GO TECH
ECO MARKET
QËNDRO NË SHTËPI. ECO MARKET VJEN TEK TI NË KËTO DITË TË VËSHTIRA.
POROSIT SHPORTËN TËNDE USHQIMORE KUDO QË NDODHESH NË ADRESËN: BLI.ECOMARKET.AL
PAGESA NË MOMENTIN E DORËZIMIT
PËR POROSI KONTAKTONI NË KËTO NUMRA:
068 48 43 444 DHE 068 54 87 777

Orë pas ore

Stafi i Sport Ekspres

Klaudio NDRECA – Kryeredaktor

Armend Pire – Gazetar

Halit Delibashi – Gazetar

KATEGORIA SUPERIORE

KATEGORIA SUPERIORE

KUQEZI

Kategoria I & II

FUTBOLL BOTA

1 of 3,635

KUPAT E EUROPES

GO TECH
ECO MARKET
QËNDRO NË SHTËPI. ECO MARKET VJEN TEK TI NË KËTO DITË TË VËSHTIRA.
POROSIT SHPORTËN TËNDE USHQIMORE KUDO QË NDODHESH NË ADRESËN: BLI.ECOMARKET.AL
PAGESA NË MOMENTIN E DORËZIMIT
PËR POROSI KONTAKTONI NË KËTO NUMRA:
068 48 43 444 DHE 068 54 87 777

Orë pas ore

Stafi i Sport Ekspres

Klaudio NDRECA – Kryeredaktor

Armend Pire – Gazetar

Halit Delibashi – Gazetar

OPINIONE

GOSSIP

EKSTRA TIME

Kombetaret

1 of 561

SPORTE TE TJERA

VIDEO/ Nisje katastrofë për “Ferrarin” në “Formula 1”, Vetel dhe Lekler largohen…

Më keq nuk mund të kishte për skuderinë e “Ferrarit” në garën që po zhvillohet në Austri. Të dy pilotët e saj janë…

“Nuk ulemi në gjunjë, thjeshtë për famë”! Lekler dhe Verstapen dalin kundër rrymës…

Në Amerikë ndodhi një ngjarje e pazakontë ku një person me ngjyrë u vra nga një polic, i cili i vendosi gjurin në…

“Lani gojën para se të flisni për Tiranën”! Redi Vogli sulmon “Procesin Sportiv”:…

Basketbollisti më i njohur në Shqipëri dhe figurë ikonë e Tiranës, Redi Vogli, ka sulmuar median “Procesi Sportiv”…

VIDEO/ Piloti më mbiemër shqiptar që debuton në “Formula 1”, Latifi bën përplasjen…

Nikolas Latifi debuton në Formula 1! Duke u nisur nga mbiemri menjëherë mendohet për një pilot shqiptar, ndërsa në…

Mcgregor lë pas rivalitetin me armikun e përjetshëm, i gjendet pranë për humbjen e…

Ditën e djeshme sporti i MMA-së u trondit nga lajmi se babai i Khabib Nurmagomedov u nda nga jeta pasi nuk arriti…

Ngjarje e dhimbshme në botën e MMA-së/ Babai i Khabib Nurmagomedov ndahet nga jeta…

Ditën e sotme të gjitha mediat ruse raportuan se i ati i kampionit të botës, Khabib Nurmagomedov, u nda nga jeta në…

PERSONAZH