Gatuzo habit me formacionin, Piatek lihet në stol

Xhenaro Gatuzo ka befasuar të gjithë me formacionin e përgatitur për takimin e sotëm ndaj Torinos.

Sulmuesi polak Kristof Piatek është ulur në stol dhe “çelësat” e sulmit janë besuar Patrik Kutrones, i cili mbështet nga të përhershmit Suso dhe Çalhanoglu.

Në krahun tjetër skuadra e Maxarrit qëndron e njëjta pa ndryshime dhe skemën e përhershme të ekipit granata: 3-4-3.

 

Milan: Donaruma,  Konti, Romanjoli, Musakio, Rodrigez, Bakajoko, Kesie, Paketa, Çalhanoglu,  Suso, Kutrone

Torino: Sirigu, De Silvestri, Izo, Nkulu, Moreti, Ansaldi, Aina, Rinkon, Meite, Lukiç, Beloti, Berenger, Beloti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online