VIDEO/ Aksident i frikshëm në Formula 1, makina e djalit të Schumacher-it ndahet në dy pjesë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në garën e sotme të Formula 1. Grand Prix-i i Monakos përfundoi përpara kohe për Mick Schumacher-in. Djali i legjendës së këtij sporti, Michael Schumacher-it, ka pësuar një aksident të rrezikshëm.

Piloti 23-vjeçar ka humbur kontrollin e një vendëshes së tij dhe është përplasur me barrierat mbrojtës. Goditja ka qenë aq e fortë, sa makina e tij ka përfunduar e ndarë në dy pjesë. Fatmirësisht, Mick Schumacher gëzon shëndet të plotë pas këtij aksidenti./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online