Emocionet e Klop: Ja si e “shkatërruam” Arsenalin, gjesti i Salah më bëri të qaj!

Liverpuli ndodhet në një formë të mrekullueshme dhe fitorja 5-1 kundër Arsenalit konfirmoi potencialin e madh…

Shpërthen mbrojtësi: Klop nuk më pëlqen, jam lodhur nga ftohtësia këtu!

Liverpuli po përjeton ndoshta momentin më të mirë prej vitesh, sidomos në Premier Ligë, ku udhëheq…

Klop spektakël në konferencë: Japim gjithçka për të fituar!

Pasditen e së dielës në Premier Ligë, do të luhet klasikja midis Liverpulit dhe Mançester Junajtid.…

Klop ka rikthyer Liverpulin e madh, të kuqtë arrijnë rekordin historik

Liverpuli mori një fitore me mjaft vlera një natë më parë, teksa triumfoi në transfertën e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online