Guardiola kërkon yllin e Realit, Siti hidhet në sulm!

Pep Guardiola dhe Mançester Siti i tij ende nuk janë zgjuar këtë merkato, teksa akoma nuk…

Koha e spastrimeve te Reali, 17 lojtarë me valixhe në duar!

Reali i Madrid është padyshim mbreti i merkatos aktualisht, me “Los Blancos” që kanë shpenzuar më…

Juventusi nuk heq dorë, fantazisti i preferuar tani vlen më pak

Drejtuesit e Juventusit po punojnë paralelisht, si në gjetjen e trajnerit ashtu dhe në arritjen e…

“Le Parisien” hedh bombën, PSG 210 milionë euro për tre yje të Realit

Reali është klubi më i përfolur në këtë prag merkato, me madrilenët që janë lidhur me…

VIDEO | Zidan debuton me fitore, buzëqeshin Isko e Bejl

Zinedin Zidan debuton me fitore, me Realin e tij që triumfon pastër ndaj Selta Vigos në…

Reali pezullon Iskon, “MARCA” zbulon debatin me Solarin

Problemet te Reali nuk po kanë fund. Pas sherrit midis Ramos e Perez, situatës kritike me…

“Spiunë” në derbin e Madridit, mision i dyfishtë për bardhezinjtë

Atletiko dhe Reali u përballën sot në një derbi shumë të fortë, luftarak dhe plot emocione,…

Çmenduri e Perezit, ofron Iskon dhe miliona për “diamantin” e Juventusit

Real Madrid është i gatshëm që të bëjë një çmenduri për yllin e Juventusit, Paolo Dibala.…

Në Angli janë të sigurt, Barcelona kërkon lojtarin e Realit!

Presidenti i Barcelonës zbuloi gjatë ditës së djeshme se klubi i tij dhe Reali i Madridit…

FOTO | Shpërthimi kundër trajnerit: Solari, vrasësi i vogël i futbollit!

Reali i Madridit fitoi përballë Betisit në transfertë me rezultatin 2-1, ndërsa Isko e ndoqi gjithë…

De Biazi i dashuruar mbas Iskos, ka një këshillë për Juventusin

Ish-trajner i Shqipërisë, Xhani De Biazi, vazhdon të punojë në Itali në televizione të ndrshme në…

Isko pothuajse i larguar, bastet e dërgojnë në Londër

Kualiteti dhe cilësitë e Iskos nuk vihen në dyshim, por lojtari është shumë pranë largimit nga…

Largimi nga Reali? Isko “lë thatë” Guardiolën

Marrëdhëniet midis Iskos dhe Santiago Solarit nuk janë të mira dhe mediat iberike flasin për kohësh…

Seria e radhës në “telenovelën” Hazard, Reali ofron dy “xhevahirë” për belgun

Eden Hazard është kthyer në një fiksim në kampin e Realit, teksa belgu prej kohësh përflitet…

Marselo: Isko me ne deri në vdekje. Murinjo? Gjithmonë mirënjohje për të

Mbrojtësi i Real Madrid, Marselo, iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve në lidhje me lajmet që flasin…

Juventusi i “fiksuar” pas pazarit në Madrid, “ëndërron” mesfushorin spanjoll

Edhe pse kur u largua Kristiano Ronaldo të gjithë menduan se do të kishte hapësirë më…

VIDEO | Reali shpartallon amatorët e Melijës, spektakël nga Isko e Asensio

Reali i Madridit ka regjistruar një fitore 6-1 pa shumë sforco  ndaj skuadrës së Melijas. Ekipi…

Përjashtimi i Iskos, mediet spanjolle zbulojnë debatin me Solarin

Emërimi i Santiago Solarit në krye të Real Madrid, ka larguar krizën te Real Madrid. Që…

Isko i larguar, AS: Dy klube po rivalizojnë fort

Real Madrid dhe Isko duket se do të shtrëngojnë duart mes tyre. Gjithsesi gjithçka varet nga…

Plas te Reali, Solari lë jashtë grumbullimit yllin e skuadrës

Shumë tifozë te Real Madrid janë befasuar kur kanë parë se në listën e lojtarëve të…

Lajm i keq për Realin, Isko do të operohet

Iskuo do të jetë një mungesë e rëndësishme për skuadrën e realit për katër javët e…

Topi i Artë “përçan”madrilenët, Isko e Kasemiro zbulojnë “votën”  

Reali mund 3-0 Romën në ndeshjen e parë të grupeve në Champions League, ndërkohë që mesfushori…

Efekti Nejmar, Reali do të “prangosë” edhe Iskon

Një ndër lojtarët kyçë të Realit të Madridit, mesfushori Isko, do të rinovojë me klubin madrilen…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online