Largimi nga Reali? Isko “lë thatë” Guardiolën

Marrëdhëniet midis Iskos dhe Santiago Solarit nuk janë të mira dhe mediat iberike flasin për kohësh për një largim të lojtarit ofensiv nga kryeqyteti spanjoll. Cilësitë e 26-vjeçarit nuk vihen në dyshim, por trajneri argjentinas nuk e preferon shumë për skemat e tij taktike.

Mançester Siti i Guardiolës është një nga klubet më të interesuara për Iskon dhe trajneri spanjoll do e priste më krahë hapur patriotin e tij në ekipin e “qytetarëve”. Por, është vetë lojtari, i cili ka folur për të ardhmen e tij në një prononcim për “Deportes Cuatro”.

Nuk mendoj të largohem nga Reali në merkaton e janarit, sepse jam i lumtur këtu. Objektivi im është që të vazhdoj të fitoj akoma shumë tituj me ekipin merengues”, thekson Isko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online