Hazard apo Nejmar? Marselo zgjedh dhe ka një kërkesë për Realin

Nejmar është pranë largimit nga PSG. Braziliani nuk është i lumtur në kryeqytetin francez dhe ka…

Marselo refuzon testin e alkoolit, gjobitet dhe i hiqet patenta!

Ndërkohë që kombëtarja braziliane po lufton për të fituar Kupën e Amerikës dhe për t’iu dhuruar…

VIDEO | Djali i Marselos i mahnit të gjithë, dhuron magji me golin e tij!

Marselo njihet si një ndër mbrojtësit më spektakolarë në futboll, me brazilianin që ka qenë për…

Koha e spastrimeve te Reali, 17 lojtarë me valixhe në duar!

Reali i Madrid është padyshim mbreti i merkatos aktualisht, me “Los Blancos” që kanë shpenzuar më…

CR7 në versionin “Paratiçi”: Jo vetëm De Ligt, dërgohet ftesa e radhës

Kristiano Ronaldo po merret me merkaton e Juventusit. Ylli portugez e di mirë se nevojiten lojtarë…

VIDEO | “Nuk po respekton bluzën”, tifozët nuk durojnë më!

Lioni u rikthye te fitorja në kampionat kundër Anzhers pas dy humbjeve rresht. Ekipi ndodhet në…

PSG i merr yllin e mbrojtjes, Juve gjen zëvendesuesin në Spanjë

Vendi i Aleks Sandros te Juventusi duket edhe këtë vit i lëkundur. Braziliani kërkohet nga ekipe…

Marselo në dilemë, Reali nis kontaktet me afrikanin

Reali i Madridit vazhdon punën për të përforcuar ekipin për sezonin e ri. Rikthimi i Zinedin…

Zidan me plan të qartë, nis punën për të bindur “të mërziturit”

Kthimi i Zinedin Zidan në stolin e Real Madridit i befasoi të gjithë. Francezi nuk mund…

Plas te Reali, sherr mes dy yjeve të skuadrës

Sa vjen e përkeqësohet situata te Real Madrid. Së fundmi media spanjolle “AS”, raporton se në…

Marselo bën lëmsh merkaton: Këtu është shtëpia ime!

Eliminimi i bujshëm në Champions League ka bërë që sezoni i Realit të mbyllet me zhgënjim…

E bujshme | Arrihet akordi, Marselo kontratë 4-vjeçare me ekipin e ri

Marselo ka qenë një ndër lojtarët kyç të Realit të Madridit në triumfet, që ekipi madrilen…

Reali po “digjet”, gruaja e Marselos dërgon mesazh lamtumire

Tre vite në majën e botës, por Reali i Madridit tashmë është rrënuar frikshëm, sepse brenda…

“Marselo largohet nga Reali, një klub i madh pas Taljafikos”

Juventusi është gati të sigurojë shërbimet e një tjetër lojtari të Reali i Madridit. Pas blerjes…

“Boll më”, Marselo shkund Realin dhe kërkon largimin

Mbrojtësi brazilian Marselo po përjeton një nga momentet më të errëta të karrierës së tij. Futbollisti…

Marselo nuk duron më, ka një kërkesë për Realin

Marselo nuk u aktivizua me Realin e Madridit gjatë muajve nëntor dhe dhjetor. Shkaku ishte dëmtimi…

Solari “zbut” konfliktin: Lojtar i madh, Reali vjen para gjithçkaje për të

Marselo nuk po kalon një moment të mirë dhe e ardhmja e tij shihet afër Juventusit.…

Marselo dëshira e madhe, zbulohet oferta joshëse

Brazilianit i përfundon kontrata me Realin e Madridit në vitin 2022

Marselo trondit Realin: Më lini të largohem, dua Juventusin!

Reali i Madridit padyshim po kalon një ndër sezonet më të vështira të tij prej shumë…

Juventusi gati për një tjetër goditje, ndihma vjen nga… Ronaldo!

Kristiano Ronaldo nuk mund të jetë lojtari i fundit i Realit të Madridit që transferohet tek…

Marselo sqaron thashethemet rreth të ardhmes së tij

Marselo është një nga lojtarët  më të mirë të Realit. Thashethemet për një largim të mundshëm…

Marselo tjetër sinjal për Ronaldon, bardhezinjtë ëndërrojnë

Juventus mundi 3-1 Kaljarin mbrëmjen e djeshme duke rrëmbyer një tjetër fitore me shumë vlerë, që…

Qetësohet Lopetegui, një “armë” më shumë kundër Barcelonës

Real Madrid është në një nga periudhat më të vështira të tij, teksa nuk ka mundur…

Tjetër hall për Lopeteguin, mbrojtësi rrezikon “El Clasico”-n

Reali i Madridit më në fund u rikthye tek fitorja, pas plot 5 ndeshjes. Kampionët në…

“Juventus i dashur, më vjen keq”, Marselo e jep mesazhin

Pasi i rrëmbeu Kristiano Ronaldon Realit të Madridit, Juventusit iu hap oreksi këtë verë dhe mediat…

“Efekti Ronaldo”, Juventusi ëndërron brazilianin

Juventus afroi Kristiano Ronaldon këtë verë, duke bërë goditjen më të madhe të merkatos. Gjithsesi, mund…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online