Marota nis bisedimet, Interi gati për rikthimin e madh

E ardhmja e Luçiano Spaletit si trajner i Interit është në dyshim. Rezultatet negative, eliminimi nga…

Shifrat janë frikshme, Junajtid është shndërruar në “bishë” nga Solskjaer

Në fund të vitit të shkuar, konkretisht më 19 dhjetor, Mançester Junajtid vuri në krye të…

Akordi me autoritetet spanjolle, Murinjo paguan 2 milionë euro dhe i shpëton burgut!

Zhoze Murinjo është paraqitur sot në Gjykatën e Madridit dhe ka arritur akordin për t’i shpëtuar…

VIDEO | Murinjo specialist i rrëzimeve, shikoni çfarë i ndodh!

Në dhjetor drejtuesit e Mançester Junajtid vendosën të shkarkonin Zhoze Murinjon dhe ai po shijon pushimet.…

Runi: Kur përplasen dy njerëz me ego, harrojini rezultatet! Murinjo gaboi me Pogba

Mançester Junajtid mposhti Brajtonin me rezultatin 2-1 në shtëpi dhe siguroi fitoren e gjashtë rresht në…

Murinjo shfajësohet: Guardiola dhe Klop patën mbështetje, unë jo

Zhoze Murinjo ka dhënë një intervistë të gjatë për “Bein Sports”, ku ka hedhur disa akuza…

“Nxirr paratë dhe mos fol”, si Murinjo transferoi Drogbanë!

Ishte vera e vitit 2004 dhe Roman Abramoviç i besoi stolin e Çelsit Zhoze Murinjos. Portugezi…

E ardhmja dhe batutat e Murinjos: Ju tregoj ekipin tim më të fortë!

Klauzola e veçantë nuk i lejon Zhoze Murinjos të flasë për Mançester Junajtid, të paktën derisa…

Murinjo ka harruar të flasë, “fajin” e ka… Mançester Junajtid!

Zhoze Murinjo u shkarkua nga stoli i Mançester Junajtid në muajin dhjetor. Rezultate të dobëta, lojë…

Murinjo te Bajerni? Kjo deklaratë e tij “i vë kapakun”

Zhoze Murinjo ka “CV” të frikshme përsa i përket karrierës si trajner. Portugezi ka qenë në…

Junajtid likuidon Murinjon, dy klube për të ardhmen e trajnerit

Zhoze Murinjo ka mbyllur gjithçka me Mançester Junajtid dhe tashmë është një trajner… i lirë. Portugezi…

Klubi i parë nuk e harron, Murinjo refuzon… për momentin

Zhoze Murinjo po shijon pushimet e parakohshme pas shkarkimit nga stoli i Mançester Junajtid gjatë muajit…

Kaka: CR7 njeri i madh. Murinjo? Preferonte Ozil, por është… inteligjent dhe real

Kaka trishtoi shumë zemra milanistësh kur u largua te Reali i Madridit në verën e vitit…

Pogba i habit të gjithë: Murinjo më përmirësoi si njeri!

Marrëdhënia që Zhose Murinjo kishte me Pol Pogban, ishte një ndër çështjet që do të mbahet…

Tërbohet Sançez, media e famshme bën trillimin e çmendur

Aleksis Sançez ka qenë në Kili gjatë ditëve të fundit, ku ka festuar 30-vjetorin. Sulmuesit i…

Skandal te Junajtid, ylli i ekipit vuri bast për shkarkimin e Murinjos

Tabloidi Britanik “The Sun” ka publikuar një lajm mjaft të bujshëm që ka shkaktuar jo pak…

Murinjo thyen heshtjen: Vetëm mirënjohje dhe respekt

Zhoze Murinjo ka thyer heshtjen, duke folur për herë të parë pas shkarkimit nga detyra e…

Sa shumë urrejtje për Murinjon, veprimi i lojtarëve flet shumë

Zhoze Murinjo u shkarkua nga Mançester Junajtid, duke i dhënë fund një qëndrimi prej dy vitesh…

VIDEO | Murinjo pas largimit: Nuk kam çfarë të them!

Shkarkimi i Zhose Murinjos një ditë më parë nga drejtimi i Mançester Junajtid, erdhi në mënyrë…

Morati bën zikaltrit të ëndërrojnë: Murinjo special, e dua shumë

Të gjithë e kujtojnë Interin e sezonit 2009/2010. Me në krye Zhose Murinjon, zikaltrit arritën të…

Shkarkimi i Murinjos, Guardiola e Klop motivojnë portugezin

Jyrgen Klop dhe Pep Guardiola kanë komentuar shkarkimin e Zhoze Murinjos nga posti i trajnerit të…

Pronarët e Junajtid marrin vendimin, ja trajneri i ri

Drejtuesit e Mançester Junajtid nuk kanë humbur kohë për të caktuar zëvendësuesin e Zhoze Murinjos. Në…

Marselo: Isko me ne deri në vdekje. Murinjo? Gjithmonë mirënjohje për të

Mbrojtësi i Real Madrid, Marselo, iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve në lidhje me lajmet që flasin…

Shkarkimi i Murinjos, në rrjet “shpërthen” ironia

Hoze Murinjo nuk është më trajner i Mançester Junajtid. Këtë moment ka kohë që e presin,…

Zyrtare: Junajtid nuk duron më, shkarkohet Murinjo

Ajo që pritej, ndodhi. Hoze Murinjo nuk është më trajner i Mancester Junatid. Portugezi nuk po…

Murinjo dorëzohet: Edhe vendi i katërt është arritje

Ndeshja në “Anfield” konfirmoi sërish se diferencat midis Mançester Junajtid dhe Livepulit kanë kapur nivele të…

Statistikat konfirmojnë katastrofën, Murinjo ka “rrënuar” Junajtid

Mançester Junajtid pësoi një disfatë të hidhur ditën e sotme ndaj Liverpulit, me shifrat 3-1. Humbje,…

Mançesteri “i masakruar”, ndaj Liverpulit udhëton me 9 mungesa

Pasditen e së dielës Liverpuli dhe Mançester Junajtid do të përplasen në klasiken e futbollit anglez.…

60 milionë euro në kosh, dështimi i Junajtid drejt largimit

Mesfushori brazilian Fred ishte blerja rekord e Mançester Junajtid në merkaton e verës. Për 25-vjeçarin u…

Mosaktivizimi i Fred, Murinjo shpjegon situatën e brazilianit

Transferimi më i kushtueshëm i merkatos së kësaj vere te Mançester Junajtid ishte pikërisht braziliani i…

Skolls kundër Zidanit: Te Reali e kishte çdo gjë gati!

Mançester Junajtid nuk po kalon një moment të mirë, teksa sezoni duket gjithnjë e më shumë…

“Luksi” i Junajtid, stoli kushton më shumë se titullarët

Mançesteri dhe Arsenali u përballën me njëri-tjetrin një natë më parë, në një ndeshje, që ishte…

Murinjo ul kërkesat e Junajtid: Synojmë vendin e gjashtë

Mançester Junajtid do të ndeshet nesër me Arsenalin, në një 90-minutësh që mund të rezultojë vendimtar…

Shkarkimi i radhës? Kompanitë e basteve “zgjedhin” Murinjon

Rezultate të dobëta, zënka me lojtarët, përplasje me drejtuesit dhe lojë e mërzitshme. Kaq mjafton për…

VIDEO | “Djajtë e kuq” zhgënjejnë sërish, europa tashmë një “mision i pamundur”

Mançester Junajtid vazhdon të zhgënjejë në kampionat. Skuadra e Zhoze Murinjos është ndalur nga Sauthempton në…

Tjetër goditje për Murinjon, mbrojtësi e mbyll për këtë vit

Mbrojtja është kthyer në repartin më problematik për Mançester Junajtid. Trajneri i “djajve të kuq”, Zhoze…

Kasijas-Murinjo, armiq të betuar: rinis dueli në distancë!

Iker Kasijas ende i kujton gjithçka i ndodhi te Reali i Madridit, kur u anashkalua nga…

Murinjo e do me çdo kusht, ja “çmenduria” më e fundit për Kulibalin

Mançester Junajtid është gati të bëjë një çmenduri financiare për të marrë në skuadër qendërmbrojtësin e…

Mançesteri “kundër” Murinjos, në janar merkatoja e bllokuar

Nisja e këtij sezoni nuk ka qenë ai që pritej te Mançester Junajtid, ku ekipi i…

Kthim pas në kohë, kur Murinjo ishte thjesht një përkthyes

Fitimi i Champions League me skuadrën e Portos e “katapultoi” Zhoze Murinjon në një nivel tjetër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online