Feronikeli përforcon mesfushën, afron “ish”-in e Kukësit

Skuadra e Feronikelit bëri një sezon të shkëlqyer në IPKO Superliga, ku u shpall kampione e…

Penalltia e mohuar dhe atmosfera te Kukësi, flet Valdet Rama

Valdet Rama ishte një ndër lojtarët më të mirë të Kukësit në ndeshjen ndaj Debrecenit në…

Kukësi-Debrecen, njoftim i rëndësishëm për biletat

Kukësi u mposht nga Debreceni me rezultatin 3-0 dhe kualifikimi në turin e dytë duket një…

Gjoka: Rezultat i gënjeshtërt, nuk i shfrytëzuam rastet tona

Ernest Gjoka ka folur para gazetarëve hungarez pas humbjes 3 – 0 të Kukësit ndaj Debrecenit.…

VIDEO | Kukësi zgjat një pjesë loje, Debreçeni falënderon dhe prek kualifikimin

Kukësi është mundur pastër 3-0 nga skuadra e Debreçenit në ndeshjen e parë në Hungari, edhe…

Gjoka rreshton titullarët, vetëm një debutues te verilindorët

Ernest Gjoka ka përzgjedhur formacionin titullar të Kukësit për transfertën ndaj Debrecenit. Përballë ekipit hungarez verilindorët…

Kukësi e Laçi për “mission impossible”, betejë për Teutën

Kukësi, Teuta dhe Laçi zbresin sot në fushën e blertë. Durrsakët janë ata që luajnë të…

Gjoka: Nuk na mungojnë lojtarë, Debrecenin e njohim mirë!

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, ka folur sot në konferencë për shtyp para ndeshjes me Debrecenin,…

Talent dhe eksperiencë, njihuni me listat e ekipeve shqiptare në Europa League

UEFA ka publikuar sot të gjitha listat e lojtarëve të skuadrave që marrin pjesë në Europa…

Sfida me Debrecen, Kukësi motivohet me miliona

Kukësi është gati për ndeshjen me Debrecen, që zhvillohet nesër prej orës 19:00. Verilindorët kanë mbërritur…

Gjoka: Debreceni i kalueshëm, ja ç’duhet të bëjmë në Hungari

Kukësi përballet të enjten në transfertë me hungarezët e Debrecen në kuadër të raundit të parë…

Rexhinaldo fillon aventurën kazake, prezantohet tek ekipi i ri

Sulmuesi mozambikas Rexhinaldo Artur Faife la kampionatin shqiptar pas tri sezoneve ku provoi të luante për…

Përforcime në staf, një kuksian rikthehet te Kukësi

 Klubi i Kukësit ka njoftuar rikthimin në klub të ish-portierit Ervis Koçi. 34-vjeçari dha dorëheqjen nga…

Kuotat e basteve: Vetëm Shkëndija favorite, Partizani e Kukësi “të pashpresë”

Në ditët në vijim shtatë ekipe të trevave shqiptare do të testojnë veten në arenën evropiane.…

“Pres shumë nga Valdet Rama, kemi edhe Van Bastenin e Shqipërisë”

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, ka folur gjerë e gjatë para ndeshjes me Debrecenin. Numri një…

“Kukësi më donte, por firmosa kontratën e jetës!”

I falënderoj të gjithë ata që më mbështetën

Edhe Nexhipi në fushë, tifozët e Kukësit ironizojnë

Kukësi ka bërë disa lëvizje në merkato, por shumë pista kanë dështuar. Shumica prej tyre për…

Hallaçi: Çema si Pejiç, nuk e kuptoj Kukësin për dy lëvizje!

Ish-kapiteni i Kukësit, Rrahman Hallaçi, ishte i ftuar në emisionin “Rubrika Sportive” në “RTSH”, ku preku…

Llullaku refuzoi Superioren, e ardhmja në Bjellorusi

Azdren Llullaku u largua nga Astra dhe pret të vendosë për të ardhmen e tij. Ofertat…

Serioziteti zero, Kukësi kursen paratë për gjërat themelore

Kukësi është një ndër klubet më të pasur në Shqipëri dhe këto vitet e fundit është…

Gjoka: Debrecenin e njohim mirë, na duhen lojtarë

Kukësi po përgatitet për ndeshjen me Debrecenin. Trajneri Ernest Gjoka po punon me ekipin në Ohër…

VIDEO | Çema “show”, Valdet Rama: E ardhmja? Do flas me drejtuesit

Valdet Rama, sulmuesi anësor i Kukësit, ka folur së fundmi për faqen zyrtare të klubit dhe…

Lëvizja e befasishme, Roxher firmos me kampionët

Roxher Zhunior, pas një sezoni shumë të mirë me Kastriotin në Superiore, ka vendosur në lidhje…

“Guri shembull për t’u ndjekur, konkurrenca me Shkurtajn s’më tremb”

Markovanbasten Çema është një nga afrimet e Kukësit në merkaton e verës. Sulmuesi shtatlartë la Dinamon,…

Rexhinaldo: Kalimi në Shqipëri më bëri mirë, e ardhmja mes Turqisë dhe Greqisë

Rexhinaldo u largua nga Kukësi në fund të sezonit të shkuar dhe tani po pret oferta…

Gjoka: Sot luajti baza e ekipit, i bindur se e kalojmë Debrecenin

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli sot pas ndeshjes miqësore kundër Laçit, e cila u mbyll…

Musta: Zgjodha Kukësin prej Gjicit, Debreceni i kalueshëm

Emiljano Musta la Flamurtarin pas dy sezonesh dhe iu bashkua Kukësit. Lojtari i linjës së majtë,…

E ardhmja dhe Debreceni, Ylli Shameti besimplotë

Ylli Shameti u penalizua sezonin e shkuar nga dëmtimet, ndërkohë që e mbyll kampionatin para kohe.…

Ëndrrat me Romën mbarojnë, rival tjetër për Kukësi-Debrecen

Përjashtimi i Milanit nga kupat e Europës sjell efekt zinxhir ndryshimesh, pasi vendin e kuqezinjve e…

Laçi e Kukësi në fushë, ka sërish miqësore

Laçi e Kukësi bëhen “aleatë” para ndeshjeve në Europa League. Dy skuadrat do të zhvillojnë një…

Kukësi në Ohër, “dezerton” një nga sulmuesit

Kukësi është zhvendosur një ditë më parë në Ohër, aty ku do të përgatitet për ndeshjen…

Ernest Gjoka i qartë: Dua edhe dy lojtarë për sulmin!

Kukësi do të zhvendoset në Ohër, ku do të vijojë përgatitjet për ndeshjen me Debrecen. Stafi…

Mavraj, Debreceni dhe merkato: Nderim Nexhipi flet “troç”

Kukësi po punon për të bërë edhe dy afrime të tjera, të nevojshme për ndeshjet me…

Ernest Gjoka buzëqesh, Valdet Rama një nga arsyet

Kukësi po mendon për ndeshjen e parë me Debrecen. Trajneri Ernest Gjoka pati mundësinë dje të…

“U kërkohet të tolerojnë!”, futbolli shqiptar në “lupën” e Dukës

Presidenti i FSHF, Armando Duka, ka bërë një analizë të Superiores që lamë pas në një…

Gara Kukësi-Partizani dhe ofertat e tjera, Llullaku flet troç

Azdren Llullaku është lojtar i lirë dhe normalisht për sulmuesin nuk mungojnë ofertat. Janë disa propozimet…

Miqësore | “Derbi” vishet bardhezi, Laçin nuk e ndal as Kukësi

Kukësi dhe Laçi zhvilluan ditën e sotme një ndeshje miqësore në kuadër të përgatitjeve që të…

Përgatitje për Europën, tre skuadra në fushë

Ekipet e Superligës janë njohur me kundërshtarët që do të kenë përballë në Europë dhe kanë…

Kukësi gjen pasuesin e Uilliam, vjen edhe një i ri për mbrojtjen

Nga skuadra e Kukësit, u largua në fund të sezonit sulmuesi Rexhinaldo, i cili ka lënë…

Avdyli: Te Kukësi kam ardhur me një qëllim të vetëm!

Ilir Avdyli është një nga afrimet e Kukësit në merkato. Portieri, i cili spikati me Kamzën…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online