VIDEO/ Pogba bën gjestin e Kristiano Ronaldos, largon birrën nga tavolina gjatë konferencës për shtyp

Gjesti i Ronaldos ka ndikuar në mënyrë drastike tek vlera në bursë e Coca Cola. Lajmet e fundit thonë se kompania ka humbur rreth 3.4 miliardë pasi Ronaldo largoi dy shishe nga vendi i intervistës. Por nuk mbaron me kaq, sepse të njëjtin veprim ka bërë dhe Pogba ta njëjtin veprim me shishen e birrës.

Bëhet fjalë për kompaninë gjermane të Heineken, i cili është nja nga sponsorët kryesoret të Euro 2020, gjithashtu dhe të Uefa Champions League. Nuk dihet nëse arsyeja është fetare, apo francezi ka lidhur një kontratë me një kompani tjetër. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

One thought on “VIDEO/ Pogba bën gjestin e Kristiano Ronaldos, largon birrën nga tavolina gjatë konferencës për shtyp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online