VIDEO/ Të gjithë mendojnë se është e lehtë, stërvitjet brutale të pilotëve të Formula 1 lënë shumë njerëz pa fjalë

Pilotët në Formula 1 kanë një nga punët më të vështira kur bëhet fjalë për botën…

Transferimi i madh vjen nga Formula 1/ Lewis Hamilton shkon te Ferrari, do të jetë së bashku me Charles Leclerc

Bomba e transfertave në fillim të shkurtit, por jo nga bota e futbollit, por nga Formula…

Arabët nuk kanë si të shpenzojnë paratë! Pas blerjes dhe ngritjes së Newcastle-t, ofertë e çmendur prej 18 miliardë eurosh

Fondi Publik i Investimeve në Arabinë Saudite vijon të investojë shifra marramendëse në sport. Pas blerjes…

E magjishme/ Skenat e filmave bëhen realitet në Formula 1! Fernando Alonso tregon shkollën e vjetër, mban në pistë makinën pasi fluturoi në ajër

Fernando Alonso ka treguar shkollën e vjetër në garën e sotme të Formula 1. Pak leksion…

VIDEO/ Konfuzion total në garën që vendosi titullin në Formula 1, Verstappen nuk e dinte që u shpall kampioni i ri i botës

Piloti i Red Bull, Max Verstappen, u bë kampion i Formula 1 për herë të dytë…

VIDEO/ Ferrari bëhet qesharak, punonjësit lënë makinën me 3 rrota dhe bëjnë pilotin të përjetëoj “pit stop”-in më të gjatë të karrierës

Formula 1 është një sport që edhe të mijëtat e sekondave kanë rëndësi, prandaj pilotët dhe…

Matematika dhe llogari të çmendura i japin Leclerc titullin kampion, Max Verstappen shkon sërish drejt kurorëzimit

Formula 1 duket se e ka të përcaktuar kampionin e saj mjaft herët, pasi piloti hollandez…

Te Ferrari tregohen komikë me strategjinë e tyre, spektakli i Verstapen që e nisi nga vendi i 10 dhe përfundon i pari

Piloti i Red Bull, Max Verstappen, është fituesi i garës së Formula 1 për çmimin e…

E fitoi katër herë radhazi titullin, piloti i njohur i Formula 1 njofton tërheqjen përfundimtare nga garimi

Piloti gjerman Sebastian Vettel do të  mbyllë karrierën në Formula 1 në përfundim të këtij sezoni.…

E djallosi punën dhe po i lë titullin sërish Max Verstappen, Leclerc pendohet për gabimin: Jam pilot i nivelit të lartë, nuk më lejohet

Max Verstappen është një pilot i shkëlqyer, i cili me shumë mundësi do të fitojë titullin…

Bëri ndërhyrjen kundër rregullave të Formula 1, Ferrari do ta nisi 10 pozicione mbrapa nga fillimi i garës

Rruga po bëhet gjithmonë më e lehtë për kampionin e botës, Max Verstappen, i cili ndodhet…

Veprimi fantastik/ Skena horror në nisje të garës së Formula 1 për Guany Joe, piloti tjetër lë makinën për të parë gjendjen e kundërshtarit (VIDEO)

Gara e Formula 1 për çmimin e madh të Britanisë u ndërpre pas një incidenti të…

“Askujt nuk ia merrte mendja as për finalen e Conference League”, Rama: Do sjellim Formula 1 në Shqipëri

Kur fokusi i ditës së sotme ishte në ngritjen e çmimit të naftës, kryeministri i Shqipërisë,…

E ka shok skuadre në Formula 1, deklarata e turpshme e babait të Max Verstapen: Red Bull donte t’ia jepte fitoren Sergio Perez, ia mohoi djalit tim

Për baballarët, gjithmonë fëmija i tyre është më i miri dhe meriton të fitojë. Por ndonjëherë…

VIDEO/ Aksident i frikshëm në Formula 1, makina e djalit të Schumacher-it ndahet në dy pjesë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në garën e sotme të Formula 1. Grand Prix-i i…

Testamenti i firmosur tre vite para aksidentit dhe parandjenja e Michael Schumacher, ku shkoi pasuria prej 900 milionë dollarësh?

Shtatë herë kampioni i botës, Michael Schumacher pësoi një dëmtim të tmerrshëm në kokë në vitin…

Hamilton gati të investojë te Chelsea, Vestappen i çuditur: Të jesh tifoz i Arsenalit dhe të blesh Chelsean…

Chelsa është në kërkim të një pronari të ri dhe së fundmi janë lakuar emrat e…

VIDEO/ Përplasja e Mick Shumacher i mban të gjithë në ankth, makina e tij ndahet në dy pjesë

Mick Schumacher pati një aksident katastrofik gjatë kualifikuese të Arabisë Saudite. Gjermani e ka përplasur plotësisht…

VIDEO/ Sulm me rak.etë në Arabinë Saudite, pilotët e Formula 1 përjetojnë panik në pistë

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur në Arabinë Saudite. Jemeni ka sulmuar depozitat e naftës në…

Media në Greqi i jep jehonë: Shqipëria po përgatit pistën e Formula 1, ka marrë dritën jeshile nga FIA

Një vend i varfër në thelb, por i pasur në dukje! Sikur çdo gjë të shkonte…

“Jam mik shtëpie me Schumacher”! Lirim Zendeli tregon shifrën e çmendur që i duhet për të garuar: Në Formula 2 i paguan vetë paratë nëse aksidentohesh

Lirim Zendeli ishte piloti i vetëm shqiptar që po shkonte në rrugën drejt Formula 1. Fatkeqësisht…

Detajet/ “Na lini vetëm një xhiro, vetëm një”! Frika për fitoren e paprecedent të Hamilton me makinë sigurie, audio te Verstapen: Urime, je kampion i botës!

Formula 1 ka dhuruar një dramë të vërtetë me mbylljen e garës së fundit mes Verstapen…

VIDEO/ Momenti që i shkaktoi rrëqethje në trup të gjithëve, shihni si Verstapen e parakaloi Hamilton në xhiro të fundit për të fituar titullin

Një fund dramatik ishte i sotmi për Formula 1. Verstapen dhe Hamilton ndodheshin në të njëjtën…

LAJM I FUNDIT/ Si një film “Hollywood” me fund të çmendur, Vertsapen kampion i botës! Është ëngjëlli i Shumaker dhe kalon në xhiro të fundit Hamilton

Fund më dramatik se i sotmi në Formula 1 nuk mund të shkruhej as në filmin…

LIVE, vendoset titulli kampion në Formula 1/ Nis me polemika të mëdha dhe po quhet “vjedhje”, Hamilton nxjerrë nga pista Verstapen

Në ditën e sotme do të vendoset titulli kampion në Abu Dhabi. Shumë dramatike ky kampionat…

Dha dorëheqjen nga gjendja ekonomike, TKZ i nismë të veçantë për Zendelin: Bëhemi bashkë sot, për të mbështetur një kampion shqiptar nesër

Lirim Zendeli njoftoi pak javë më parë se do të hiqte dorë nga pasioni i tij…

LAJM I FUNDIT/ Fituesi i Formula 1 vendoset nesër në garën e fundit, ja kush doli i pari në provat mes Verstapen dhe Hamilton

Në ditën e sotme është zhvilluar prova për garën e fundit të Formula 1 në Abu…

Drama e Formula 1/ Dy pilotë shkojnë në garë të fundit me të njëjtat pikë, ja kush del kampion mes Hamilton dhe Verstapen nëse dalin të dy nga gara

Ka rezultuar një dramë e vërtetë, pista e parafundit e Formula 1. Pas disa ndalesash dhe…

Formula 1 më e çmendur e viteve të fundit/ Hamilton fiton garën dhe kap me pikë Verstapenin, gara e fundit vendos për titullin

Ky sezon po rezulton një nga më të çmendurit e viteve të fundit në Formula 1.…

E FUNDIT/ “Formula 1” kthehet në dramatike! Hamilton zgjohet në fund dhe tremb Verstapen, titulli vendoset në 2 garat e fundit

Formula 1 është kthyer në dramatike dhe spektakolare për t’u ndjekur nga shikuesit. Teksa pritej që…

Verstapen është i pari edhe në Meksikë! Formula 1 ka gati fituesin, “ëngjëlli” që po mbron Shumaker nga Hamilton

Verstapen ka fituar edhe në Meksikë, duke marrë vendin e parë. Piloti i ri u nis…

“Ëngjëlli” i ri që po mbron legjendën Shumaker, njeriu që po mund dinastinë Hamilton

Dinastia Hamilton duket se do të mbyllet! Verstapen po shkëlqen në këtë sezon të Formula 1…

VIDEO/ Makina e Verstappen përfundon mbi kokën e Hamilton, sistemi i ri në F1 i shpëton jetën britanikut

Ditën e sotme ndodhi një aksident “horror” në Formula 1, aty ku dy konkurenët kryesor për…

Formula 1 do të zhvillohet në Shqipëri? Taulant Balla tregon takimin: Me porosi nga vetë FIA

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla u shpreh se Automotparku i parë në…

VIDEO/ Fitore e vjedhur e Hamilton! Veprimi antisportiv nxjerr nga gara Verstapen dhe i jep vendin e parë, ka reagime të ashpra për mungesë drejtësie

Në këtë vit nuk është më asgjë e lehtë për Luis Hamilton që të fitojë “Formula…

VIDEO/ Formula 1 ishte dramatike! Garë e çmendur në fund, Verstapen dhe Hamilton nga kreu mbeten pa pikë

“Formula 1” ka vazhduar me garën për të diskutuar fituesin në Baku, Azerbajxhan. Ky kampionat duket…

“Kam humbur shumë kile”, Hamilton tregon kohët e vështira: Kam humbur masë…

Kampioni i botës së Formula 1, Luis Hamilton rezultoi pozitiv 3 javë më parë në testin…

Krenaria e shqiptarëve në sportin e shpejtësisë, Zendeli nënshkruan kontratën dhe hedh hapin e madh në karrierë

Lirim Zendeli është kthyer në krenarinë e të gjithë shqiptarëve, pasi është i vetmi shqiptar që…

Me duar të fashuara, piloti i Formula 1 zbulon gjendjen pasi i shpëtoi aksidentit horror

Fakti që ai arriti të shpëtonte nga ai aksident horror është diçka që piloti i Formula…

(Pamje të rënda)/ E shpëton vetëm mrekullia! Kjo 2020 e mbrapsht, shihni sesi shpëton mes flakëve piloti i “Formula 1”

E teksa 2020 nuk është larguar ende, tragjeditë po vazhdojnë që të përfshijnë botën e sportit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online