Misioni më i vështirë i Gjicit, tani ka punë me kontratat

Kukësi u eliminua që në turin e parë të Europa League dhe në kampin verilindor është…

“Rezultate zhgënjyese”, Gjoka e mbyll te Kukësi

Eliminimi në raundin e parë të kualifikueseve të Europa League ndaj hungarezëve të Debreçenit ka rezultuar…

“Pres shumë nga Valdet Rama, kemi edhe Van Bastenin e Shqipërisë”

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, ka folur gjerë e gjatë para ndeshjes me Debrecenin. Numri një…

“Jemini donte të sistemonte kampionatin”, Rama: Ja pse nuk ndiqte Kukësin!

Safet Gjici, me të qeshur e të ngjeshur akuzon Lorenc Jeminin në emisionin “Procesi Sportiv” në…

“1 milion Tirana, stadiumi bosh”, Gjici e Rama show me batuta

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici dhe drejtori i klubit të Partizanit, Olsi Rama, u vunë përballë…

Gjici: Lojtarët e Partizanit habiten si dolën kampionë, ja si na dobësuan!

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, i ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, ka lëshuar…

Gjici: E thonë edhe te Partizani, Kukësi ekipi më i fortë! Urime për titullin!

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, ka dhënë një intervistë për ABC News, që është transmetuar gjatë…

Gjici ngacmon: Partizani as për vend të katërt, faji edhe i stafit

Safet Gjici, edhe pse Kukësi i tij ka dhjetë pikë më pak se Partizani, sërish ngacmon.…

Gjici: Nuk jam si Takaj që dorëzohet kollaj, në Kukës do luajë kombëtarja

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar në emisionin “Zona Gol”, ku ka folur…

Gjici mbledh Kukësin e Gjokës, porosi e… batuta

Kukësi është gati për ndeshjen e sotme kundër Laçit. Verilindorët janë grumbulluar para sfidës me kurbinasit…

Rama prezanton Safet Gjicin, batutë edhe për titullin kampion

Dihej, por mbetej vetëm të zyrtarizohej. Safet Gjici, presidenti i Kukësit, do të jetë kandidati i…

Thumba Partizanit dhe kritika Cuculit, Gjici i drejtpërdrejtë

Safet Gjici beson ende te titulli kampion dhe sërish ngacmon Partizanin. Numri një i klubit të…

Gjici: Gjoka nuk e bën vezën e madhe, ja çfarë na bëri i famshmi Cungu

Safet Gjici nuk kursehet. Deri më tani nuk kishte folur për largimin e Armando Cungut. I…

Pasuesi i Armando Cungut, Gjicin e refuzoi një emër “big”

Kukësi shkarkoi para pak ditësh Armando Cungun dhe momentalisht në krye të verilindorëve është vendosur Ramadan…

“Të duhen lekët për fushatë, s’ta ka fajin Cungu”, zemërata e tifozëve

Armando Cungu nuk është më në krye të Kukësit dhe këtë herë askush nuk aludoi për…

Epërsia e Partizanit dhe çfarë nuk shkoi te Kukësi, rrëfehet Cungu

Armando Cungu u shkarkua nga Kukësi dhe flet pa asnjë peng. Tekniku shkodran ka dhënë një…

Gjici: Pezullimi i domosdoshëm, nuk mund të vazhdohej kështu

Presidenti i Kukësit Safet Gjici ka folur në lidhje me pezullimin e aktiviteteve futbollistike në Shqipëri…

Gjici: Nëndetëset bëjnë punën e vet, titullin s’e dua për t’u bërë kryetar bashkie

Gjatë konferencës së gjatë për shtyp Safet Gjici ka komentuar dhe çështjen e presionit. Presidenti i…

Gjici flet me emra konkretë: Sulm i turpshëm ndaj Kukësit. Flasin për futboll e këndojnë Çelentanon!

Pasi konfirmoi Armando Cungun në rolin e trajnerit dhe pasi zbuloi paktin e bërë me ekipin,…

Gjici sqaron të ardhmen e Cungut: Ja marrëveshja që bëra me lojtarët

Presidenti i Kukësit Safet Gjici, ka dalë sot në një konferencë për shtyp, ku ka sqaruar…

Starova: Shkarkimi i Cungut është dorëzim, gabim absolut nëse bëhet

Sulejman Starova ka komentuar mbi situatën e vështirë të Armando Cungut në krye të Kukësit. Ish-trajneri…

Gjici: Gojët e liga e kanë gabim, ja sa pikë para Partizanit do ishim po të luanim në Kukës!

Humbja me Tiranën i ka zhgënjyer kuksianët. Presidenti Safet Gjici është nga ata që do vetëm…

“A ka nen që nuk lejon anulimin e golave të bukur?!”, Jemini i vë vulën

Goli i Artim Pollozhanit kundër Kukësit ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik në vendin tonë, ndërkohë…

Gjici në formë: Takaj i maskuar, Rama po gërshetohet me futbollin shqiptar

Safet Gjici, presidenti i klubit të Kukësit, i ftuar në emisionin Procesi Sportiv në Top Channel,…

Gjici: Mund të luajmë ndeshjet e Europës në Kukës, ja sa zgjasin punimet e stadiumit

Presidenti i Kukësit Safet Gjici ka folur në një intervistë për “A2 CNN” në lidhje me…

Tërhiqet Gjici: Ju tregoj çfarë më ndodhi me Rexhinaldon!

Rexhinaldo një ditë më parë u dënua nga Kukësi. Presidenti Safet Gjici dha urdhër që sulmuesi…

Rama-Gjicit: Ta jap me gjithë qejf trofeun e merkatos, ja e vërteta me Rexhinaldon!

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, shpesh ngacmon në media me deklaratat e tij. Numri një i…

“Hipokrizi, nuk pyetemi për të drejtën televizive”, polemikat e ligës dhe kërkesa e Gjicit

Krijimi i Ligës Profesioniste u mirëprit nga të gjithë klubet, por mbeten ende shumë paqartësi në…

“Ulen në stol lojtarë të Barcelonës, jo më Rexhinaldo! Asnjë justifikim nga stafi, dua titullin!”

Rexhinaldo është në qendër të vëmendjes. Kukësi gjatë merkatos dimërore ka blerë nga Luftëtari Vasil Shkurtajn,…

“Mjeshtri i penalltive”, e prezanton Safet Gjici

Ngjitja në elitë e Kukësit bëri që të ishin të shumtë lojtarët që pranuan ofertat e…

Strategjia e titullit, Gjici: Ua them unë si e marrim trofeun, ja problemi i Partizanit!

Kukësi kërkon titullin kampion dhe presidenti Safet Gjici e ka të qartë strategjinë për të arritur…

Firmosin Shkurtaj e Rroca, Gjici paralajmëron rivalët me këtë deklaratë

Kukësi ka prezantuar ditën e sotme dy blerjet e para të merkatos së dimrit. Eduart Rroca…

Gjici: Kishim probleme në mesfushë, merkato që në dhjetor

Safet Gjici foli pas ndeshjes për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”, ku analizoi takimin me…

Stadiumi i ri, merkato dhe Musolli: Safet Gjici i zbulon të gjitha

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, ka thyer heshtjen dhe ka sqaruar shumë çështje rreth klubit verilindor.…

Anulohet “divorci”, Kukësi njofton rikthimin e Musollit

Tre ditë më parë Besar Musolli dhe Kukësi ndërprenë me marrëveshje kontratën pas një bashkëpunimi 7-vjeçar.…

Siguria në stadiume, thirrja e Gjicit për presidentët: Të bllokojmë kampionatin!

Ligji i ri i Sportit parashikon që në stadiume nuk do të ketë më forca të…

Premtimi i Gjicit dhe basti me futbollistët, ekipi ka dy motive për të fituar!

“Nuk më pëlqeu aspak loja ndaj Valetës. Ishte e turpshme. Nuk ka asnjë shpërblim, apo premio…

Nata speciale | Gjici pritet në pallat presidencial, dhurata e shumë miqësi

Kukësi përballet me maltezët e Valeta sot prej orës 18:00, por dita e djeshme ka qenë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online