Browsing Category

La Liga

Isco jep një lajm të keq …

Mesfushori i Real Madridit, Isko, i ka dhënë një lajm të keq trajnerit Rafa Benitez. ai ka pësuar një lëndim dhe…

Ramos: Fitorja me PSG-në, fat

Sergio Ramos ka thënë se Reali ishte me fat që mposhti Paris Saint-Germainin në derbin e Ligës së Kampionëve që u…