Milani i Xhampaolos merr formë, Suso provohet në pozicionin e ri

Trajneri italian teston modulin e preferuar

Gatuzo habit me formacionin, Piatek lihet në stol

Xhenaro Gatuzo ka befasuar të gjithë me formacionin e përgatitur për takimin e sotëm ndaj Torinos.…

Kutrone: Milani më ka dhënë gjithçka, me Piatek jemi perfekt

Sulmuesi i talentuar i Milanit, Patrik Kutrone, ka folur për “SkySport” para ndeshjes kundër Parmës, ku…

VIDEO | Trishtim dhe festë, çfarë pjese e parë në “San Siro”

Milani ngre siparin e javës së 30-të në Serie A, teksa luan ndaj Udinezes në shtëpi.…

“Çfarë i the, harroji pistoletat?”, mbrojtësit e Sampdorias tallen me Piatek

Sampdoria zhvilloi një ndeshje shumë të mirë përballë Milanit. Fitore e merituar për ekipin dorian, pavarësisht…

Epidemi te Polonia, Milani e Napoli në ankth

Polonia fitoi ndaj Austrisë në ndeshjen e parë kualifikuese për Euro 2020, por festa për fitoren…

Mesi lider dhe i paprekshëm, ja kush janë golashënuesit më të mirë në Europë

Lionel Mesi po mahnit botën e futbollit prej më shumë se një dekade tashmë dhe duket…

Piatek shpik rekorde, Milani me të është i një tjetër planeti

Kristof Piatek është padyshim njeriu i momentit te Milani, me polakun që edhe një natë më…

VIDEO | Polemika e nerva, Milani përgatit derbin me 3 pikë të vuajtura

Milani konfirmon momentin e mirë që po kalon dhe merr një triumf mjaft të rëndësishëm në…

Shevçenko: Unë e Piatek të ndryshëm, ja cili gol i tij më pëlqen më shumë

Andrej Shevçenko është një nga sulmuesit më të mirë të historisë së Milanit. Tani ai mban…

Preciozi: Nuk jam i habitur, Piatek do të shënojë të paktën 35 gola!

Kristof Piatek kaloi nga Xhenoa në drejtim të Milanit merkaton e janarit për plot 35 milionë…

VIDEO | Spektakël në “San Siro”, Milani “shtyp” pa mëshirë Empolin

Përballja midis Milanit dhe Empolit nuk rezervoi surpriza. Djemtë e Gatuzos nuk lanë vend për diskutim,…

Piatek magjik, tashmë kap Oliver Bierhoff

Krzysztof Piatek, është ky idhulli i ri në San Siro, me Milanin që ka fshirë me…

“Piatek do të arrijë majat”, në Poloni e kanë harruar Levandovskin

Presidenti i Federatës Polake të Futbollit, Zibi Boniek i ka thurur elozhe sulmuesit polak të Milanit,…

Piatek: Çfarë dysheje unë dhe Levandovski! Elozhet? Gazetat po e teprojnë me mua

Kristof Piatek është fenomeni më i ri i futbollit europian. Sulmuesi polak është shndërruar në gjashtë…

VIDEO | Piatek i çmendur , Milani “pushton” Bergamon

Është mbyllur kryendeshja e javës së 24-të në Serie A, ku Milani ka mposhtur Atalantën me…

VIDEO | As Berisha e Gjimshiti nuk ia dalin, Piatek lëshon plumba sërish

Është mbyllur pjesa e parë në kryendeshjen e ditës së sotme në Serie A, ku Atalanta…

Prapaskena Piatek-Real, ish-trajneri: “Ata e deshën, por…”

Piatek është lojtari më i përfolur i momentit ne mediat italiane dhe më gjerë. Polaku zhvilloi…

Piatek: Robokopi? Preferoj pistoleron! Çelsi ka një kërkesë për Bakajokon

Milani nuk hasi probleme për të siguruar tre pikët përballë Kaljarit. Djemtë e Gatuzos fituan pastër…

VIDEO | Paketa dhe Piatek bëjnë Milanin me krahë, spektakël ndaj Kaljarit

Skuadra e Milanit ka bërë detyrën duke mundur në “San Siro” Kaljarin me shifrat 3 –…

VIDEO | S’ka fitues në Romë, sa shumë vuajtje për një vend në Champions

Roma u shfaq më kërkuese në minutat e para të takimit, por golin e parë e…

Kulibali ka elozhe për “pistoletën” Piatek: Nuk e ndalja dot!

Mbrojtësi i Napolit, Kalidu Kulibali konsiderohet si një prej qendrave më të mira në botë dhe…

FOTO | “Bang, Bang x2!”, Bakajoko dhe Piatek çmendin rrjetin

Milani mposhti Napolin dje në çerekfinalet e Kupës së Italisë, me Kristof Piatek që shënoi të…

Piatek: Ky është vetëm fillimi, e prisja këtë debutim

Protagonisti i përballjes së Kupës së Italisë midis Milanit dhe Napolit, ishte padyshim Kristof Piatek. Sulmuesi…

VIDEO | “Pistoleta” Piatek heq qafe Napolin, Milani fluturon në gjysmëfinale

Kristof Piatek debuton me Milanin si titullar dhe polakut i mjaftojnë vetëm 10 minuta për të…

VIDEO | Debutim ëndrrash, “pistoleta” Piatek 2 “plumba” për 27 minuta

Kristof Piatek debuton me Milanin si titullar dhe polakut i mjaftojnë vetëm 10 minuta për të…

Zyrtare: Piatek kuqezi, nuk merr numrin e Higuain

Piatek, me emrin e ndërlikuar Krzysztof, është që sot e tutje sulmuesi i ri i Milanit.…

Kutrone “harron” Higuainin: Dua fanellën me numër 9!

Sulmuesi i talentuar i Milanit, Patrik Kutrone ka folur sot për “SkySport”, ku ka prekur disa…

Merkato te Juve dhe Betis, Xhenoa “piketon” pasuesit e Piatek

Largimi i Kristof Piatek nga Xhenoa është vetëm çështje orësh. Sulmuesi polak ka shënuar më shumë…

Në Poloni e bëjnë të sigurt, “telenovela” Piatek merr fund sot

Kalimi i Kristof Piatek te Milani do të marrë formë zyrtare ditën e sotme. Lajmi vjen…

Fitore dhe pazar në Xhenoa, orët vendimtare për Milanin

Milani luajti sot në transfertë përballë Xhenoas dhe mori një sukses shumë të rëndësishëm 0-2. Golat…

Piatek-Milan thuajse e kryer, Xhenoa i kërkon talentin kroat Juves

Kristof Piatek te Milani, tashmë është çështje orësh. Drejtuesit e dy klubeve po punojnë prej orësh,…

Ankand gjigant, Piatek zgjedh klubin e së ardhmes

Krisztof Piatek është kthyer në njeriun më të kërkuar në merkaton e janarit, teksa polaku ka…

Piatek nuk fal asgjë: Më ktheni autorësinë e golin

Sulmuesi polak Kristof Piaket ishte protagonisti i fitores së Xhenoas ndaj Atalantës. Futbollisti 23-vjeçar u fut…

Juventusi, Ronaldo, por dhe e ardhmja: Flet “pistoleta” Piatek

Ditën e shtunë Juventus do të presë Xhenoan në “Allianz Stadium”, teksa bardhezinjtë numërojnë tetë fitore…

Barça e ka seriozisht për Piatek, lëvizja e fundit

Kristof Piatek ka përfunduar në radarët e klubeve më të mëdha në Europë. Sulmuesi polak i…

Çështja “Piatek”, De Laurentis vendos “pikat mbi i”

Kristof Piatek është kryefjala e çfarëdolloj teme që bëhet në Itali për sa i përket futbollit.…

Portugalia si tren, fenomeni Piatek nuk i mjafton Polonisë

Grupi 3 i Ligës A në Nations League ka pronar tashmë dhe quhet Portugali. Kampionët në…

SERIA A | Piatek fenomenal, Fiore likuidon Atalantën

Seria A ka zhvilluar dhe 3 takime të tjera ditën e sotme në orën e zakonshme…

“Surpriza” Piatek, polaku barazon rekordin e Shevçenkos

Kristof Piatek është një ndër surprizat e këtij edicioni të Serie A. Sulmuesi polak u ble…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online