Mbape turfullon: U sollëm si amatorë

0

PSG u mund 5-1 mbrëmë në Lilë, humbja me e thellë prej 19 vitesh, ndaj sulmuesi Kilian Mbape ka lëshuar një deklaratë të fortë pas ndeshjes.

“Mund të humbasësh, por jo në atë mënyrë. Nuk na falet, asnjë justifikim nuk ka vlerë.

“U sollëm si amatorë, është një defekt i madh i yni dhe duhet ta korrigjojmë. Kemi ende disa ndeshje përpara dhe duhet reagojmë, është çështje mentaliteti”, tha shënuesi më i mirë i Ligës 1 franceze.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.