Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Presidenti Takaj do Mazrekajn!

Eraldo Harlicaj “Çmenduria” vjen nga Korça! Skënderbeu do të jetë një ndër ekipet më aktive të merkatos së…

Zvicra si Kulla e Babilonisë!

Përfaqësojnë Zvicrën, 13 lojtarë janë “të huaj”. Petkoviçin e thërrasin “profesori” pasi di tetë gjuhë, teksa ka…

Cana luan “në shtëpi”

https://www.youtube.com/watch?v=EL_bZAdOKhk Lorik Cana do të luajë në shtëpi. Besojeni ose jo, kapiteni i…

Behrami: Smund ta besoj!

Valon Behrami, mund të jetë një nga lojtarët me origjinë shqiptare që “gëzon” sot e kësaj dite, më shumë se kushdo…