamovit në krye, Partizani zgjedh… heshtjen

Partizani mësoi sot dënimin e trajnerit Skënder Gega me dy ndeshje, ndërkohë që Komisioni i Disiplinës…

Disiplina me dorë të hekurt, bën shembull Telushin e Gegën

Janë publikuar vendimet e Komisionit të Disiplinës për sa i përket javës që lamë pas në…

Gega: Kemi të drejtë të kërkojmë llogari për gjykimin, po ndikon presioni

Skënder Gega shfaqi jo pak shenja nervozizmi në intervistën e dhënë në përfundim të ndeshjes ndaj…

Gega: Nuk di të ketë aleanca! Deklaratat e Gjicit? E keni dëgjuar Demin të flasë?!

Partizani do të presë pasditen e nesërme Laçin në kuadër të javës së 31-të. Në konferencën…

Gega: Fushë skandaloze, Rexhepit i tërhoqa vëmendjen

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, ka analizuar përballjen me Kastriotin në emisionin “Gol pas Goli” në…

Sekretet e Partizanit dhe “tolerimi” në derbi, Gega i thotë gjërat troç

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, doli para mediave për të folur për ndeshjen e radhës me…

Asani: Ja ku më ka përmirësuar Gega, këto 4 ndeshje japim maksimumin

Jasir Asani është golashënuesi numër një i skuadrës së Partizanit për këtë sezon. Në një intervistë…

“Partizani im, si nata me ditën me aktualin”, Gega diplomat me Starovën

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, ishte i kënaqur pas fitores që skuadra e tij mori kundër…

Gega: Ekipi u motivua nga fitorja e Kukësit! Kemi gabuar pak

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega ishte shumë i kënaqur me fitoren e të tijve përballë Skënderbeut.…

Gega: Shqiptarët paragjykojnë! Humbja e Kukësit ndikoi në ekip

Trajner i Partizanit, Skënder Gega, foli para gazetarëve në daljen për shtyp që i paraprin takimit…

Gega: Zhgënjim, por nuk jemi klubi i parë në planet që na ndodh

I zhgënjyer u pa Skënder Gega pas ndeshjes me Luftëtarin. Në emisionin “Gol pas goli” në…

Gega: Trashi e Asani s’kanë asgjë, gjobat kompetencë e Demit

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, doli sot para mediave dhe foli për vazhdimësinë e kampionatit. Fillimisht…

Partizani pa pesë titullarë, Skënder Gega në hall

Partizani nesër përballet me Luftëtarin dhe do të ketë disa mungesa të rëndësishme. Të kuqtë nuk…

Gega “thumbon”: Edhe në Bangladesh të na çojnë, Partizani i ka tifozët me vete!

Partizani luan në transfertë kundër Kukësit, një ndeshje që vlen shumë në rrugën e titullit kampion.…

Hila: Goli dedikim për djalin, emocionet më bënë të festoja

Ardit Hila u rikthye në fushën e blerë pas një mungese 5-javore si pasojë e një…

Gega: Ky Partizan i ka këmbët e forta, ja pse jemi në vend të parë

Trajneri  i Partizanit Skënder Gega ka folur për mikrofonin “Gol pas Goli” në “Supersport” pas fitores…

Gega: U bënë legjendë gjunjët, Ngonë s’e kam kërkuar asnjëherë!

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, doli para mediave sot dhe foli në lidhje me garën dhe…

Gega: U përgjumëm, nuk ka mbaruar ende asgjë

Skënder Gega, trajneri i Partizanit, pas ndeshjes së humbur me Luftëtarin, foli në një lidhje direkte…

“Futbolli ka vite që vritet, jemi vite dritë larg të tjerëve!”

Një javë pa futboll. Edhe pse cilësia nuk është kushedi, sigurisht që shumëkujt i ka munguar.…

Gega: Tirana nuk më telefonon, tentuam 4 sulmues. Titulli? Ja rivali ynë

Partizani kryeson kampionatin dhe synon titullin kampion, që mungon që prej vitit 1993 në kampin e…

Gega: Mos prisni spektakël nga ne, duam titullin! Sot na mungoi… qetësia

Trajneri i Partizanit Skënder Gega foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” pak minuta pas…

Gega: Më vjen keq për arbitrin, në derbi le t’i japim një mesazh futbollit shqiptar

Partizani siguroi një trepikësh shumë të rëndësishëm për garën e titullit kampion. Të kuqtë mposhtën Flamurtarin…

Gega: Mos abuzoni me fjalët e mia, Partizani s’i ka borxhe askujt!

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, ka dalë para mediave për të folur për ndeshjen me Flamurtarin,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online