Ikardi “luftë” me Interin, kërcënon për gjyq

Ikardi dhe Inter duket se do e zgjasin çështjen e tyre më gjatë se merkato e…

Juventusi i prish punë, Marota aktivizon planin perfekt

Interit deri tani i ka ngelur Ikardi në derë. Juventusi është klubi që tenton të prishë…

Roma nuk dorëzohet, oferta e radhës për Ikardin është faraonike!

Interi i ka treguar gjithë botës se dëshiron të largojë Iikardin. Duke ditur këtë fakt, skuadrat…

De Laurentis “hap kartat”: Ikardin e vlerësoj, ja problemi i Hamez

Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentis ka reaguar në lidhje mbi lajmet e shumta të ditëve…

“Lufta” Napoli-Juve vazhdon, të kaltrit super ofertë për Ikardin

Është fakt se Mauro Ikardi do të largohet nga Interi, me klubin që i ka treguar…

Konte i bën dalje, Ikardi nuk pranon të bisedojë me klubin

Çështja mes Mauro Ikardit dhe drejtuesve të Interit mund të zgjasë më shumë se ç’është menduar.…

Juve, Napoli apo Atletiko? Në Itali “analizojnë” Ikardin

Në Itali duken të bindur për largimin e Mauro Ikardit. “Tuttosport” ka analizuar katër skuadrat kryesore…

“Do të gëzohesha nëse Ikardi qëndron, me Konten synojmë kampionatin”

Sezoni ka përfunduar dhe Interi po pëson shumë ndryshime. Ka ardhur Antonio Konte dhe është konfirmuar…

Befasi në Serie A, Roma nis tratativat për Ikardin

Interi është shumë afër  transferimit të Edin Xhekos. Klubi zikaltër ka gjetur akordin me sulmuesin boshnjak,…

Befasi te Argjentina! Ikardi “out”, Skaloni me shumë surpriza

Mauro Ikardi nuk do të jetë pjesë e Argjentinës në Kupën e Amerikës. Sulmuesi i Interit…

Ikardi qetëson tifozët: Interi familja ime, ja çfarë i kam thënë drejtuesve

Zërat e merkatos e lidhin me një kalim te Juventusi, por Mauro Ikardi mohon gjithçka. Sulmuesi…

Uanda shuan polemikat: Ju tregoj të vërtetën e fotove, ngjyrat bardhezi rastësi

Polemika të shumta kanë shkaktuar disa foto të Mauro Ikardit dhe Uanda Narës. Çifti kreu disa…

Juve nis sulmin për Ikardin, ja detajet e ofertës së parë

Mauro Ikardi është kthyer në një objektiv konkret të Juventusit. Sipas gazetarit italian Tankrei Palmeri, drejtuesit…

Objektivi i sulmit, Interi gati planin për zbulimin e sezonit

Ditët e ardhshme Juventusi pritet të trokasë në dyert e Interit. Dy janë dëshirat e bardhezinjve:…

Kasano: Interi t’i shporrë këta dy lojtarë. Goli i Naingolan? Çfarë gafe e Sheznit!

Antonio Kasano është ndalur te situata e Interit, klub me të cilin është tifoz në Itali.…

Panuçi: Ikardi te Juventusi? Dikush duhet të hapë krahun

Ish-trajner i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi, është rikthyer të punojë si analist në studion e “Rai…

Pasardhësi i Ikardi, një kandidat dhe dy alternativa për Interin

Largimi i Mauro Ikardit në fund të sezonit është i sigurt. PSG është ekipi i fundit…

Spaleti: E ardhmja ime lidhet me diçka, ja e vërteta e postimit në “Insta”

Luçiano Spaleti ka dalë para mediave italiane në kuadër të ndeshjes së nesërme për Serinë A…

“Pyesni Gasperinin për Ikardin!”, trajneri i Atalantës: T’i tregoj sekretet?!

Interi dhe Atalanta nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola. Të dy ekipet ndanë…

“Ikardi ka vetëm një cilësi, Martinez më i mirë se ai!”

Antonio Kasano është gjithmonë origjinal në atë që thotë. Barezi i famshëm është një tifoz i…

Mesazhe mbështetëse dhe kore ofenduese, Ikardi përçan tifozerinë zikaltër

Rikthimi i Mauro Ikardit në “San Siro” me fanellën e Interit ka sjellë skena të çuditshme…

“Ikardi nuk është e ardhmja jonë, ka marrë fund prej kohësh!”, ultrasit nuk falin

Mauro Ikardi u rikthye pas një kohe të gjatë me Interin. Sulmuesi gjeti golin menjëherë në…

Ikardi dhe kombëtarja e Argjentinës, flet Lautaro Martinez

Lautaro Martinez ka folur për mediat argjentinase sot, ku ka prekur disa tema të rëndësishme rreth…

VIDEO | Tifozët nuk e kanë falur, urdhër i çuditshëm për Ikardin!

Mauro Ikardi u rikthye me gol në fushën e blertë. Sulmuesi shënoi golin e dytë në…

Spaleti: Ikardi titullar, vlen më shumë se Mesi e Ronaldo për ne!

Interin do të përballet me Xhenoan nesër në mbrëmje. Transfertë e vështirë për ekipin zikaltër, që…

Ish-zikaltrit masakrojnë Ikardin: Nuk i respekton ngjyrat e Interit!

Ish-trajneri i Interit, Luixhi Simoni dhe ish-drejtori i klubit, Umberto Gandini kanë mendime të qarta sa…

Ikardi i jep fund terapisë, të nesërmen rikthehet në stërvitje

Prej më shumë se një muaji Mauro Ikardi po i nënshtrohej një terapie për të kuruar…

“Ikardi duhet të jetë pjesë e grupit”, te Interi ndryshojnë mëndje

Fitorja në derbi 3-2 kundër Milanit duket se ka ndryshuar totalisht atmosferën në kampin zikaltër. Mauro…

Derbi, Ikardi dhe eliminimi nga “Europa League”, Marota nuk kursehet

Drejtori i Interit, Bebe Marota ka folur për mediat italiane 24 orë pas eliminit të zikaltërve…

Marota: Tiki-Taka nuk bën për mua, boll më pyetët për Ikardin!

Drejtori i Interit, Bepe Marota ka folur për mediat italiane sot, ku nuk i kanë munguar…

Spaleti: Ky është Interi i vërtetë, nuk flas më për Ikardin

Trajner i Interit, Luçiano Spaleti, ka folur për “Sky Sports” pas fitores së ekipit të tij…

Spaleti: Treguam karakter. Ikardi? Vetëm për të më pyesni!

Interi u ndal në një barazim pa gola me Frankfurtin, por trajneri  i skuadrës zikaltër, Luçiano…

Ikardi vazhdon avazin, dhimbja nuk ka fund për sulmuesin

Mauro Ikardi nuk është trajnuar me pjesën tjetër të skuadrës së Interit që prej 13 shkurtit,…

Spaleti “thumbon” Ikardin: Ekipi ndihmohet në fushë

Luçiano Spaleti foli para mikrofonit të “Sky Sports” pas humbjes që pësoi ekipi i tij në…

Ikardi flet me letër të hapur: A keni respekt për Interin dhe mua?

Maurdi Ikardi ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë në lidhje me krizën që…

VIDEO | Perlë, Kasano jep leksion diplomacie: “Ikardi, mos më imito mua!”

Antonio Kasano ka shfrytëzuar prezencën e tij në emisionin “Tika Taka” për t’i dhënë një këshillë…

Telenovela Ikardi | Uanda në lot: Interi familja jonë, nuk duam të largohemi

Uanda Nara foli për herë të parë në lidhje me heqjen e shiritit të kapitenit të…

Dibala, Atletiko dhe Ikardi, Alegri “skanon” Juventusin

Masimiliano Alegri u shpreh shumë i kënaqur me paraqiten e skuadrës së tij në fitoren 3…

Mesazh enigmatik nga Ikardi, gjithçka kryhet përmes Instagramit

Mauro Ikardi ka zgjedhur një mënyrë interesante për të reaguar për të parën herë në lidhje…

Plas tek Interi, Spaleti zbulon tradhtinë e Ikardit!

Trajneri Luçiano Spaleti ka zbuluar një prapaskenë të frikshme në lidhje me mospraninë e Mauro Ikardit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online