“Klop aspak korrekt, nuk e kuptoj pse merret me të tjerët!”

Mançester Siti dhe Liverpuli do të përballen mes tyre të dielën (ora 16:00) në finalen e…

Klop “harron” humbjen, jep lajmin e mirë për Shaqirin

Liverpuli u mposht me rezultatin 3-0 në miqësoren kundër Napolit. Djemtë e Klop kanë vuajtur edhe…

Prapaskena e bujshme, dëshira e Klop ndan tifozët në dy pjesë

Jurgen Klop ka tentuar gjatë kësaj merkato të sjellë një emër të madh në Anfield. Kampionët…

Mungesa e rinovimit fut tifozët në panik, Klop shpjegon gjithçka

Liverpuli dhe Dortmundi do të ndeshen mes tyre nesër në orën 02:00 në një miqësore spektakolare.…

Shpikje dhe “thumbim” për Sarrin, Klop bën Lalanën të buzëqeshë

Jyrgen Klop po mendon të modifikojë pak skemën e tij dhe të luajë sezonin e ardhshëm…

Dëshiron një sulm edhe më të frikshëm, zbulohet synimi i Klop

Liverpuli ka një ndër repartet e sulmit më të fortë në botë, por Jyrgen Klop e…

Bekenbauer e fton te Bajerni, vjen përgjigja e Jurgen Klop

Jurgen Klop arriti më në fund të fitojë një finale dhe Champions Ligën. Urimet për trajnerin…

Klop i emocionuar: Shtatë vite radhazi kam shkuar në pushime me medalje argjendi, tani…

Jurgen Klop më në fund e theu tabunë dhe arriti të triumfojë në një finale madhore…

“E treta, e vërteta”, Klop gati për finalen: Kështu më ndodhi edhe me Maincin!

Të shtunën e 1 qershorit do të zhvillohet finalja e Champions Ligës. Liverpuli dhe Totenhemi do…

Murinjo: Finalet angleze speciale, kjo do ishte e rëndë për Klop!

Liverpuli dhe Totenhemi do të përplasen mes tyre me datë 1 qershor në finalen e madhe…

Kujtimet e Gëces: Psikolog dhe origjinal, ju tregoj Klopin që nuk njihni

Trajnerët janë shumë të rëndësishëm në jetën e një futbollisti. Ata mund t’i japin udhë një…

Klop: E treta e vërteta, e duam këtë Champions League!

Jurgen Klop mund të konsiderohet si trajneri i finaleve të humbura. Trajneri gjerman ka qenë shumë…

“Çfarë hanë në mëngjes në UEFA?! Jam me tifozët, e pushtojmë Madridin”

Jyrgen Klop dhe djemtë e tij do të bëjnë të pamundurën për të fituar Champions Ligën…

“UEFA e papërgjegjshme, nuk e di si do shkojnë tifozët ne Azerbajxhan”

Më 29 Maj, në Baku të Azerbajxhanit, do të vendoset fituesi i Europa League. E gjithë…

Jo vetëm futbolli, por edhe politika angleze tenton të kopjojë Liverpulin

Politika angleze ndryshe nga futbolli, nuk po lulëzon e madje është në një ngërç të madh…

Paraqitja e Shaqirit dhe Origit, Klop pranon se ka gabuar!

Liverpuli arriti një fitore dramatike mbrëmjen e kaluar. “The Reds” fituan me rezultatin 3-2 ndaj Njukasëll.…

FOTO | Njihuni me sozinë e Klopit, baristin që transfomohet në trajner

Sozitë në botën e futbollit janë të shumta, ashtu si në çdo fushë tjetër. Nik Uilkinson…

“Në Itali do e vrisnin Klopin! I ekzagjerojmë gjërat dhe nuk kemi durim”

Në futboll një nga gjërat më të vështira është durimi dhe qetësia. Sidomos te tifozët, të…

Tronditje për Liverpul dhe Klop, afrikani mbyll sezonin!

Liverpuli dhe Jurgen Klop marrin goditjen e radhës, teksa një ndër lojtarët më të rëndësishëm ka…

Klop në Zvicër? Klubi i famshëm “e refuzon” publikisht!

Premtimi i Jurgep Klop, i cili në vitin 2015 tha se nëse nuk do të fitonte…

Karrager kundër Klop: Ia futi kot, nuk janë legjenda!

Filipe Kutinjo dhe Luis Suarez u përballën mbrëmjen e kaluar nën petkun e “ish”-it ndaj Liverpulit.…

Konfirmohet gjithçka, Klop humbet yllin e sulmit për Barçën

Mbrëmjen e sotme do të shijojmë supërsfidën mes Barcelonës dhe Liverpulit, që do të luajnë aktin…

Dueli i madh nis jashtë fushe, Barça ka një përgjigje për Jurgen Klop

Barcelona dhe Liverpuli do të përplasin brirët mbrëmjen e nesërme në Camp Nou, për gjysmëfinalen e…

Klop i hedh benzinë zjarrit: “Camp Nou” thjesht një stadium, nuk është tempull!

Barcelona do të presë mbrëmjen e nesërme Liverpulin, ku do të luhet ndeshja e parë gjysmëfinale…

Klop i dorëzuar: E prisja fitoren e Sitit, Junajtid nuk mund ta përballojë!

Mançester Siti kaloi pengesën më të vështirë drejt titullit kampion një natë më parë, teksa mposhti…

Derbi i Mançesterit, Klop fundos Junajtid me frazën epike

Mançester Siti do të luajë mbrëmjen e së mërkurës derbin ndaj Junajtid, një sfidë që shihet…

“Magjia” e Hazard dhe makthi i 2014-ës, Klop gati për finalen me Çelsin

Liverpuli pret nesër në “Anfield” Çelsin. “The Reds” u duhet medoemos fitorja për të qëndruar në…

Klop i lumtur: Rezultat fantastik, ndeshja e kthimit do të jetë luftë!

Liverpuli triumfoi me shifrat 2-0 mbrëmjen e sotme përballë Portos. Pas sfidës, Jurgen Klop foli për…

E ardhmja e Klop, deklaratë e fortë e gjermanit

Jyrgen Klop dëshiron shumë që të fitojë titullin kampion me Liverpulin, por edhe trofeun e Champions…

Klop: Fitore e hidhur, por kujt i intereson?

Liverpuli mori një fitore në frymën e fundit, pasditen e sotme ndaj Totenhemit, me shifrat 2-1.…

Klop: Receta është e qartë, ju tregoj pse ka vuajtur Liverpuli ndër vite!

Liverpuli ka hyrë në fazën më të rëndësishme të sezonit. Ekipi i Klopit po lufton fort…

Klop: Liverpuli e adhuron Championsin, dua t’i shmang këto tre ekipe

Liverpuli zhvilloi një ndeshje shumë të mirë në Bavari. Djemtë e Klop fituan 3-1 përballë Bajernit…

VIDEO | Gjest i shëmtuar nga kapiteni i Liverpulit, Klop i tërheq veshin!

Jurgen Klop njihet si një ndër trajnerët me karakterin më të veçantë, i cili shpesh zë…

Klop: Fituam një pikë, të fokusohemi te ndeshja e radhës

Liverpuli u ndal pasditen e sotme në një barazim në “Old Traford” dhe tashmë diferenca me…

Klop mund të dënohet, zbulohet çfarë i tha arbitrit pas ndeshjes

Jurgen Klop doli i pakënaqur nga fusha pas barazimit me Uest Hemin, pasi Liverpuli i tij…

“Na eliminuan me gol 7 metra offside, Klop është mësuar me hile!”

Uest Hemi dhe Liverpuli zhvilluan një ndeshje shumë të fortë midis tyre. Gjithçka përfundoi në barazim…

Van Dijk: Po “fluturojmë” falë… Klopit! Është unik, ju tregoj sekretet e stërvitjes

Virxhil Van Dijk u ble në janarin e kaluar nga Liverpuli për shumën e 75 milionë…

Klop në kërkim të një mesfushori, zgjidhjen e gjen nga Bundesliga

Liverpuli, aktualisht po bën një ndër sezonet e tij më të mirë, teksa udhëheq Premier Ligën…

I shënoi dy herë Shqipërisë, Klop i mahnitur nga mesfushori

Liverpuli është një ndër të paktat ekipe që në merkaton e janarit thuajse nuk është përmendur…

Klop: Nuk duhet derdhur gjak për një penallti, Salah nuk simulon!

Liverpuli e mbylli vitin 2018 në mënyrën më të mirë të mundshme, duke “shkatërruar” Arsenalin me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online