Sakrifica e Sançez: Vazhdova lojën i dëmtuar, Kili më lumturon gjithmonë

Kili mposhti Ekuadorin 2-1 dhe siguroi fitoren e dytë në Kupën e Amerikës, duke u kualifikuar…

“Sançez do të rikthehet”, legjenda e Junajtid mbron dështimin e “Djajve”

Aleksis Sançez nuk ka qenë vetvetja në Mançester. Kiliani ka shënuar vetëm tre gola gjatë dy…

Përjetoi sezonin më të dështuar, “faraoni” i Junajtid i futet kinemasë!

Aleksis Sançez është një nga futbollistët më të paguar në botë, ndërsa te Mançester Junajtid renditet…

Aleksis Sançez pranë rikthimit në Itali, agjenti takohet me dy drejtues klubesh

Aventura e Aleksis Sançez te Mançester Junajtid ka rezultuar një dështim i paimagjinueshëm. Sulmuesi kilian u…

24 milionë paundë për një gol, dështimi më i madh i Murinjos kërkon largimin

Aventura e Aleksis Sançez tek Mançester Junajtid është pranë fundit. Sipas “La Tercera”, kilieni i ka…

Ideja e fundit e Junajtid, shpreson të zgjidhë çështjen Sançez

Aleksis Sançez është lojtari më i paguar i ekipit, por të gjithë te Mançester Junajtid janë…

FOTO | Rekordi i tmerrshëm i Sançez, 12 minuta “i humbur”

Mançester Junajtid mori një humbje të hidhur një natë më parë në derbin ndaj Mançester Sitit,…

Solskjaer i pafat, ndaj Barcelonës pa “yllin” e sulmit

Shorti i goglave nuk ishte i butë me Mançester Junajtid. “Djajtë e Kuq” do të ndeshen…

Ndeshja skandaloze kundër PSG-së, justifikohet Sançez: Më dëmtoi arbitri!

Sulmuesi i Mançester Junajtid, Aleksis Sançez është rikthyer pas në kohë, për t’iu përgjigjur kritikëve të…

Analogjia interesante e Solskjaer: Duhet durim, Sançez është si një shishe keçapi

Forma e Aleksis Sançez është bërë shumë shqetësuese për të gjithë te Mançester Junajtid. Sulmuesi kilian…

Forma e dobët e Sançez dhe dëmtimi i çuditshëm, fajin e ka anësori!

Mançester Junajtid nuk ia doli të evitonte humbjen në shtëpi përballë PSG dhe objektivi për t’u…

VIDEO | “Treni” Junajtid s’di të ndalet, Arsenali “viktima” e radhës

Mançester Junajtid ka pësuar një transformim rrënjësor në duart e Ole Gunar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”…

VIDEO | Moment komik në “Old Traford”, Sançez ulet në vendin e gabuar

Mançester Junajtid mori një fitore ditën e sotme në përballjen me Riding, në një ndeshje të…

Tërbohet Sançez, media e famshme bën trillimin e çmendur

Aleksis Sançez ka qenë në Kili gjatë ditëve të fundit, ku ka festuar 30-vjetorin. Sulmuesit i…

Skandal te Junajtid, ylli i ekipit vuri bast për shkarkimin e Murinjos

Tabloidi Britanik “The Sun” ka publikuar një lajm mjaft të bujshëm që ka shkaktuar jo pak…

VIDEO | Sançez jep leksion: Futbollist s’bëhesh me duhan dhe alkool! Po Vidal?!

Aleksis Sançez e mbylli para kohe vitin 2018 për shkak të një dëmtimi. Gjatë javës së…

Sançez-Junajtid duket drejt fundit, kiliani zbulon destinacionin e ri

Aleksis Sançez ishte një ndër transferimet më të mëdha të Mançester Junajtid janarin e këtij viti,…

Dështimi i vitit te Junajtid, sulmuesi kërkon largimin

Kryefjala e merkatos së janarit të kaluar në Angli ishte transferimi i Aleksis Sançez nga Arsenali…

Lukaku nuk ka dyshime: Është lojtari që punon më fort nga të gjithë!

Mançester Junajtid fundjavën që lamë pas mori një fitore me mjaft vlera, sidomos për Zhose Murinjon,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online