Luftëtari gjen sulmuesin, armiku i Tavos drejt stolit

Klubi i Luftëtarit i ka dhënë fund periudhës së pushimeve. Me anë të një njoftimi të…

Milinkoviç: Katër ndeshjet e radhës vendosin sezonin

Trajneri i Kukësit flet në prag të sfidës kundër Kamzës, rival të cilin e vlerëson shumë.…

Milinkoviç: Nuk është sfidë me Gjokën. Dëmtimet, problemi i vetëm i Kukësit

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, është shfaqur sot para gazetarëve, për të folur në prag të…

Milinkoviç: Me Tavon gati të takohem, Skënderbeun e ndihmon Europa

Mlladen Milinkoviç dhe Kukësi, por edhe Luftëtari në mes. Trajneri serb këtë javë ka folur pa…

Milinkoviç: Falënderoj tifozët, Luftëtari më është ende borxhli

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, kthehet dhe merr fitoren në Gjirokastrën ku bëri emër në Shqipëri…

Milinkoviç: Jam i dashuruar me Gjirokastrën, por më duhet fitorja

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, kthehet këtë fundjavë për herë të parë si kundërshtar në qytetin…

Milinkoviç: Ishim ne dobët, ndaj Skënderbeu u duk super

Trajneri i Luftëtarit, Mlladen Milinkoviç, ka pranuar qetësisht humbjen në përballjen direkte me Skënderbeun, disfatë që…

Milinkoviç: Nuk duhet të falim gola. Pres stadium të mbushur

Kukësi-Skënderbeu nuk është më një ndeshje e zakonshme, pasi dy rivalët e viteve të fundit kanë…

Milinkoviç: Alijev është mësuar me tjetër lojë në Azerbajxhan

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, ka mbetur natyrisht i kënaqur nga fitorja ndaj Laçit, edhe pse…

Milinkoviç: Ndaj Laçit dua pikët, golat dhe tifozët. Asani i mirëpritur, Alijev do të bëhet makinë golash

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, ka dalë sot përballë medieve, për konferencën e zakonshme për shtyp…

Milinkoviç: Tani po, Kukësi më kënaq

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, nuk e fsheh që barazimi kundër Partizanit në Tiranë është një…

Milinkoviç: Rëndësi kanë pikët, Alijev në stol sepse nuk ishte i qetë

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, është qetësuar jo pak nga fitorja kundër Kamzës, përtej lojës jo…

Milinkoviç lë Alijevin në stol, Imami e Kërkotiç risitë

Në Superkupë kampionët zhgënjyen shumë për sa i përket paraqitjes. Në këtë mënyrë trajneri Milinkoviç ka…

Milinkoviç: Reagojmë nesër, shpresoj te mbështetja e tifozëve

Mlladen Milinkoviç nuk e humbet qetësinë nga një humbje në Superkupë dhe është i bindhur se…

Milinkoviç: Ndeshje me presion, Tirana më e qetë në këtë drejtim

Kukësi dhe Tirana do të luajnë nesër në mbrëmje ndeshjen e parë sezonale, ku do të…

Milinkoviç i kënaqur, por: Pres edhe Allën

Trajneri i Kukësit, Mlladen Milinkoviç, ka arritur fitoren e parë në miqësore, pas barazimit kundër Lirisë…

Mbledhje “maratonë”, Milinkoviçi raporton para Gjicit

Mbledhjet janë një aspekt i rëndësishëm i punës së presidentit Safet Gjici. Numri një i klubit…

Kampionët sfidojnë Lirinë e Prizrenit

Kukësi ka nisur punën për sezonin e ri me shumë ndryshime, duke nisur nga stoli dhe…

Gjici humbet tifozët: Milinkoviç “Non grata”

Situatë e pabesueshme te Kukësi: kampion për herë të parë në histori, në një majë që…

Dashuria kthehet në urrejtje, Luftëtari i hap luftë Milinkoviçit

“Kisha kontratë një-vjeçare, klubi nuk më bëri ofertë të re dhe nuk dëshiroja të qëndroja”, deklaroi…

Milinkoviç zyrtarisht te Kukësi, serbi i dytë i epokës Gjici

Mlladen Milinkoviç ka firmosur për Kukësin dhe “Sport Ekspres” mëson se nesër në orën 10.00 do…

Tifozët kundër Milinkoviçit: Do të ishte turp

Mlladen Milinkoviç, pritet që të prezantohet nesër si trajneri i ri i Kukësit. Tekniku serb është…

Milinkoviç gjithnjë e më afër Kukësit, ulen pretendimet financiare

Mlladen Milinkoviç është gjithnjë e më afër Kukësit. 49-vjeçari ka marrë një ofertë konkrete nga kampionët…

Misteri i trajnerit të ri, Kukësi mes Gjokës e Milinkoviçit

Duhej të ishte dita e Skënder Gegës, por nuk ndodhi ajo që pritej dhe mendohej prej…

Milinkoviç nxjerr blof Luftëtarin dhe sqaron zërat e merkatos

Mladen Milinkoviç, i kërkuar nga shumë klube, por realisht i askujt. Trajneri serb u zyrtarizua dje…

Lajm i madh nga Gjirokastra, Milinkoviç rinovon

Më në fund Luftëtari është zgjuar dhe e ka nisur duke dhënë një lajm të bujshëm:…

Ngërç te Partizani, Milinkoviç nuk pranon kushtet

Serbi nuk është dakord me ofertën e “demave”, pasi nuk i është lënë mundësi zgjedhjeje në…

Demi duhet të zgjedhë mes Starovës e Milinkoviçit

Kush do të jetë i radhës? Trajneri, sigurisht. Sulejman Starova mund të dalë në pension te…

Starova: Demit i kam thënë “jo” për Milinkoviçin

Mlladen Milinkoviç është shumë pranë stolit të Partizanit dhe “Sport Ekspres” ka mësuar se tashmë ka…

Milinkoviç-Partizani, mungon vetëm zyrtarizimi

Trajneri serb pritet të marrë drejtimin direkt pas turit të parë të Europa League. Marrëveshja është…

Milinkoviç vendos në fund të muajit

Trajneri serb Mlladen Milinkoviç mbetet një ndër më të kërkuarit në Superiore dhe ende nuk ka…

Milinkoviç-Luftëtari, divorci në derë

Duket se është pranë fundi i bashkëpunimit të trajnerit Mlladen Milinkoviç dhe klubit të Luftëtarit. Siç…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online