Browsing Tag

Mauro Icardi

Uanda Nara: Nuk do ta mbyll gojën, do them atë që mendoj!

Uanda Nara është një ndër emrat më të përfolur të kohëve të fundit, sidmos për sa i përket Interit. Bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Ikardit, është konsideruar si “molla” e sherrit mes Interit dhe argjentinasit, teksa klubi i…

Palët drejt pajtimit, por Ikardi duhet të bëjë diçka!

Takimi midis Xhuzepe Marotës nga njëra anë dhe Mauro Ikardit e Uanda Narës në anën tjetër ka sjellë rezultate pozitive. Administratori i deleguar i Interit u takua me sulmuesin dhe gruan-agjente të tij për të gjetur një zgjidhje. I…

Ikardi vazhdon avazin, dhimbja nuk ka fund për sulmuesin

Mauro Ikardi nuk është trajnuar me pjesën tjetër të skuadrës së Interit që prej 13 shkurtit, datë kur u mor vendimi për t’i hequr shiritin e kapitenit. Justifikimi i argjentinasit është se ndjen prej kohësh dhimbje të padurueshme në gju dhe…

Xheko dhe një skenar i çmendur, Ikardit i gjejnë pasuesin

“Nuk do e shesim, nuk do ia shesim kurrë Juventusit. Ne besojmë se Ikardi do të vazhdojë të rritet me ne, e konsiderojmë pjesë të familjes”, shprehej Steven Zhang, presidenti i Interit para pak kohësh. Gjithsesi ka shumë paqartësi për të…

E ardhmja: Ikardi ka një dëshirë, buzëqeshin dy klube

Mauro Ikardi po vazhdon terapitë bashkë me Keita Balden në kërkim të rikuperimit nga dëmtimi i pësuar. Sulmuesi do të mungojë dhe në ndeshjen Kaljari-Inter, ndërsa mbetet e paqartë e ardhmja e tij. Argjentinasi është bindur që shiriti i…

Sakrifikohet Lukaku, Junajtid tenton dy yjet e Serisë A

E ardhmja e Romeo Lukakut është larg “Teatrit të Ëndrrave” dhe Mançester Junajtid po punon për të gjetur zëvendësuesin e belgut. Dy janë dëshirat e “Djajve të Kuq” për repartin ofensiv: Mauro Ikardi dhe Paulo Dibala. Siç raporton “Daily…

Ikardi te Juventusi? Bosi i Interit i vë vulën!

Steven Zhang i mbyll dyert Juventusit, të paktën për sulmuesin Mauro Ikardi. Kohët e fundit argjentinasi është kthyer në një çështje në klubin zikaltër, teksa u vendos edhe t’i hiqej shiriti i kapitenit. Sulmuesi, edhe pse është një lider…

Presioni i Ikardit: Nuk luaj pa më kërkuar falje publike!

Sulmuesi i Interit, Mauro Ikardi është çështja më e përfolur në Itali dhe të gjitha mediat evropiane po i japin një vëmendje të madhe argjentinasit. Ajo që është publikuar disa minuta më parë nga “Corriere Della Sera” ka marrë vëmendjen më…

Jo vetëm Rapidi, Ikardi humbet dhe duelin me Sampdorian

Interi vendosi t’i hiqte shiritin e kapitenit Mauro Ikardit për t’ia kaluar atë portierit Handanoviç. Ky veprim i klubit nuk është pritur mirë nga sulmuesi dhe Uanda Nara, agjentja dhe bashkëshortja e lojtarit. Ikardi nuk ka udhëtuar…

Morati: Ikardi kapiten i madh, nuk e kuptoj lojën e Interit!

Çështja e rinovimit të Mauro Ikardit mban prej kohësh në ankth Interin dhe tifozërinë zikaltër, por veprimi i fundit i klubit për t’i hequr shiritin e kapitenit sulmuesit i ka befasuar të gjithë. Palët janë të ndarë, ka nga ata që…

Marota: Do e sqaroj Spaletin, rinovimi i Ikardit aspak problem

Goli i Lautaro Martinez i dhuroi tre pikë të rëndësishme Interit, që është rikthyer te fitorja. Luçiano Spaleti reagoi pas ndeshjes kundër Parmës, vlerësoi paraqitjen e djemve të tij dhe u ndal te Mauro Ikardi. Trajneri i zikaltërve foli…

Takimi sjell kthesën e papritur, Ikardi drejt firmës! 

Mauro Ikardi ka qenë ai që ka shqetësuar ditët e fundit tifozët e Interit, por drejtuesit e klubit dhe Uanda Nara, bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e argjentinasit, janë takuar ditën e sotme për të folur dhe për të ulur "tensionin"…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online