Turpërimi në miqësore nuk falet, Perez revolucion në pankinë?

Real Madridi e ka humbur toruan dhe është shndërruar në një skuadër që sillet në mënyrë…

“Reali i ndarë në lidhje me Bejl, ja çfarë i kërkoi Zidan presidentit”

Çështja e Garet Bejl po mban peng Realin e Madridit. Trajneri Zidan dëshiron shitjen e tij,…

“Të njëjtën gjë the dhe për Ronaldon”, në Spanjë zbulojnë debatin Ramos-Perez

Ambienti i Realit të Madridit është trazuar shumë së fundmi, teksa lajmi që Serxhio Ramos ka…

Perez: CR7 blerja më e mirë, ja pse u largua. Ramos? Duhet të kuptojë diçka

Florentino Perez është gati të hapë thesin dhe të përforcojë ekipin gjatë merkatos së verës. Ai…

“Më jep letrat, dua të iki në Kinë”, kapiteni i Realit shtang presidentin!

Sergio Ramos e ka ndarë mendjen. Kapiteni ka vendosur të largohet nga Reali dhe të provojë…

Çfarë shifrash për Hazard, Perez ia plotëson ëndrrën me… miliona!

Eden Hazard pritet të jetë një nga përforcimet e para të Realit të Madridit në merkaton…

VIDEO | Perez prezanton mrekullinë e tetë, “Bernabeu” i ri do ju mahnisë

Në ambjentet e klubit të Real Madrid është folur prej kohësh për një rinovim të “Santiago…

Vera pritet e nxehtë në Madrid, shifër kolosale për merkaton e ardhshme

Reali do të jetë një ndër klubet që do të përflitet më së shumti në kuadër…

Ëndrrat e merkatos dhe largime në masë, Zidan përgatit revolucionin

Zinedin Zidan vendosi të rikthehej te Reali i Madridit në një moment të vështirë për klubin.…

E bujshme: Zidan kthehet te Reali!

Zinedin Zidane do të rikthehet në krye të bankinës së Real Madrid më pak se një…

Solari thuajse i larguar, Perez befason me zgjedhjen e tij

Santiago Solarit nuk i kanë mbetur edhe shumë ditë në krye të Real Madrid. “Los Blancos”…

Fiksimi i Perezit për stolin, por ka një problem të madh!

Florentino Perez ka vetëm një dëshirë për stolin e Realit. Presidentit po i propozojnë trajnerë të…

Plas te Reali, kapiteni kapet me presidentin: Më paguaj dhe largohem!

Reali i Madridit po kalon ditët më të vështira të viteve të fundit. Ajaksi turpëroi ekipin…

Perez kërkon ndihmën e ish-trajnerit, zbulohet përgjigjja!

Florentino Perez nuk po arrin të gjejë një trajner për Realin e Madridit. Eliminimi i turpshëm…

Perez nuk duron më dhe vendos ultimatum, garë treshe për stolin e Realit

Reali i Madridit po zhvillon një sezon me plot ulje-ngritje. Humbja e fundit në kampionat kundër…

“Perez e Bejl jashtë!”, tifozët e Realit kërkojnë një rikthim të bujshëm

Madridi është kthyer në një vullkan, që praktikisht ka shpërthyer pas dy disfatave të fundit në…

VIDEO / Ançeloti zbulon prapaskenat e shkarkimit: Gjithçka nisi nga Bejl

Karlo Ançeloti u rikthye të flasë për përvojën e tij 2-vjeçare te Real Madrid. Në një…

Çmenduri e Perezit, ofron Iskon dhe miliona për “diamantin” e Juventusit

Real Madrid është i gatshëm që të bëjë një çmenduri për yllin e Juventusit, Paolo Dibala.…

Parashikimi i Shuster: E kuptova menjëherë, Perez e ka zgjedhur trajnerin e ri

Santiago Solari vazhdon punën si trajner i Realit të Madridit, por në verë pritet të vijë…

Ish-presidenti, Kalderon: Ju tregoj të vërtetën e largimit të Zidan nga Reali

Pasi arriti të fitonte për herë të tretë rresht Champions Ligën në stolin e Realit të…

Viti fantastik i Realit, Perez: Kampionë të dyfishtë për herë të parë në histori!

Reali i Madridit ka dominuar 5 vitet e fundit futbollin europian, duke fituar katër herë Champions…

“Perez e adhuron Murinjon, do të kthehet në Madrid”

Gjatë ditës së djeshme, Mançester Junajtid e shkarkoi Zhoze Murinjon nga posti i trajnerit të ekipit.…

Ibra “thumbon” Realin dhe Ronaldon: E kuptuam që Mesi paska rivalizuar me… Perezin!

Luka Modriç u shpall fituesi i “Topit të Artë” në këtë vit. Një vendim i tillë…

Plani i dyfishtë i Perez për stolin e Realit

Florentino Perez vazhdon punën për të gjetur një trajner të madh për Realin e Madridit. Santiago…

Projekti ambicioz i Realit, gati rinovimi i stadiumit “Santiago Bernabeu”

Florentino Perez është i qartë dhe gati për të nisur punën. Presidenti i Realit të Madridit…

Dëshpërimi i Perez: Tentoi rikthimin e trajnerit, por pa sukses

Santiago Solari e ka nisur shumë mirë aventurën në stolin e Realit të Madridit. Fitore kundër…

Mungesa e akordit me Realin, Kalderon: Konte pretendonte shumë, më mirë kështu

U fol për një kalim të Antonio Kontes në stolin e Realit të Madridit, pas shkarkimi…

Bien kuotat e Kontes, trajneri që shkëlqeu në Botëror në garë për stolin e Realit

Florentino Perez po kërkon kohë dhe nuk dëshiron të nxitohet. Julen Lopetegui nuk është shkarkuar ende,…

Perez nën shënjestër: “Në katër muaj shkatërroi Spanjën e Realin”

Trajneri Hulen Lopetegui ka qenë shënjestra kryesore për krizën që ka përfshirë klubin e Real Madrid.…

Kritikat e ish-presidentit: Perez i aftë për ura dhe tunele, jo për futboll!

Reali i Madridit po përjeton një periudhë aspak pozitive. Largimi i Kristiano Ronaldos ka krijuar boshllëqe…

Tre ndeshjet deçizive për Lopeteguin, një italian gati për stolin e Realit

Real Madrid po kalon një nga periudhat më të vështira të viteve të fundit. Katër humbje…

Plani i trefishtë i Florentino Perez, a do ia dalë dot?

Një lajm i bujshëm vjen nga mediat spanjolle. Real Madrid po përgatitet të bëjë disa goditje…

Perez nostalgjik, një ditë Ronaldo do të rikthehet në Madrid

Transferimi më i bujshëm i merkatos së verës që lamë pas, padyshim ishte ai i Kristiano…

Perez nuk kursehet: Ronaldo dhe Zidan “mite” të Realit, kjo është shtëpia e tyre!

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka folur në asamblenë e aksionerëve të klubit spanjoll, ku…

Perez flet mbi shitjen e Ronaldos: Morëm atë që deshëm, ofertat ishin të pakta

Florentino Perez ka thyer heshtjen duke folur për herë të parë në lidhje me largimet e…

“I pangopuri” Perez: Champions Liga prioritet, ja kë ekip dua në finale!

Tre gola për tre pikë. Reali i Madridit mposhti Romën duke e nisur aty ku e…

Vasiliev: Perez miku im, por diçka nuk ma fal kurrë!

Vadim Vasiliev është zëvendës-presidenti i Monakos dhe mbrëmjen e kaluar, ai ishte në Talin për të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online