Rikthim te Skënderbeu? Sabien Lilaj flet si lojtar i lirë

Sabien Lilaj nuk është më lojtar i Gabalës në Azerbajxhan dhe këtë merkato, do të studiojë…

Demi: Ndjekim shembullin e Skënderbeut, dua grupet e Europa League

Në përfundim të festës së titullit, presidenti i Partizanit, Gazment Demi, u ndal në një lidhje…

VIDEO: Paqe mes Partizanit e Kukësit, Skënderbeu e ka të thjeshtë

Partizani dhe Kukësi u ndanë në barazim 1-1. Edhe pse kjo ndeshje ishte shumë më e…

Shehi zgjidh dilemat, Mihajloviç revolucion te Luftëtari

Skënderbeu e Luftëtari përballen mes tyre dhe mungesat janë të shumta në të dyja kampet. Shumë…

Ankth dhe festë titulli, Superiore plot enigma

Shumë ankth, sidomos te tifozët e Tiranës. Ndryshe nga rivalët e tyre, që sot çojnë kupën…

Prenga: Skënderbeu shembulli, ja ku gabojnë presidentët në Shqipëri!

Besnik Prenga ndodhet në Shqipëri për të gjetur elementë të tjerë për Lokomotivën e Zagrebit. Mirditori…

Shehi: Jemi në një situatë kaotike, kam lojtarë që nuk mund të vrapojnë

Seanca e sotme e Skënderbeut, ishte e veçantë, pasi trajneri Orges Shehi vendosi që të bëjë…

Skënderbe i gjymtuar, Lulaj: Dështim po s’kapëm Europën!

Skënderbeut i ka mbetur edhe një ndeshje për ta luajtur në fushë, ajo me Luftëtarin, ndërkohë…

Skënderbeu pa sulm, Shehi në “ankth” për Muzakën

Skënderbeu duhet të fitojë me çdo kusht me Luftëtarin, por problemi është reparti i sulmit për…

Zyrtare: Protesta shtyn Superioren, merret vendimi

Kanë mbetur edhe dy javë kampionat në Kategorinë Superiore dhe ndeshjet e ardhshme janë me të…

VIDEO | Moviola e javës, a janë normale këto dy penallti?

Katër takimet e luajtura në Superiore patën gola dhe futboll të bukur, si dhe disa raste…

Shehi: Pëllumbi e ardhmja e Skënderbeut, sot bëmë diçka ndryshe

Orges Shehi, trajneri i Skënderbeut, nuk ka se si të mos jetë i kënaqur pas fitores…

Skënderbe “gjysmagjel”, Shehi: Ky, treni i fundit për ne!

Skënderbeu përballet me Kukësin nesër dhe për trajnerin Orges Shehi situata nuk është e mirë, pasi…

Taipi: Kundër Kukësit për të marrë hak, të gjithë në pritje të KAS-it

Mesfushori i Skënderbeut, Shqiprim Taipi, erdhi në këtë muaj janar te skuadra korçare dhe ka bërë…

Hetimet “alla-Disiplinë”, sherri Radas-Batha do zbardhet në verë

Më 2 maj të vitit 2019 Komisioni i Disiplinës u mblodh dhe mori shumë vendime. Mes…

“Selman Stërmasi” plot, formacione pa surpriza. Titullarët në Korçë

Derbi nis prej orës 16:30, por kur ka edhe rreth një orë për të nisur takimi,…

Radas: Erdhi momenti final, për rinovimin më duhen dy minuta

Mbrojtësi dhe kapiteni i Skënderbeut, Marko Radas, ka folur për mediat para ndeshjes kundër Teutës, ku…

Disiplina i mban në “ajër”, Shehi e Daja gëzojnë

Skënderbeu pret në fundjavë Teutën, kurse Flamurtari udhëton drejt Fushë-Krujës për t’u ndeshur me Kastriotin. Dy…

Shehi: Eksperienca dhe kualiteti bëjnë diferencën

Skënderbeu e mbyll zyrtarisht këtë sezon pa trofe. Trajneri i skuadrës korçare, Orges Shehi, foli për…

Gjoka: Në finale me meritë, Rexhinaldo i ka problemet me veten

Kukësi i Ernest Gjokës është në finalen e Kupës së Shqipërisë. Trajneri u intervistua në emisionin…

VIDEO: Pesë gola në dy sfida, Kukësi në finalen e Kupës së Shqipërisë

Kukësi është në finalen e Kupës së Shqipërisë, pasi kaloi Skënderbeun në gjysmëfinale me rezultatin e…

Lëvizje surprizë te Skënderbeu e Tirana, Luftëtar e Kukës sulmues

Gati të nisin dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, ndërkohë që janë mësuar edhe formacionet…

Miliona dhe “mërzi”, Kupa e Shqipërisë në “linjë”

Kupa e Shqipërisë rikthehet sot dhe janë dy përballje vendimtare që luhen në Korçë dhe Tiranë.…

Premio dhe vetëbesim, Skënderbeu dhe Shehi gati për Kukësin

Skënderbeu luan të nesërmen në Korçë një 90-minutësh përcaktues për fatin e sezonit. Skuadra e trajnerit…

Skënderbeu pa qendërmbrojtës, sytë nga Disiplina

Skënderbeu u mposht një ditë më parë nga Tirana, ndërkohë që për ndeshjen e radhës ka…

VIDEO: Sherri në tribunë pas golit të Tiranës, një i shoqëruar nga Policia

Tirana mori një fitore 1-0 përballë Skënderbeut në minutat e fundit falë golit të Edon Hasanit…

Shehi: Nuk jemi me tapi te Skënderbeu, pësuam një gol naiv

Orges Shehi, trajneri i Skënderbeut, foli për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, ku u shpreh: “Që…

VIDEO | Fitore dhe tension, Tirana bëhet me zemër dhe e nderon… Laçi

Tirana ka marrë tre pikë të arta me Skënderbeun dhe ishte Edon Hasani që vendosi fatet…

Shehi: Orar i papërshtatshëm, Krasniqi të… luftojë

Blerim Krasniqi dhe Oto Xhon ishin surpriza e Orges Shehit në ndeshjen me Flamurtarin. Skënderbeun nuk…

Bregu: Kundër Tiranës për të fituar, tifozët mungesa e madhe!

Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu, ka folur para ndeshjes në transfertë kundër Tiranës për Supersport, ku…

Mungesa dhe rikthime, Tirana gati për Skënderbeun

Tirana pret të shtunën Skënderbeun në një përballje që do të vendosë shumë për garën për…

Konkurrenca te Skënderbeu dhe kriza e Tiranës, flet Dajsinani

Portieri kavajas Mario Dajsinani ka marrë prej disa kohësh “çelësat” e portës te Skënderbeu. Në një…

Guexh: Lojtarët vendas na u vunë kundër. Tolerimet? Më treguan një histori

Ish-mesfushori francez i Skënderbeut, Arnod Guexh ka dhënë një intervistë për blogun francez “futballski.fr”, ku ka…

Titull pa goleador, Partizani nën hapat e Skënderbeut të Josës

Pas pak ditësh pritja 26-vjeçare për titullin po merr fund për klubin e Partizanit. Rikthimi te…

Fatura e fitores, Skënderbeu pa dy titullarë në kryeqytet

Skënderbeu mori një fitore me vlera kundër Flamurtarit dhe vendi i tretë tashmë është më pranë.…

Vangjeli: Skënderbeu për vend të tretë, ja si skuadra ecën përpara!

Fitorja dhe loja e bërë ndaj Flamurtarit ka ngritur moralin te skuadra e Skënderbeut. Mbrojtësi Kristi…

Shehi: Sot u shfaq Skënderbeu dominues, tani të japim 200%

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, vlerësoi lojën e skuadrës së tij në takimin e sotëm kundër…

VIDEO: Supergol dhe Panenka, Skënderbeu e ka të thjeshtë me Flamurtarin

Skënderbeu ka marrë nëj fitore të pastër 2-0 përballë Flamurtarit në Korçë, duke marrë tri pikë…

Flamurtari dhe problemet e pagave, Orges Shehi flet “pa doreza”

Skënderbeu i ka dhënë dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen me Flamurtarin. Të mërkurën korçarët luajtën…

Veliu: Skënderbeu si të tjerët, kurrë s’e kemi pasur frikë!

Flamurtari, në kampionat nuk fiton prej vitesh në Korçë. Dëshira është e madhe për të marrë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online