Skënderbeu dhe Laçi, më të mirët e 2017-ës

Vladimir Prenga Në janar thonë se nuk ka lojtarë cilësorë dhe në fakt ashtu është, por…

Etika vendos të premten për Skënderbeun

Komisioni i Etikës pritet të mblidhet ditën e premte, kur do të vendosë mbi çështjen “Skënderbeu”.…

Shehi: Jemi ne kampionët e vërtetë, tërheqjen nuk e mendoj ende

Kapiteni i Skënderbeut, Orges Shehi, vazhdon ta ketë mendjen te ajo ndeshje e parafundit ndaj Kukësit,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online