Feliks: Simeone më bindi me një bisedë, ju tregoj ëndrrën time

Zhoao Feliks i ka bërë tifozët e Atletiko Madrid që ta harrojnë Antuan Grizman për momentin.…

VIDEO | Debutim dhe spektakël, Zhoao Feliks çmend tifozët

Zhoao Feliks, ky djalosh ka një talent të jashtëzakonshëm. Sot, adoleshenti i dytë më i shtrenjtë…

“Zhoao Feliks? Vlen 126 milionë, Atletiko di çfarë bën!”

Zhao Feliks u transferua këtë verë nga ekipi i Benfikës tek Atletiko Madrid, për shumën e…

Feliks: Nuk premtoj numra, do bëhem ylli i kësaj skuadre

Atletiko Madrid pagoi 126 milionë euro për të blerë nga Benfika kartonin e talentit 19-vjeçar Zhoao…

Debate për Zhoao Feliks, Nuno Gomesh: Vlen aq sa u pagua nga Atletiko

Vlerat e transferimeve të lojtareve sa vijnë e rriten. “Çmenduria” e fundit i përket Atletikos së…

ZYRTARE | Atletiko prezanton blerjen e shekullit

Atletiko Madrid ka prezantuar blerjen rekord të historisë së klubit, Zhoao Feliks. Sulmuesi 19-vjeçar u ble…

Plas në Portugali, transferimi i Zhoao Feliks pastrim parash?!

Atletiko Madrid zyrtarizoi pak ditë më parë blerjen e Zhoao Feliks nga Benfika për plot 126…

Gabimi trashanik i Portos, si “Dragonjtë” e refuzuan Zhoao Feliks

Porto është një nga skuadrat me akademitë më të mira në botë dhe talentet që kanë…

ZYRTARE: Zhoao Feliks transferohet në Spanjë për shifër të çmendur

E pabesueshme: talenti portugez Zhoao Feliks transferohet tek Atletiko Madrid dhe lajmi është tashmë zyrtar. Shifra…

Djaloshi i rekordeve, kontratë historike për Zhoao Feliks

Telenovela Zhoao Feliks po shkon drejt fundit dhe portugezi do të firmosë për Atletikon e Madridit.…

Reali kopjon Barcelonën, shqetëson “armiqtë” e Atletikos

Atletiko Madrid është një hap larg zyrtarizimit të Zhoao Feliks. “Colchoneros” kanë rënë dakord me Benfikën…

Mbyllet telenovela “Feliks”, portugezi firmos sot me ekipin e ri!

Zhoao Feliks është padyshim një ndër emrat më të përmendur të kësaj merkatoje, me 19-vjeçarin që…

Zhoao Feliks zgjedh ekipin e ri, Benfika përfiton 120 milionë euro!

Zhoao Feliks duket se më në fund ka vendosur. Të shumtë ishin ekipet që u përfolën…

Zbardhet e ardhmja e Zhoao Feliks, Benfikës i plotësohet dëshira

E ardhmja e Zhoao Feliks quhet Mançester Siti. Pep Guardiola është bindur për të lënë 19-vjeçarin…

E bind Zhorzh Mendesh, Zhoao Feliks zgjedh ekipin e ri!

E bind Zhorzh Mendesh, Zhoao Feliks zgjedh ekipin e ri!

Dorëzohet presidenti i Benfikës: Ka vetëm një mënyrë për ta mbajtur Zhoao Feliks

Presidenti i Benfikës është dorëzuar sa i përket Zhoao Feliks. Dy klubet e Mançesterit po insistojnë…

Zbulohet takimi sekret, Napoli përgatit operacionin gjigant

Aurelio De Laurentis ka vendosur të shpenzojë në këtë merkato. Synimi është përforcimi i ekipit dhe…

Kërkohet nga e gjithë Europa, Zhoao Feliks komunikon vendimin e tij!

Zhoao Feliks është një ndër lojtarët më të kërkuar këtë merkato, me 19-vjeçarin që ka mahnitur…

Garë e fortë për talentin portugez, Reali i mat pulsin Benfikës

Madrilenët aktiv në merkato

Konsiderohet “Kaka’ i ri”, në Angli çmenden pas 19-vjeçarit

Mançester Junajtid, Ulvs dhe Siti janë gati të bëjnë çmenduri për Zhoao Feliks. Sulmuesi i Benfikës…

120 milionë klauzola e Zhoao Feliks? Aspak problem për klubin anglez

Zhoao Feliks është një emrat më të kërkuar në merkato. Të gjithë janë të dashuruar pas…

Sezon fantastik i 19-vjeçarit, ylli i Benfikës me statistika të frikshme

Benfika fitoi titullin e 37-të në fundjavë. “Shqiponjat e Lisbonës” e mbyllën sezonin me 87 pikë,…

Zhoao Feliks në treg? Benfika i bën super ofertë

Po afron merkatoja e verës dhe natyrisht klubet e mëdhenj kanë piketuar talentet që kanë spikatur…

VIDEO: Zhoao Feliks mahnit sërish, Benfika marshon drejt titullit

Në javën e 30-të të kampionatit portugez Benfika priste Maritimon dhe me shumë se kundërshtari, shqetësonte…

Adoleshenti po çmend Europën, Ronaldo jep “bekimin” të vishet bardhezi

Një 19-vjeçar që po çmend gjithë Europën. Zhoao Feliks është shënjestra e radhës e disa nga…

Grizman drejt Gjermanisë, Atletiko gati 120 milionë euro për zëvendësuesin

Pavarësisht mohimeve të shumta, Antuan Grizman pritet të largohet nga Atletiko e Madridit në fund të…

Juve pushton Europën, tani ka në dorë yllin e momentit

Bardhezinjtë të pandalshëm edhe në merkato...

VIDEO | Gol dhe festim me vëllain, Zhoao Feliks mahnit Portugalinë

Zhoao Feliks vazhdon të tregojë talentin e tij të jashtëzakonshëm ndeshje pas ndeshje. Në ndeshjen e…

“Ma kanë mbushur telefonin plot me foto nudo, por s’më plas fare!”

Zhoao Feliks po përjeton një moment fantastik. 19-vjeçari i Benfikës po kërkohet nga shumë klube të…

Juventus projekton bombën e merkatos, Dibala e çon te… “ylli” i momentit

“Martesa” midis Paolo Dibalës dhe Juventusit duket se është e destinuar të shkojë drejt fundit merkaton…

Zhoao Feliks ndez shpresën, një mallkim për t’u thyer dhe e ardhmja

Zhoao Feliks është futbollisti i momentit në Portugali dhe jo vetëm. 19-vjeçari i Benfikës shënoi një…

Zhoao Feliks mahnit në Lisbonë, Çelsi e Valencia hedhin hap gjigant

Çelsi ka bërë detyrën, duke fituar 1-0 në Pragë ndaj Slavias së Peter Olajinkës (titullar). Shënoi…

Vlen 120 milionë euro, çfarë derbi për talentin e Benfikës!

Deri verën e shkuar nuk e njihte askush jashtë Portugalisë, por tashmë emri Zhoao Feliks është…

Një Kakà i ri te Benfika, Rui Kosta: Disa lojtarë nuk i mban dot në Portugali!

Një ndër legjendat e futbollit portugez, i cili ka shkëlqyer në Itali me Fiorentinën dhe Milanit,…

Foto nudo nga fanset dhe kartoni 120 milionë euro, Zhoao Feliks i nxjerr të gjitha

Zhoao Feliks është lojtari më i përfolur i muajve të fundit në Portugali. Sulmuesi i Benfikës…

Benfika ka në dorë një fenomen, Mendesh ia ofron Juventusit

Futbolli portugez prodhon talente të mëdhenj çdo sezon dhe emri i ri që po çmend klubet…

Junajtid gati të “plaçkitë” Benfikën, investim rekord për dy yjet portugezë

Mançester Junajtid pritet të investojë shuma të çmendura parash në merkaton e verës. Sipas gazetës portugeze…

Barcelona në gjurmët e Kristiano Ronaldos së ri, gati milionat

Në Portugali janë të dashuruar pas tij dhe e cilësojnë si pasardhësin e Kristiano Ronaldos. Flasim…

Benfika nuk heq dorë nga ylli i saj, refuzon 70 milionë euro nga Premier Liga

Cilësohet si një nga talentët më të mëdhenj të futbollit portugez dhe Benfika është me fat…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online