Kukës “gjysmak”, nuk dalin në stërvitje 6 titullarët e skuadrës

Sot, Kukësi ka ka kryer seancën e parë stërvitore pas eliminimit në Europa League. Tashmë me…

Merkato në dalje te Partizani, klubi i vendos kushte sulmuesit

Merkato e Partizanit është fokusuar në repartin e sulmit. Transferimet e lojtarëve si Solomon dhe Braun…

Penalltia e mohuar dhe atmosfera te Kukësi, flet Valdet Rama

Valdet Rama ishte një ndër lojtarët më të mirë të Kukësit në ndeshjen ndaj Debrecenit në…

Rama: Nuk ka çështje “Trashi”, sot treguam karakter!

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, foli për gazetarët e pranishëm në “Selman Stermasi” pas ndeshjes me…

E shkarkoi dhe i mbeti peng, Demi e do sërish në stol

Skënder Gega u largua nga Partizani tre ditë më parë dhe emrat si trajner i ri…

Rama: Jam i lumtur që fituam Kupën, për të ardhmen time do të shohim

Sulmuesi i Kukësit, Valdet Rama, ishte një nga lojtarët më të mirë në fushën e lojës…

“Pjesë e parë për t’u harruar”, flasin Hasani dhe Rama

Sapo u mbyllën 45 minutat e para të sfidës finale mes Kukësit dhe Tiranës, e cila…

Rroca nuk rrezikon, Gjoka ruan një “armë” për Tiranën

Kukësi do të luajë ditën e enjte ndeshjen e fundit për këtë sezon në Superiore, përballë…

“1 milion Tirana, stadiumi bosh”, Gjici e Rama show me batuta

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici dhe drejtori i klubit të Partizanit, Olsi Rama, u vunë përballë…

Rama: Tani fillon faza e nxehtë, ekipin nuk e ndërtoj për Champions

Një ndër “arkitektët” e rrugës drejt titullit kampion të Partizanit ka qenë drejtori sportiv Olsi Rama.…

Stërvitje e veçantë e Partizanit, drejtori Rama flet për merkaton

Stërvitja e sotme e Partizani, nisi ndryshe nga seancat e tjera, pasi në bashkëpunim me Kryqin…

Shpëtoi Valdet Ramën nga operacioni, “doktori i Superiores” analizon faktorët e dëmtimeve pa fund

Dëmtimet janë problematika më e madhe që kanë pasur pjesa dërrmuese e klubeve. Në çdo ekip…

Rama: Nuk flas për merkaton, lojtarët ta shijojnë këtë sukses

Drejtori sportiv i Partizanit, Olsi Rama, foli për emisionin Gol pas Goli në Supersport, ku u…

Rikthime me peshë te Kukësi, Shameti dhe Rama i bashkohen grupit

Stafi teknik i Kukësit ka pasur disa dilema në këtë fund të kampionatit, me lojtarë si…

Shqiptari i parë i Zvicrës, Milaim Rama tregon rrugëtimin e tij

Prej vitesh përfaqësuesja zvicerane ka në gjirin e saj lojtarë me origjinë shqiptare. Megjithatë i pari…

Rama: Panuçi ka bërë zgjedhje të sakta, unë si Valdet shoh vetëm Kukësin

Sulmuesi i Kukësit, Valdet Rama ka folur para startit të sfidës kundër Skënderbeut për mikrofonin e…

Rama: Klubet deklarojnë paga fasonësh, boll me këtë teatër!

Në tryezën e përbashkët të organizuar sot në Tiranë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, foli mbi…

Rama: Ndryshime në kodin penal, tri vite burg kush hyn në fushë!

Kryeministri Edi Rama foli për problematikën e dhunës në futbollin shqiptar në tryezën e përbashkët të…

Biseda me Gjicin, Kategoria Superiore dhe kombëtarja, Valdet Rama i prek të gjitha

Valdet Rama shënoi golin e parë në Superiore në takimin kundër Kamzës. Ish-lojtari i kombëtares shqiptare…

Stadiume për të tërë, tani i premtohet edhe… Skënderbeut

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në Korçë, ku mes të tjerash,…

Debutimi dhe presioni mbi supe, Valdet Rama shpjegon gjithçka

Sulmuesi i ardhur me bujë te Kukësi, Valdet Rama debutoi sot me skuadrën e verilindorëve në…

Valdet Rama: Falënderoj Kukësin, kjo është një etapë e re për mua

Valdet Rama është afrimi më i fundit në ekipin e Kukësit. Mesfushori i avancuar është padyshim…

Rama: Rexhepi i shkëlqyer, nuk i shoh kundërshtarët

Edhe drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama, foli pas ndeshjes kundër Skënderbeut, ku u shpreh…

Kryeministri Rama viziton “Arenën Kombëtare”, “thumbon” Juventusin në videon nga kantieri

Kryeministri  i Shqipërisë Edi Rama, ka qenë sot i pranishëm në kantierin e stadiumit “Arena Kombëtare”.…

Rama: E prisja këtë rënie, në janar vjen përforcim nga Amerika

Drejtori i përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama, ka qenë këtë të diel në lidhje direkte me…

Rama: Kënaqësi të jesh kampion dimri, merkato është proces i vazhdueshëm

Olsi Rama ka komentuar shkurtimisht për mediat pas ndarjes së çmimeve në mbrëmjen gale të FSHF-së.…

Rama: Skuadra ka ngërç psikologjik, nuk e kuptojmë pse ndodh kjo situatë

Zëvendëstrajneri i Kastriotit Gëzim Rama foli pas ndeshjes për humbjen me Luftëtarin. Ndihmësi i Stavri Nicës…

Po na rrjepin të gjallë, por halli i Shqipërisë qenkan reklamat e basteve!

Me siguri të gjithë e kanë marrë vesh atë që ndodhi këtë të martë, kur kryeministri…

EKSKLUZIVE/ Moxhi vazhdon bashkëpunimin me Partizanin

Partizani vijon punën për edicionin e ri, me objektivat që mbeten të njëjta, për të rikthyer…

Rama: Uroj që UEFA të gabojë, Skënderbeun dua ta mund në fushë

Drejtori i Përgjithshëm i Partizanit, Olsi Rama, flet gjerësisht për Partizanin, të tashmen dhe planet e…

Olsi Rama për sherrin Fili-Starova: Sulmuesi nuk është larguar ende

Olsi Rama është shfaqur para mediave, për të folur për startin e kampionatit, por natyrisht vëmendja…

Stadium i ri në Vlorë, premtimi i Ramës

Në Vlorë do të ndërtohet një stadium i ri brenda 4 viteve të ardhshme. Ky është…

Valdet Rama zbulon “arin” kinez

Valdet Rama i bashkohet grupit të futbollistëve që braktisin Europën për milionat nga Kina. Mesfushori i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online