VIDEO: Napoli thyhet në 10 minuta, Arsenali është mbret në Londër

Arsenali ka marrë një fitore të pastër 2-0 kundër Napolit në “Emirates Stadium”, në një sfidë…

VIDEO | Triumf Championsi, Arsenali mposht Njukasëllin dhe ngjitet i treti

Arsenali ka bërë detyrën dhe nuk e ka humbur mundësinë e artë për t’u ngjitur në…

Krahasimi i çuditshëm mes Ozil dhe Ramsej, kritika për gjermanin

Mesut Ozil është një lojtar me cilësi shumë të mëdha, por lojës së tij i mungon…

Bejl: Uellsi skuadër e madhe, ia dalim dhe pa Ramsejn

Ylli i Realit të Madridit, Gareth Bejl është kritikuar shpeshherë disa vite më parë, pasi kur…

Ramsej i bashkohet elitës, ja kush janë 10 futbollistët më të paguar

Aron Ramsej u bë një nga lojtarët më të paguar në botën e futbollit, pas zyrtarizimit…

Paratiçi: Ramsej është keqpërdorur, ja pozicioni i tij ideal

Ditën e djeshme Juventusi zyrtarizoi firmën me Aron Ramsej. Uellsiani do t’i bashkohet kampionëve të Italisë…

Zyrtare | Ramsej transferohet në Itali, vetëm Ronaldo ia kalon me kontratën “faraonike”

E ardhmja e Aron Ramsejt do të jetë në Itali te skuadra e Juventusit. Tani kalimi…

Ramsei te Juventus e kryer, zbulohen detajet e transferimit

Mesfushori i Arsenalit, Aron Ramsei është lojtar i Juventusit. Sipas “Sky Sport Italia”, 27-vjeçari dhe agjenti…

Juve del hapur, do yllin e Arsenalit… falas

Juventusi vazhdon të jetë shumë i vëmendshëm për okazione në merkato dhe ashtu si rrëmbeu Kristiano…

“Divorci” Bajern – Hames i pashmangshëm, pasuesi gjendet në Angli

Aventura e Hames Rodrigez te Bajerni i Mynihut do të marrë fund në verën e ardhshme.…

Arsenali “udhëton” drejt Amerikës, gjen zëvendësuesin e Ramsejt

Arsenali po bën një sezon të kënaqshëm aktualisht, teksa pa llogaritur barazimin e javës së fundit,…

Çmenduri për Ramsej, plani perfekt i klubi anglez

Aron Ramsej është në fund kontrate me Arsenalin dhe pas tij janë vënë disa klube. Milani…

Ramsi ndjek modelin e Aleksis Sançez, tek Arsenali janë të xhindosur

Aron Ramsi është lojtari më i përfolur te skuadra e Arsenalit gjatë ditëve të fundit. Mesfushorit…

Arsenal mendon për yllin e Napolit, e sheh si zëvendësues të Ramsejt

“Martesa” Arsenal-Ramsej, ka kohë që përflitet se po shkon drejt fundit. Zhvillimet e ditëve të fundit,…

Arsenal humbet një “xhevahir”, refuzon kontratën e re

Aron Ramsej dhe Arsenal është një ndër “dashuritë” më të vjetra në Angli. Uellsiani aktualisht ka…

Ramsej-Silva, ka zhvillime në kampin e Milanit!

Jo vetëm shefin ekzekutiv Gazidis, Milan po mendon edhe për Ramsejn nga Arsenal. Mesfushori uellsian ka…

Ramsej në histori, “Panenka” aty ku lindi penalltia e famshme

Aron Ramsej shënon dhe ndonjë personalitet i famshëm nëpër botë ndahet nga jeta brenda 24 orësh:…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online