Gjici: Kishim probleme në mesfushë, merkato që në dhjetor

0

Safet Gjici foli pas ndeshjes për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”, ku analizoi takimin me Partizanin. Numri një i skuadrës kuksiane nuk anashkaloi dhe merkaton, duke veçuar se do të ketë disa afrime cilësore”.

PËRBALLJA – “Të kënaqur do ishim me fitoren, por nuk desh sot.”

VËSHTIRËSITË – “Kemi disa probleme. Mesfusha kishte probleme për shkak dëmtimesh. Nuk ishin Shafik dhe Dzaria. Me ato të dy do të kishim një rezultat tjetër. Ne të gjitha ndeshjet i luajmë jashtë, por them se dhe kjo pikë është pozitive.”

MERKATO – “Besoj se i kemi piketuar dhe kam përshtypjen që brenda dhjetorit do të lidhim lojtarë me disa lojtarë të mirë dhe që do të bëjnë diferencën.”

TITULLI – “Ne kemi objektiv titullin kampion. Konkurrenca është e fortë, por ne do ia arrijmë.”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.