Valdet Rama zbulon “arin” kinez

Valdet Rama i bashkohet grupit të futbollistëve që braktisin Europën për milionat nga Kina.

Mesfushori i njohur, i cili ka luajtur edhe me kombëtaren shqiptare, ka firmosur për Janbianin, klub i Superligës kineze.

Në luftë për mbijetesë, Janbiani ka vendosur të investojë dhe ka afruar Ramën, duke e prezantuar sot, me një flamur shqiptar vendosur në mur pas tij.

Rama ka luajtur për shumë vite në Gjermani, por edhe Suedi e Spanjë.

Sezonin e fundit anësori ofensiv luajti me Vyrcburger Kikers në Bundesligën 2 gjermane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online