Browsing Category

Bundesliga

Klopp injoron Bayerin

Trajneri i Dortmundit, Jyrgen Klop, ka dhënë një deklaratë shumë të bujshme për ndeshjen ndërmjet Bajernit dhe…

Lahm flet për Dortmundin

Bajerni u kualifikua për në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë me shumë vështirësi. Bavarezëve iu deshën 120…

Bayerni tenton Ramosin?!

Bajern Mynihu nuk e ka harruar largimin e Toni Krosit te Real Madridi. Pavarësisht se nuk dihet me siguri arsyeja…

Hummels flet për largimin

Pasi deklaroi se po e merr seriozisht opsionin e largimit nga Gjermania (mundësisht në Angli te Mançester…