VIDEO/ Komentatori zviceran në penalltinë e humbur të Mbapes, emocioni i pastër që transmetohet për shikuesit

Zvicra ka arritur që të kualifikohet më tej për në çerekfinalen e Europianit, atje ku do të ndeshet me Spanjën. Helvetët bënë mrekullinë për të barazuar rezultatin në 3-3 dhe arritën që të fitonin në ruletën ruse.

Ndërkohë kush më mirë sesa një komentator zviceran mund të shprehte më tepër emocionin e penalltisë së humbur nga Kilian Mbape? Më poshtë keni mundësinë për të ndjekur edhe mënyrën sesi është komentuar në Zvicër ky moment delikat me yllin e PSG që gaboi nga 11-metrat. /Sport Ekspres/

One thought on “VIDEO/ Komentatori zviceran në penalltinë e humbur të Mbapes, emocioni i pastër që transmetohet për shikuesit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online