Browsing Tag

Boka Zhuniors

Objektiv latin për sulmin, Roma me plan të qartë

Roma dëshiron të blejë një sulmues dhe mesa duket e ka qartësuar objektivin. Klubi verdhekuq pëlqen shumë Dario Benedeton, sulmuesin e Boka Zhuniors. Frederik Masara dhe Nikolas Burdioso kanë patur një takim kohë më parë. Dy drejtorët…

Boka-River: Vuani nga zemra? Iu shpëton… Moxarti!

Sonte në mbrëmje zhvillohet raundi i parë i finales së madhe të Kupës Libertadores, Boka Zhuniors-River Plejt. Ndeshja nis në orën 21:00 dhe do të luhet në “La Bombonera”, fortesën e Bokës. Asnjë tifoz kundërshtar, kështu që në stadium do…

VIDEO | Benedeto hero, Boka Zhuniors një hap larg finales

Boka Zhuniors është një hap finales së Kupës Libertadores. Argjentinasit fituan gjysmëfinalen e parë ndaj Palmeriras me rezultatin e pastër 2-0. Triumfi erdhi vonë, por pak rëndësi ka. Tashmë Boka është e favorizuar për të kaluar në finale.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online