Inter siguron portën, afron zbulimin e vitit

Handanoviç ka arritur në një moshë, ku nuk premton shumë dhe ardhja e një të riu…

Arrihet marrëveshja, Interi shet sulmuesin për 18 milionë euro

Xhenoa ia ka dalë të mbyllë me sukses bisedimet për transferimin e sulmuesit Andrea Pinamonti nga…

VIDEO | Atalantën nuk e ndalon as VAR-i, Gjimshiti protagonist me asist

Atalanta pa veten t’i anulohet dy herë goli i avantazhit në pjesën e parë. Megjithatë, djemtë…

Ideja e fundit e Tares, synon një latin për sulmin

Igli Tare po punon për të përforcuar repartin ofensiv të ekipit. Drejtori sportiv pëlqen një paraguaian…

Spaleti: Ikardi titullar, vlen më shumë se Mesi e Ronaldo për ne!

Interin do të përballet me Xhenoan nesër në mbrëmje. Transfertë e vështirë për ekipin zikaltër, që…

Merkato te Juve dhe Betis, Xhenoa “piketon” pasuesit e Piatek

Largimi i Kristof Piatek nga Xhenoa është vetëm çështje orësh. Sulmuesi polak ka shënuar më shumë…

Sturaro rikthehet aty ku shkëlqeu, Juve merr milionat

Stefano Sturaro dhe Juventusi do të ndahen përfundimisht pas katër vitesh e gjysmë bashkëpunim. Mesfushori italian…

Piatek nuk fal asgjë: Më ktheni autorësinë e golin

Sulmuesi polak Kristof Piaket ishte protagonisti i fitores së Xhenoas ndaj Atalantës. Futbollisti 23-vjeçar u fut…

VIDEO | Xhenoa rikthen Romën te fitorja, Di Françesko gati për “ferrin juventin”

Skuadra e Romës është rikthyer të fitojë, dukë i dhënë fund ecurisë negative të javëve të…

Zyrtare: Xhenoa me trajner të ri, Prandeli në Serie A pas 8 vitesh

Tashmë është zyrtare. Çezare Prandeli është trajneri i ri i ekipit të Xhenoas. 61-vjeçari rikthehet në…

Shpërthimi i ultrasve: President, herët apo vonë do të vdesësh! Xhenoa, kurrë!

Xhenoa u mposht nga Napoli me rezultatin 1-2, pavarësisht se për një orë lojë kryesonte ndeshjen…

VIDEO / Napoli përmbys Xhenoan, “Marassi” kthehet në një moçal”

Napoli ka arritur një fitore të vuajtur ndaj Xhenoas në një 90 minutësh, ku përveç shiut…

Alegri “fshikullon” lojtarët: E kishin mendjen te Mançesteri

Juventusi u ndal sot nga Xhenoa, duke i dhënë fund një ritmi fantastik prej tetë fitoresh…

Roma akord me agjentin e Piatek? Barcelona nuk i ndahet sërish!

Luis Suarez nuk po kalon një formë të mirë te Barcelona dhe nuk ka një zëvendësues…

Garë e fortë për Piatek, Roma dhe Napoli në “sherr” për sulmuesin

Kristof Piatek është një nga sulmuesit më në formë në Europë dhe golat e shënuar me…

Xhenoa i vendos çmimin, Napoli me plan për Piatek

Kristof Piatek vazhdon të tërheqë vëmendjen e klubeve të mëdha europiane. 23-vjeçari i Xhenoas udhëheq tabelën…

Tre klube në garë për Piatek, Preciozi me plan të qartë për sulmuesin

Kristof Piatek është lojtari i momentit në Serie A. Sulmuesi polak i Xhenoas ka shënuar 13…

Xhenoa ndërron “timonier”, rikthehet i përhershmi Juric

Klubi i Xhenoas ka konfirmuar shkarkimin e trajnerit Davide Balardini dhe zëvendësimin e tij me ish-trajnerin…

VIDEO | Parma mposht Xhenoan, Piatek nuk ndalet dhe ndjek… Batistutën

Parma ka arritur një fitore shumë të rëndësishme, duke fituar me rezultatin 1-3 përballë Xhenoas në…

Njeriu i momentit, Pjatek: Dua të shënoj në çdo ndeshje

Kristof Pjatek është njeriu i momentit në Serie A. Sulmuesi polak ka shtangur të gjithë me…

Të gjithë të fiksuar pas Piatek, reagon Preciozi: Është një çmenduri ta shesësh

Tetë gola në Serie A në vetëm gjashtë ndeshje të luajtura. Duke i shtuar dhe pokerin…

“Surpriza” Piatek, polaku barazon rekordin e Shevçenkos

Kristof Piatek është një ndër surprizat e këtij edicioni të Serie A. Sulmuesi polak u ble…

Momenti i artë i Piatek: nga interesimi i Barcelonës, te krahasimi me Levandovskin

Kristof Piatek është një nga zbulimet e këtij fillim sezoni në Serie A. Sulmuesi polak i…

Mesi, Mbape, Benzema? Jo, Kristof Piatek! Polaku i Xhenoas mbreti i golave në Europë!

Kristof Piatek u transferua gjatë kësaj vere nga ekipi i Krakovias për te Xhenoa në Serinë…

Publikohen datat, ja kur luhen Milan-Xhenoa dhe Sampdoria-Fiorentina

Kanë dalë datat e zhvillimit të dy ndeshjeve të shtyra: Milan-Xhenoa dhe Sampdoria-Fiorentina. Liga italiane e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online