Mbape: Ju tregoj raportin me Nejmar, kam një dëshirë

PSG do të zbresë nesër në fushë për të fituar trofeun e parë sezonal. Kampionët do…

“Janë më të mirët”, Hazard do edhe dy “bomba” te Reali

Eden Hazard mbushi stadiumin “Bernabeu” në prezantimin e tij. Një ëndërr e realizuar për sulmuesin anësor,…

Mbape për faqe të zezë, kjo statistikë do t’u habisë

Franca luajti një ndër ndeshjet më të dobëta të dobëta të viteve të fundit në transfertën…

E bujshme: Mbape gjithnjë e më larg PSG-së, arsyet i zbulon babai i tij!

Disa javë më parë Kilian Mbape i shtangu të gjithë, teksa në ceremoninë e shpërndarjes së…

Nejmar apo Mbape? Perez bën zgjedhjen finale

Reali Madrid është në dyshim prej kohësh për të zgjedhur njërin midis Nejmar dhe Mbape. Të…

Mbape-Real fillon të bëhet “reale”, në Spanjë zbulojnë takimin sekret

“Është koha të marr më shumë përgjegjësi mbi vete, të rritem. Ndoshta do jem i lumtur…

Mbape tremb tifozët, Parisi del me deklaratë zyrtare

Kilian Mbape do të jetë lojtar i PSG edhe për sezonin e ardhshëm. Ylli francez krijoi…

Zidan e do me ngulm, Perez ideon transferimin e bujshëm

Nuk ka rrugë tjetër. Duhen shpenzuar miliona për të ndërtuar një Real Madrid “galaktikësh”. Presidenti Florentino…

Merret vendimi për Mbape, Leo Mesi nuk kapet më

Kilian Mbape u ndëshkua me karton të kuq në finalen e Kupës së Francës. PSG dështoi…

VIDEO | Mbape si “Flash”, shpejtësia te goli i parë është e frikshme

PSG u kurorëzua një natë më parë kampion i Francës për herë të tetë, me parizienët…

Mbape turfullon: U sollëm si amatorë

PSG u mund 5-1 mbrëmë në Lilë, humbja me e thellë prej 19 vitesh, ndaj sulmuesi…

Pele: Mbape mbret? Ju tregoj çfarë i duhet për kurorën!

Një nga lojtarët më të mirë në histori, braziliani, Pele është ndalur te sulmuesi Kilian Mbape.…

Në Francë zbulojnë ofertën e “çmendur”, Reali nis sulmin për Mbapenë

Tashmë është e sigurt që objektivi i madh i Realit të Madridit për merkaton e verës…

VIDEO | Javë “horror” për Mbape, 3 gjeste të shëmtuara në pak ditë

Kilian Mbape është padyshim e ardhmja e futbollit botëror. Futbollisti 20-vjeçar nuk duket se konkurrencë për…

VIDEO | Simulim qesharak nga Mbape, në Francë kanë mbetur të habitur

Kilian Mbape shënoi një ndër golat e PSG-së në fitoren e këtyre të fundit ndaj Olimpikut…

“Nëse shkoj tani te Reali, çfarë do të bëj kur të jem 23 vjeç?!”

PSG mposhti 3-1 Olimpikun e Marsejës në klasiken e futbollit francez. Kilian Mbape dhe Di Maria…

“Çfarë përmirësimi, Kieza është Mbape i ri!”

Fiorentina po zhvillon një sezon pozitiv dhe mbi të gjitha një futboll shumë të bukur. Ekipi…

VIDEO | PSG pa rivalë në kampionat, shkëlqen Mbape

PSG vazhdon marshimin drejt titullit kampion dhe thyerjes së rekordeve. Djemtë e Tomas Tuhel mposhtën Nimesin…

FOTO | Sa e çuditshme aq edhe e veçantë, Mbape feston edhe një tjetër arritje

Kilian Mbape është padyshim njeriu i momentit në Paris, teksa pas festës për fitoren ndaj Mançester…

Mbape i “përbindshëm”, barazon rekordin e pesë legjendave në moshën 20-vjeçare

Kilian Mbape është futbollisti më premtues në futbollin europian dhe në grupmoshën e tij konkurrenca për…

Pele: Ju tregoj pasardhësin tim, Nejmarin mundohem ta… edukoj!

Pele mbetet një nga legjendat e gjalla të futbollit. Akoma njerëzit debatojnë, nëse braziliani është më…

PSG e detyruar të shesë, e ardhmja e Mbape në Serie A?

PSG vazhdon të ketë probleme me UEFA-n sa i përket FFP (fair play financiar), ndërsa shtohen…

Lojtari i vitit në Francë, shpallet fituesi

Është zgjedhur lojtari i vitit 2018 në Francë. Në një garë, që ishte mjaft e fortë,…

Profecia për Mbape: Do ia kalojë dhe Ronaldos, shpejt do e shohim në… Madrid!

Kilian Mbape është e tashmja dhe e ardhmja e futbollit. Sulmuesi i PSG festoi para pak…

Klauzola e frikshme e Mbapes, PSG mori masa për vdekjen e lojtarit

Transferimi i Kilian Mbapes nga Monako te PSG-ja në verën e 2017-ës mbetet transferta e dytë…

Mbape i thotë të gjitha: Mesi, Ronaldo, Topi i Artë dhe e ardhmja

Kylian Mbape ka dhënë një intervistë për medien franceze “afp”, ku ka folur për disa tema…

Sekretet e Mbapes: Respekt, përulësi dhe dritë

Kilian Mbape bëhet futbollisti i katërt në botë që arrin të marrë faqen e parë të…

Mbape shënon jashtë fushe, mediet zbulojnë lidhjen me Paulina Tanto

Ylli i PSG-së, Kilian Mbape, është parë duke shëtitur në Londër përkrah modeles së njohur franceze…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online