Murinjo nuk gjen “paqe”, të tjera shqetësime përpara derbit

Pasditen e sotme në Premier Ligë, e gjithë vëmendja do të jetë e përqendruar në Mançester,…

Murinjo eksperti i mbrojtjeve? Te Mançesteri ka statistika të frikshme

Mançester Junajtid do të ndeshet të dielën ndaj Mançester Sitit në një ndeshje që konsiderohet me…

Murinjo: Kalendari problem, do jemi më lart në fund të dhjetorit

Zhoze Murinjo ka folur para ndeshjes së skuadra e tij do të luajë me Bornmuthin. Portugezi…

Bllokadë Realit për Martinez, prapaskena Konte-Murinjo

Reali i Madridit ka emëruar Santiago Solarin si trajner të përkohshëm. Në Spanjë janë të shumtë…

Murinjo: De Gea larg Junajtid? Klubi duhet ta mbajë nëse nuk do të jetë më keq

Zhoze Murinjo mund të thuhet se ka qenë trajneri i cili ka marrë më shumë vëmendjes…

“Bomba” nga Spanja, Reali do Murinjon

Për mirë apo për keq nuk ka rëndësi, Zhoze Murinjo është gjithnjë personazh fantastik për mediat,…

Murinjo kërkon revolucion, “ilaçet” e mbrojtjes gjenden në Serie A

Te Mançester Junajtid besojnë akoma se Zhoze Murinjo është njeriu i duhur për të kthyer “djajtë…

Murinjo “show”, tashmë ofendon gazetarët

Zhoze Murinjo e ka kthyer në një sfidë me gazetarët. Janë disa shfaqjet e dhuruara nga…

Sançez “shpëton” Murinjon, përmbysje e çmendur ndaj Njukasëll

Zhose Murinjo duket se ia hedh paq. Mançester Junajtid merr një fitore me një përmbysje të…

VIDEO | Murinjo mbetet Murinjo, çfarë gjesti!

Zhose Murinjo dhe Mançesteri i tij nuk po kalojnë një moment të mirë aspak. Trajneri portugez…

VIDEO / Hakmerret Murinjo, demaskon në konferencë gazetarin

Tabloidi i njohur anglez “The Sun” publikoi ditën e djeshme një lajm ku shkruhej se Zinedin…

Nuk është rastësi, Murinjo dhe sindroma e sezonit të tretë

Eliminini nga Kupa e Ligës, pas ekzekutimit të 11-metërshave përballë Derbi Kauntit, ka futur në krizë…

Plas tek Junajtid, Pogba nuk do të jetë më kurrë kapiten i Mançester

Në Mançester duket se klima nuk është aspak e qetë. Sidomos midis dyshes Murinjo-Pogba. Sipas mediave…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online